АЛО ДАНЕЛА, СКОПЈЕ НЕ Е РАСАДНИК ПА ДА ГО ЗАПОСТАВИШ И УНИШТИШ ДОДЕКА ГО МУЗЕШ!
АЛО ДАНЕЛА, СКОПЈЕ НЕ Е РАСАДНИК ПА ДА ГО ЗАПОСТАВИШ И УНИШТИШ ДОДЕКА ГО МУЗЕШ!
Герасимовски: Паркинг за велосипеди до секоја нова градба во Општина Центар
Герасимовски: Паркинг за велосипеди до секоја нова градба во Општина Центар
Герасимовски: Лицата со оштетен слух добиваат бесплатно паркирање на сите паркинзи на ПОЦ
Герасимовски: Лицата со оштетен слух добиваат бесплатно паркирање на сите паркинзи на ПОЦ
ЗАСЛУЖЕНО, БУЧКОВСКИ ИМА ГОЛЕМО МЕЃУНАРОДНО ИСКУСТВО И РЕЈТИНГ - Владата му го продолжи мандатот на Владо Бучковски
ЗАСЛУЖЕНО, БУЧКОВСКИ ИМА ГОЛЕМО МЕЃУНАРОДНО ИСКУСТВО И РЕЈТИНГ - Владата му го продолжи мандатот на Владо Бучковски
Заев- Таравари лаже. јавно да се извини или на суд
Заев- Таравари лаже. јавно да се извини или на суд
Со толеранција против насилство: Кампања против сите форми на омраза и насилство на Мисијата на ОБСЕ во Скопје и Агенцијата за млади и спорт
Со толеранција против насилство: Кампања против сите форми на омраза и насилство на Мисијата на ОБСЕ во Скопје и Агенцијата за млади и спорт
Претседателскиот центар за политичко образование го идентификува популизмот како една од најголемите закани за демократското политичко уредување
Претседателскиот центар за политичко образование го идентификува популизмот како една од најголемите закани за демократското политичко уредување
ПОСТОЈАН РАЗВОЈ: ЗГОЛЕМЕН ОПСЕГ ЗА OPEL CORSA-e и MOKKA-e
ПОСТОЈАН РАЗВОЈ: ЗГОЛЕМЕН ОПСЕГ ЗА OPEL CORSA-e и MOKKA-e

ВАКВА ПЛАЧКА И ЛИГУШ САКА ДА ГО ВОДИ СКОПЈЕ?!?! Арсовска не прифаќа дебати со Шилегов: Ме деградира и ги негира моите квалитети

Независната кандидатка за градоначалничка за Скопје поддржана од ВМРО-ДПМНЕ, Данела Арсовска вечерва на ТВ 24 настапи сама, на нејзино барање, бидејќи не сака да биде дел од дебата со Петре Шилегов. Претходно, таа одби соочување со Шилегов и на телевизија Телма.

-Јас верувам дека и вие знаете дека првото соочување го имавме кај вас, со 12 кандидати, па потоа и со 6 кандидати, на крај и со три кандидати. Но, повеќе пати го замолив да ми се извини за она што го прави. Тој лично ме напаѓа, ги негира моите квалитети и квалификации, ме деградира како личност, и ако тоа е демократија, а тоа што не сакам да седнам со него на маса не е демократија, тој човек не го разбира концептот за демократичност. Тој прво треба да ми се извини.

Ако треба да делам маса со човек кој се дрзнува секој ден да вади по една афера за мене, да ме деградираат како ловек, дека некој нешто злоупотребил, да го напаѓаат моето семејство, вчера извадија дека сум била муслиманка, денеска дека сум имала бугарски пасош. Верувајте дека со тие луѓе што континуирано лажат и напаѓаат, со него маса не сакам да делам, вели Арсовска.

loading...

Escaflowne: A Girl in Gaea (Dub) (https://4anime.biz/m/9xNX) Episode Full

AnimeTV: Corpse Princess: Kuro (Dub) anime episode 12 online free at https://animetv.cc go anime tv

Website https://gogoanime.be: Watch Puss 'n Boots (Dub) gogoanime Episode Full hunter x hunter gogoanime

AnimeDao: Ghost in the Shell: Stand Alone Complex 2nd GIG anime episode 26 online free at https://animedao.nl animedao hunter x hunter

D4DJ Petit Mix (https://animefreak.ws/m/1KBz) Episode 26