(ФОТО) Изгаснат пожар на Водно, Град Скопје апелира на внимателност
(ФОТО) Изгаснат пожар на Водно, Град Скопје апелира на внимателност
СДСМ ОБЈАВИ УШТЕ 5 КАНДИДАТИ ЗА ГРАДОНАЧАЛНИЦИ
СДСМ ОБЈАВИ УШТЕ 5 КАНДИДАТИ ЗА ГРАДОНАЧАЛНИЦИ
Мицковски доживеал мала сообраќајна незгода пред Прилеп, не е повреден и се чувствува добро
Мицковски доживеал мала сообраќајна незгода пред Прилеп, не е повреден и се чувствува добро
ОБСЕ-ОДИХР: Еден отсто за независни листи е во согласност со добрите меѓународни практики
ОБСЕ-ОДИХР: Еден отсто за независни листи е во согласност со добрите меѓународни практики
Царовска: Со вработување на 500 образовни асистенти се грижиме и создаваме образование за секое дете
Царовска: Со вработување на 500 образовни асистенти се грижиме и создаваме образование за секое дете
Груби: Оваа коалиција рушеше табуа и во 2002 година
Груби: Оваа коалиција рушеше табуа и во 2002 година
(ВИДЕО) ГРАДОТ СКОПЈЕ ЈА ПОЧНА ТРЕТАТА ФАЗА ОД РЕКОНСТРУКЦИЈАТА НА ИНДИРА ГАНДИ ВО ШУТО ОРИЗАРИ
(ВИДЕО) ГРАДОТ СКОПЈЕ ЈА ПОЧНА ТРЕТАТА ФАЗА ОД РЕКОНСТРУКЦИЈАТА НА ИНДИРА ГАНДИ ВО ШУТО ОРИЗАРИ
БРАВО МВР - Одземени 14 возила од „диви“ тркачи од Тетово и од странство
БРАВО МВР - Одземени 14 возила од „диви“ тркачи од Тетово и од странство

ВАСКО ЕФТОВ: КАКОВ ПАРАДОКС, СДСМ И ДУИ ИАКО СЕ НА ВЛАСТ СЕ РЕФОРМИРААТ И РЕБРЕНДИРААТ, А ВМРО ДПМНЕ АБЕР НЕМА А Е ВО ОПОЗИЦИЈА?!?!

– Каков парадокс имаме на политичката сцена, власта се ребрендира и реформира а опозицијата абер нема од реформи и ребрендирање?!?! Па како воопшто мислат да се вратат на власт?!?! Мицковски е дар од бога за Зоран Заев, порака до опозиционерите, ако сакате да го смените Заев, прво сменете го Мицковски, се додека е анти западниот Мицковски на чело на ВМРО ДПМНЕ, СДСМ ќе биде на власт!

Васко Ефтов во најновата емисија Во Центар на Јутуб.

loading...

GoGoAnime Watch anime online, English anime online HD. Touhou Niji Sousaku Doujin Anime: Musou Kakyou Episode 3

KissAnime - Watch Anime Online Free English Sub & Dub | Kiss Anime. The Wonderful Galaxy of Oz (Dub) (https://kissanime.mx/m/4gAo) Episode Full

ANIMEFLIX Watch anime online, English anime online HD. TSUKIUTA. The Animation Episode 13

KissAnime My: https://my.desktopnexus.com/kissanimemx/journal/