Џозеф: Бугарското малтретирање на Македонија веќе е проблем и на НАТО
Џозеф: Бугарското малтретирање на Македонија веќе е проблем и на НАТО
Ковачевски со поддршка за Парадата на гордоста: Секој има право на почит и достоинство
Ковачевски со поддршка за Парадата на гордоста: Секој има право на почит и достоинство
Глобално обединети можеме да обезбедиме храна за сите е заклучокот од министерската конференција во Берлин „Uniting for Global Food Security“
Глобално обединети можеме да обезбедиме храна за сите е заклучокот од министерската конференција во Берлин „Uniting for Global Food Security“
ДРАМА ВО ПРИЛЕП: Сакал да прегази полицајци со комбе, тие пукале во гумите, граѓаните се извадиле од памет!
ДРАМА ВО ПРИЛЕП: Сакал да прегази полицајци со комбе, тие пукале во гумите, граѓаните се извадиле од памет!
Тренчевска: Преку кампањата „Подај рака и промени живот – стани згрижувач!“, ја подигаме свеста на значењето на згрижувачките семејства
Тренчевска: Преку кампањата „Подај рака и промени живот – стани згрижувач!“, ја подигаме свеста на значењето на згрижувачките семејства
Медиумски реформи – три чекори напред, два чекора назад
Медиумски реформи – три чекори напред, два чекора назад
Едвард Џозеф: Софија може да ги поткопа темелите на македонската држава
Едвард Џозеф: Софија може да ги поткопа темелите на македонската држава
КАЕВСКИ: Срамно, Мицкоски и ВМРО-ДПМНЕ ширеа лаги и ги рушеа државните позиции со Бугарија
КАЕВСКИ: Срамно, Мицкоски и ВМРО-ДПМНЕ ширеа лаги и ги рушеа државните позиции со Бугарија

УШТЕ ЕДЕН ГОЛЕМ ТРИУМФ НА ЗАЕВ – НУКЛЕАРНА БОМБА ОДЕКНА ДЕНЕСКА ОД СУДСКИОТ СОВЕТ: Разрешена блиската пријателка на Сашо Мијалков и ѕвезда од бомбите на Заев, судијката Софија Лаличиќ

Со 11 гласа „за“ и 2 „против“, денеска Судскиот совет донесе одлука за разрешување на судијката Софија Лаличиќ, јави Алсат.

Нејзиното име беше споменато во една од „бомбите“ коишто ги објави тогаш опозициската СДСМ. Гласот на Лаличиќ се слушна во разговор со екс шефот на тајната полиција, Сашо Мијалков.

loading...

https://go88.gg/

shaoxing sunwin import and export ông chủ nhà cái sunwin SunVN TOP 1 Game Đánh Bài Đổi Thưởng - Tải SunWin APK