ОВАА ЖЕНА Е ТЕЖОК МИНХАУЗЕН - ОТКАКО 20 ДЕНА НЕГИРАШЕ: АРСОВСКА ПРИЗНА ДЕКА ЈА МЕНАЏИРАЛА СПОРТСКАТА САЛА РАСАДНИК, УВЕРЕНА ДЕКА ТОА ГО ПРАВЕЛА УСПЕШНО
ОВАА ЖЕНА Е ТЕЖОК МИНХАУЗЕН - ОТКАКО 20 ДЕНА НЕГИРАШЕ: АРСОВСКА ПРИЗНА ДЕКА ЈА МЕНАЏИРАЛА СПОРТСКАТА САЛА РАСАДНИК, УВЕРЕНА ДЕКА ТОА ГО ПРАВЕЛА УСПЕШНО
Заев за Канал 5: Јавниот долг го намаливме за четири процентни поени, ја гарантираме стабилноста на цената на струјата
Заев за Канал 5: Јавниот долг го намаливме за четири процентни поени, ја гарантираме стабилноста на цената на струјата
ШОКАНТНО - ЗОШТО АРСОВСКА КРИЕ ДЕКА БИЛА МЕНАЏЕР НА ФИРМА ЗА ПРОДАЖБА НА АВТОБУСИ?!?!
ШОКАНТНО - ЗОШТО АРСОВСКА КРИЕ ДЕКА БИЛА МЕНАЏЕР НА ФИРМА ЗА ПРОДАЖБА НА АВТОБУСИ?!?!
Кондовски ја има поддршката од НСДП и битолскиот огранок на ДУИ
Кондовски ја има поддршката од НСДП и битолскиот огранок на ДУИ
Заев: СДСМ сака и знае да учи
Заев: СДСМ сака и знае да учи
Влада: Деновиве сведочиме постапки и изјави од Бугарија кои македонските граѓани не ги доживуваат пријателски
Влада: Деновиве сведочиме постапки и изјави од Бугарија кои македонските граѓани не ги доживуваат пријателски
БРАВО - 300 милиони евра инвестиции во ТИРЗ – поголем број на компании заинтересирани за инвестирање
БРАВО - 300 милиони евра инвестиции во ТИРЗ – поголем број на компании заинтересирани за инвестирање
КОНДОВСКИ: Битола ќе добие современа противпожарна заштита по теркот на модерните европски градови
КОНДОВСКИ: Битола ќе добие современа противпожарна заштита по теркот на модерните европски градови

УСПЕШНА ПОСЕТА НА ЗЕМЈАВА НА АЛЕКСАНДАР СОРОС: Денес во Владата на РСМ се потпишаа два меморандуми за спроведување на “Ургентни интервенции” во Поликлиниката Шуто Оризари и промовирање на развојот на претприемништвото на Ромите

#Аваја донира амбулантно возило за потребите на Поликлиниката во Шуто Оризари и заедно со Влада на Република Северна Македонија вработува две медицински лица. Оваа донација е во износ од 63.800 евра

#REDI & Влада на Република Северна Македонија овозможуваат финансиски средства за претприемачи по поволни и пристапни услови во износ од 2,5 мил евра

✊Упатуваме огромна благодарност до Zeljko Jovanovic & Mensur Haliti- Open Society Roma Initiatives; Alexander Soros – Open Society Foundations & Elvis Memeti – Влада на Република Северна Македонија

REDI – Roma Entrepreneurship Development Initiative
Romalitico – Institute for Research and Policy Analysis

loading...

https://wcostream.cc anime sites

AniWatch: Bannou Yasai Ninninman anime episode Full online free at https://aniwatch.pro anime websites

Animepahe: Grimm's Fairy Tale Classics (Dub) anime episode 21 online free at https://animepahe.cc free anime

4Anime: Starship Girl Yamamoto Yohko (Dub) anime episode 3 online free at https://4anime.biz websites like 4anime

Drive google: https://drive.google.com/file/d/1vLeW50p_4apsyQb5-FiZB8jcR8s0cgDB/

Animefreakws blogspot: https://animefreakws.blogspot.com/2021/06/animefreak.html