СПАСОВСКИ: КУМАНОВЦИ, ЈАС ВИ ГАРАНТИРАМ ДЕКА ЌЕ СЕ ИСПОЛНАТ СИТЕ ВЕТУВАЊА ШТО ЌЕ ГИ ВЕТИ ОЛИВЕР ИЛИЕВСКИ
СПАСОВСКИ: КУМАНОВЦИ, ЈАС ВИ ГАРАНТИРАМ ДЕКА ЌЕ СЕ ИСПОЛНАТ СИТЕ ВЕТУВАЊА ШТО ЌЕ ГИ ВЕТИ ОЛИВЕР ИЛИЕВСКИ
ЗАЕВ: Вкупниот извоз во првите осум месеци во зоните достигна 2,04 милијарди евра, што е за над 50% повеќе во однос на истиот период лани, односно над 11% во споредба со 2019 и речиси 32% повеќе од 2018 година
ЗАЕВ: Вкупниот извоз во првите осум месеци во зоните достигна 2,04 милијарди евра, што е за над 50% повеќе во однос на истиот период лани, односно над 11% во споредба со 2019 и речиси 32% повеќе од 2018 година
ШЕЌЕРИНСКА: Честитки до германските социјалдемократи и особено до големиот победник, Олаф Шулц. Предноста е тесна, но пресвртот е огромен
ШЕЌЕРИНСКА: Честитки до германските социјалдемократи и особено до големиот победник, Олаф Шулц. Предноста е тесна, но пресвртот е огромен
ВЕНКО ФИЛИПЧЕ: Денеска чекоревме со Борките Не сте сами! НАПРЕД РОЗОВО!
ВЕНКО ФИЛИПЧЕ: Денеска чекоревме со Борките Не сте сами! НАПРЕД РОЗОВО!
БЕНИ ШАЌИРИ: МНОГУ СУМ ЗАДОВОЛЕН ОД РАБОТАТА НА ПРЕМИЕРОТ ЗОРАН ЗАЕВ, ЈАС СЕ БОРАМ СО ШИЛЕГОВ НЕ СО СДСМ
БЕНИ ШАЌИРИ: МНОГУ СУМ ЗАДОВОЛЕН ОД РАБОТАТА НА ПРЕМИЕРОТ ЗОРАН ЗАЕВ, ЈАС СЕ БОРАМ СО ШИЛЕГОВ НЕ СО СДСМ
МАКСО КАКО НЕ ТИ Е СРАМ: Куманово се мења за среќу што влада сипуе паре у општински буџет, за жал татко на градот шминкерајски све си препиша на соработку испечатена сс наши паре за његову рекламу
МАКСО КАКО НЕ ТИ Е СРАМ: Куманово се мења за среќу што влада сипуе паре у општински буџет, за жал татко на градот шминкерајски све си препиша на соработку испечатена сс наши паре за његову рекламу
Наумоски: За четири години реализиравме над 200 проекти или 80 отсто од програмата, од кои 7 се капитални проекти!
Наумоски: За четири години реализиравме над 200 проекти или 80 отсто од програмата, од кои 7 се капитални проекти!
Наумоски: Го спасивме Хром, претходно секоја куќа беше потенцијална зграда
Наумоски: Го спасивме Хром, претходно секоја куќа беше потенцијална зграда

ВАСКО ЕФТОВ СЕ ОСВЕСТИ: СЕ КААМ ШТО ВИКАВ ВО ЕМИСИЈА ШАРЛАТАНИ КОИ ВИКАА ДЕКА КОРОНА НЕ ПОСТОИ, СО ТОА СУМ ВЛИЈАЕЛ МНОГУ ЛУЃЕ ДА СЕ ЗАРАЗАТ И УМРАТ

– Се каам што во емисија викав експерти кои тврдеа дека Короната не постои, со тоа сум влијаел лошо врз јавноста, веројатно многумина се заразиле и умреле поради тие емисии, сега да ми е паметот не би ги викнал тие луѓе во емисија…

Васко Ефтов се освести за тоа колку лошо влијае неговата емисија врз земјава, тек има да се извинува за сите будалаштини што се кажаин во неговата емисија…

loading...

Appaga Piryohae (https://gogoanime.be/m/LAda) Episode Full

AniWatch: Kishin Taisen Gigantic Formula anime episode 26 online free at https://aniwatch.pro dubbed anime

Website https://kissanime.mx: Watch Crane Game Girls Galaxy kissanime Episode 12 vinland saga kissanime

4Anime: Great Planet Evil-Destroyer Dangaio (Dub) anime episode 3 online free at https://4anime.biz haikyuu season 4 4anime

Git project-hobbit: https://git.project-hobbit.eu/gogoanimebe

Metal-archives: https://www.metal-archives.com/users/gogoanimebe