БРАВО, БРАВО, БРАВО - КЕЈОТ 13 НОЕМВРИ ПОВТОРНО НАЗАД КАЈ ГРАЃАНИТЕ НА СКОПЈЕ, РЕКОНСТУРИРАН, ПОУБАВ И ПОШИРОК
БРАВО, БРАВО, БРАВО - КЕЈОТ 13 НОЕМВРИ ПОВТОРНО НАЗАД КАЈ ГРАЃАНИТЕ НА СКОПЈЕ, РЕКОНСТУРИРАН, ПОУБАВ И ПОШИРОК
Се враќаат жештините, повторно температури до 40 степени
Се враќаат жештините, повторно температури до 40 степени
Заев: Не можеме утре да ги внесеме Бугарите во Уставот
Заев: Не можеме утре да ги внесеме Бугарите во Уставот
Зибери: Воспитно-поправниот дом за малолетници не си ја извршува функцијата
Зибери: Воспитно-поправниот дом за малолетници не си ја извршува функцијата
ВМРО-Народна: Отворените изборни листи ќе ги збришат сите мали политички партии
ВМРО-Народна: Отворените изборни листи ќе ги збришат сите мали политички партии
Пендаровски и неговата сопруга Елизабета Ѓорѓиевска на средба со претставниците од „Дневен центар Доза среќа“
Пендаровски и неговата сопруга Елизабета Ѓорѓиевска на средба со претставниците од „Дневен центар Доза среќа“
Вицепремиеорот Битиќи за порталот Фактор: Прераснуваме во економија на можности, на старт-апи, во земја на иновации!
Вицепремиеорот Битиќи за порталот Фактор: Прераснуваме во економија на можности, на старт-апи, во земја на иновации!
ШИЛЕГОВ И ДЕЛЕЛЕГАЦИЈА НА ГРАД СКОПЈЕ ПОЛОЖИЈА ЦВЕЌИЊА ЗА ЗАГИНАТИТЕ ВО ЗЕМЈОТРЕСОТ ВО СКОПЈЕ
ШИЛЕГОВ И ДЕЛЕЛЕГАЦИЈА НА ГРАД СКОПЈЕ ПОЛОЖИЈА ЦВЕЌИЊА ЗА ЗАГИНАТИТЕ ВО ЗЕМЈОТРЕСОТ ВО СКОПЈЕ

ВАКВИ БУДАЛЕТИНКИ ЈА ВАЛКААТ ЦРКВАТА – ВЛАДИКАТА ПЕТАР ГИ СПОРЕДИ ОСУДЕНИТЕ УБИЈЦИ И НАСИЛНИЦИ ЗА 27-МИ АПРИЛ СО СВЕТИ АПОСТОЛ ПАВЛЕ

– И апостол Павле бил неправедно суден како што се неправедно осудени и уставобранителите! Тоа не беше тероризам, тероризам беше убиството во Смиљковско Езеро, треба да им се даде амнестија затоа што непромислено направија нешто за што треба да им се даде втора шанса…

Владиката Петар продолжува да изиграва портпарол на ВМРО ДПМНЕ и тоа најрадикалните структури десничарски кои ги бранат убијците од 27-ми април. Поради вакви негови небулози на многумина им е огадено од црквата и гледаат верата да ја почитуваат без да имаат почит кон свештениците, поради вакви будалетинки…

loading...

GoGoAnime boruto gogoanime: DARLING in the FRANXX (https://gogoanime.be/m/09BE) Episode 24

KissAnime kiss x sis kissanime: Black Clover (https://kissanimeonline.com/m/o79M) Episode 170