(ВИДЕО) СТАР, СПОР, ГРД, ГО ВИКААТ ДИВА СВИЊА: АМЕРИКАНСКИ АВИОН А 10 Е НОЌНА МОРА ЗА ТАЛИБАНЦИТЕ, ИРАЧАНИТЕ И ИСИС, ИМА НАЈМОЌЕН МИТРАЛЕЗ КОЈ МЕЛЕ НА СИТНИ ПАРЧИЊА ЦЕЛИ ТЕНКОВИ, КУЌИ И ЗГРАДИ
(ВИДЕО) СТАР, СПОР, ГРД, ГО ВИКААТ ДИВА СВИЊА: АМЕРИКАНСКИ АВИОН А 10 Е НОЌНА МОРА ЗА ТАЛИБАНЦИТЕ, ИРАЧАНИТЕ И ИСИС, ИМА НАЈМОЌЕН МИТРАЛЕЗ КОЈ МЕЛЕ НА СИТНИ ПАРЧИЊА ЦЕЛИ ТЕНКОВИ, КУЌИ И ЗГРАДИ
САРАЧИНИ: Банално е благ збор за она што се случува во македонските медиуми и македонската јавност
САРАЧИНИ: Банално е благ збор за она што се случува во македонските медиуми и македонската јавност
(ВИДЕО) Американските војници имаат обука за струен удар
(ВИДЕО) Американските војници имаат обука за струен удар
ЗАЕВ АПСОЛУТЕН ПОБЕДНИК ВО ТВ ДУЕЛОТ: ГЛЕДАЧИТЕ СО ДРВА И КАМЕЊА ПО ЛИДЕРОТ НА ВМРО ДПМНЕ, МИЦКОВСКИ
ЗАЕВ АПСОЛУТЕН ПОБЕДНИК ВО ТВ ДУЕЛОТ: ГЛЕДАЧИТЕ СО ДРВА И КАМЕЊА ПО ЛИДЕРОТ НА ВМРО ДПМНЕ, МИЦКОВСКИ
Во Охрид се одржува голема НАТО вежба „Северна Македонија 2021“
Во Охрид се одржува голема НАТО вежба „Северна Македонија 2021“
Заев: Ние со Бугарија продолжуваме да градиме пријателски односи, за македонски јазик и идентитет не се преговара
Заев: Ние со Бугарија продолжуваме да градиме пријателски односи, за македонски јазик и идентитет не се преговара
Заев за Канал 5: За четири години со СДСМ просечната плата порасна за над 6.000 денари, а за шест години со ВМРО-ДПМНЕ за само 1.700 денари
Заев за Канал 5: За четири години со СДСМ просечната плата порасна за над 6.000 денари, а за шест години со ВМРО-ДПМНЕ за само 1.700 денари
МИЦКОВСКИ ВО ДУЕЛОТ СО ЗАЕВ СЕ ПОЈАВИ СО ЧАСОВНИК ОД 8000 ЕВРА!
МИЦКОВСКИ ВО ДУЕЛОТ СО ЗАЕВ СЕ ПОЈАВИ СО ЧАСОВНИК ОД 8000 ЕВРА!

УБЕДЛИВО НАЈГОЛЕМА ШТЕТОЧИНА ВО МАКЕДОНСКАТА ПОЛИТИКА: Ја почна кариерата лажејќи дека штрајкува со глад, го нарече Блаже Конески џуџето од Небреговo…

… докажан бугараш, спиел на таван кај Каракачанов, нарачуваше лустрациии, нарачуваше местење на член на СДСМ од Кичево со местење лажни докази во неговиот стан, лажеше па беше демантиран од европски амбасади во земјава, тајно договараше менување на името со не една туку две додавки додека глумеше голем патриот, тајно си изградил куќа во Скопје, ја украл вереницата на свој роднина од Тетово кој му ја пратил да и најде работа а сега му е втора жена, со врски добил нотарска дозвола за да млати пари ако не влезе во собрание, го судат за криминална продажба на општинска зграда и еве бил осуден во Германија за кражба…

УБЕДЛИВО НАЈГОЛЕМА ШТЕТОЧИНА ВО МАКЕДОНСКАТА ПОЛИТИКА!!!

loading...

WCOStream Watch english anime Online in HD for FREE

Website https://animefreak.ws: Watch Cyborg 009: The Cyborg Soldier - Kami no Ubugoe animefreak Episode Full free anime

Website https://4anime.biz: Watch Sailor Moon SuperS the Movie: Black Dream Hole (Dub) 4anime Episode Full 4anime is it safe

Devil Survivor 2 The Animation (Dub) (https://animetv.cc/m/rkR1) Episode 13

Vnxf: https://vnxf.vn/members/animefreakws.28123/#about

Uid: http://uid.me/kissanimemx#