(ВИДЕО ВО ЖИВО) НИКОЛОВСКИ: КОЧИ МИЦКО, СДСМ ПОБЕДУВА ВО СКОПЈЕ И ПОБЕДУВА ИЛИ ВОДИ ВО 28 ОПШТИНИ!
(ВИДЕО ВО ЖИВО) НИКОЛОВСКИ: КОЧИ МИЦКО, СДСМ ПОБЕДУВА ВО СКОПЈЕ И ПОБЕДУВА ИЛИ ВОДИ ВО 28 ОПШТИНИ!
Митко Јанчев прогласи победа со резултат три наспроти еден
Митко Јанчев прогласи победа со резултат три наспроти еден
БРАВО СКОПЈАНИ: ШИЛЕГОВ ВОДИ ПРЕД ДАНЕЛА СО 15 000 ГЛАСОВИ!
БРАВО СКОПЈАНИ: ШИЛЕГОВ ВОДИ ПРЕД ДАНЕЛА СО 15 000 ГЛАСОВИ!
ДУИ ПРОГЛАСИ ПОБЕДА ВО ПОВЕЌЕ ОПШТИНИ - Арачиново, Боговиње, Теарце, Липково, Желино, Сарај, Липково и Пласница
ДУИ ПРОГЛАСИ ПОБЕДА ВО ПОВЕЌЕ ОПШТИНИ - Арачиново, Боговиње, Теарце, Липково, Желино, Сарај, Липково и Пласница
БОМБА ОД КУМАНОВО: ОЛИВЕР ИЛИЕВСКИ ВОДИ СО 2000 ГЛАСОВИ ПРЕД МАКСО
БОМБА ОД КУМАНОВО: ОЛИВЕР ИЛИЕВСКИ ВОДИ СО 2000 ГЛАСОВИ ПРЕД МАКСО
СДСМ ПРОГЛАСИ ПОБЕДА ВО УШТЕ 4 ОПШТИНИ, СЕГА Е ВКУПНО 12: ДОБИЕНИ КАРПОШ, ЦЕНТАР, ДЕЛЧЕВО И БОГДАНЦИ
СДСМ ПРОГЛАСИ ПОБЕДА ВО УШТЕ 4 ОПШТИНИ, СЕГА Е ВКУПНО 12: ДОБИЕНИ КАРПОШ, ЦЕНТАР, ДЕЛЧЕВО И БОГДАНЦИ
СДСМ ПРОГЛАСИ ПОБЕДА И ВО БЕРОВО!
СДСМ ПРОГЛАСИ ПОБЕДА И ВО БЕРОВО!
СДСМ ПРОГЛАСИ ПОБЕДА ВО ОСУМ ОПШТИНИ Освоени Валандово, Дојран, Крива Паланка , Лозово, Струмица, Ресен, Крушево и Бутел
СДСМ ПРОГЛАСИ ПОБЕДА ВО ОСУМ ОПШТИНИ Освоени Валандово, Дојран, Крива Паланка , Лозово, Струмица, Ресен, Крушево и Бутел

УШТЕ ЕДНА ЛАЖНА ВЕСТ – УШТЕ ЕДНА ЛАЖНА ХИСТЕРИЈА: 100-ТЕ ЛАПТОПИ ЗА ПРАТЕНИЦИТЕ СЕ ДОНАЦИЈА ОД ШВАЈЦАРИЈА

Огромна паника се крена денеска за тоа дека Талат Џафери решил да набави 100 лап-топи по цена од 1000е за пратениците.

Дури и ова да е точно, се работи за највисокиот законодавен дом и државата е должна да им обезбеди услови на пратениците за работа.

Во другите министерства, вакви суми се трошат секој ден па никој не крева паника но јавноста е навикната да урла и да ги хејта пратениците затоа што тие реално немаат моќ, директно не делат тендери, не делат социјална помош, немаат полицајци и инспектори и народот се чувствува безбедно да ги черечи, според народната, не можеш по магарето па удри по самарот…

Но дури и оваа вест се покажа како лажна вест! Компјутерите се донација од Швајцарија!

loading...

Watch anime online for free at AnimeDao animedao my hero academia

Website https://animeflv.uk: Watch Mother of the Goddess' Dormitory animeflv Episode 8 - Uncen anime online

Website https://animeflix.nl: Watch Corrector Yui animeflix Episode 36 anime online

Animepahe: Panzer Dragoon (Dub) anime episode Full online free at https://animepahe.cc anime online

Sketchfab: https://sketchfab.com/animeflixnl

Sonicsquirrel: http://sonicsquirrel.net/detail/user/animeflixnl/