(ВИДЕО) Заев во Европскиот Парламент на средбата со Сасоли: Во Брисел сме за да порачаме дека итно треба да се одблокира европскиот пат, но преговори за македонскиот идентитет не се опција
(ВИДЕО) Заев во Европскиот Парламент на средбата со Сасоли: Во Брисел сме за да порачаме дека итно треба да се одблокира европскиот пат, но преговори за македонскиот идентитет не се опција
ГАК: Починатата пациентка не беше родилка, злонамерни се шпекулациите за причините за смртта
ГАК: Починатата пациентка не беше родилка, злонамерни се шпекулациите за причините за смртта
БРАЌАТА ШВЕЃАНИ СЕ БОРАТ ЗА НАС: Шведска бара итен почеток на ЕУ преговорите со С. Македонија
БРАЌАТА ШВЕЃАНИ СЕ БОРАТ ЗА НАС: Шведска бара итен почеток на ЕУ преговорите со С. Македонија
СПАСОВСКИ: Одделот за специјални полициски операции добива нова униформа.
СПАСОВСКИ: Одделот за специјални полициски операции добива нова униформа.
ВИДЕО: Пендаровски домаќин на претседателката на Грузија, Саломе Зурабишвили која носеше маска со знамето на Северна Македонија
ВИДЕО: Пендаровски домаќин на претседателката на Грузија, Саломе Зурабишвили која носеше маска со знамето на Северна Македонија
ГРАДОНАЧАЛНИКОТ НА ЧЕЛО - СОЦИЈАЛДЕМОКРАТИТЕ ВО ПРИЛЕП СЕ КРЕНАА НА НОЗЕ ВО ЕКОЛОШКА АКЦИЈА ЗА ЧИСТЕЊЕ НА ГРАДОТ
ГРАДОНАЧАЛНИКОТ НА ЧЕЛО - СОЦИЈАЛДЕМОКРАТИТЕ ВО ПРИЛЕП СЕ КРЕНАА НА НОЗЕ ВО ЕКОЛОШКА АКЦИЈА ЗА ЧИСТЕЊЕ НА ГРАДОТ
Вице премиерот Груби се вакцинираше и апелира до граѓаните да се регистрираат на vakcinacija.mk
Вице премиерот Груби се вакцинираше и апелира до граѓаните да се регистрираат на vakcinacija.mk
КОЖУВЧАНКА ДОО со донација од 100.000 шишиња вода Изворска и 22.000 лименки безалкохолен пијалок Sinetta за потребите на пунктовите за вакцинација ширум земјава
КОЖУВЧАНКА ДОО со донација од 100.000 шишиња вода Изворска и 22.000 лименки безалкохолен пијалок Sinetta за потребите на пунктовите за вакцинација ширум земјава

УБЕДЛИВО НАЈГОЛЕМА ШТЕТОЧИНА ВО МАКЕДОНСКАТА ПОЛИТИКА: Ја почна кариерата лажејќи дека штрајкува со глад, го нарече Блаже Конески џуџето од Небреговo…

… докажан бугараш, спиел на таван кај Каракачанов, нарачуваше лустрациии, нарачуваше местење на член на СДСМ од Кичево со местење лажни докази во неговиот стан, лажеше па беше демантиран од европски амбасади во земјава, тајно договараше менување на името со не една туку две додавки додека глумеше голем патриот, тајно си изградил куќа во Скопје, ја украл вереницата на свој роднина од Тетово кој му ја пратил да и најде работа а сега му е втора жена, со врски добил нотарска дозвола за да млати пари ако не влезе во собрание, го судат за криминална продажба на општинска зграда и еве бил осуден во Германија за кражба…

УБЕДЛИВО НАЈГОЛЕМА ШТЕТОЧИНА ВО МАКЕДОНСКАТА ПОЛИТИКА!!!

loading...

GoGoAnime gogoanime kissanime tv: Watch Re:ZERO -Starting Life in Another World- Episode 21 (https://gogoanime.be/m/EGo/ep-21)

4Anime anime sites: Watch Hige wo Soru. Soshite Joshikousei wo Hirou. Episode 2