БРАВО, БРАВО, БРАВО - КЕЈОТ 13 НОЕМВРИ ПОВТОРНО НАЗАД КАЈ ГРАЃАНИТЕ НА СКОПЈЕ, РЕКОНСТУРИРАН, ПОУБАВ И ПОШИРОК
БРАВО, БРАВО, БРАВО - КЕЈОТ 13 НОЕМВРИ ПОВТОРНО НАЗАД КАЈ ГРАЃАНИТЕ НА СКОПЈЕ, РЕКОНСТУРИРАН, ПОУБАВ И ПОШИРОК
Се враќаат жештините, повторно температури до 40 степени
Се враќаат жештините, повторно температури до 40 степени
Заев: Не можеме утре да ги внесеме Бугарите во Уставот
Заев: Не можеме утре да ги внесеме Бугарите во Уставот
Зибери: Воспитно-поправниот дом за малолетници не си ја извршува функцијата
Зибери: Воспитно-поправниот дом за малолетници не си ја извршува функцијата
ВМРО-Народна: Отворените изборни листи ќе ги збришат сите мали политички партии
ВМРО-Народна: Отворените изборни листи ќе ги збришат сите мали политички партии
Пендаровски и неговата сопруга Елизабета Ѓорѓиевска на средба со претставниците од „Дневен центар Доза среќа“
Пендаровски и неговата сопруга Елизабета Ѓорѓиевска на средба со претставниците од „Дневен центар Доза среќа“
Вицепремиеорот Битиќи за порталот Фактор: Прераснуваме во економија на можности, на старт-апи, во земја на иновации!
Вицепремиеорот Битиќи за порталот Фактор: Прераснуваме во економија на можности, на старт-апи, во земја на иновации!
ШИЛЕГОВ И ДЕЛЕЛЕГАЦИЈА НА ГРАД СКОПЈЕ ПОЛОЖИЈА ЦВЕЌИЊА ЗА ЗАГИНАТИТЕ ВО ЗЕМЈОТРЕСОТ ВО СКОПЈЕ
ШИЛЕГОВ И ДЕЛЕЛЕГАЦИЈА НА ГРАД СКОПЈЕ ПОЛОЖИЈА ЦВЕЌИЊА ЗА ЗАГИНАТИТЕ ВО ЗЕМЈОТРЕСОТ ВО СКОПЈЕ

ВАСКО ПРСНА ДА СЕ СМЕЕ ОТКАКО МИЦКОВСКИ КАЖА ДЕКА ГИ ГУБЕЛ ИЗБОРИТЕ ПОРАДИ ЕНЕРГЕТСКО ПРАЗНЕЊЕ?!?!

– Изборите досега ги губам порадо енергетско празнење…

– Молам, што е тоа?!

– Па тоа е кога се откажуваат закажани избори, и народот ќе доживее енергетско празнење поради одложувањето на изборите…

Реакцијата на Васко Попетрески кога го слушна ова ја гледате горе на сликата…

Колку е само ретардирана оваа теза, замислете Мицковски мисли дека народот е толку плиток во мозокот да тоа како ќе гласа и дали ќе гласа зависи од моментум кога се закажани изборите, небаре тоа е некаков потег во ефект, гласањето е состојба на свеста која е постојана и ретко се менува, еднаш на 4-5 години, ако мислиш дека една власт е лоша ќе гласаш исто без разлика кога се изборите, и ако си некој што редовно гласа ќе излезеш кога и да се изборите и обратно, ако си некој што е апатичен и не го интересира политика и гласање, нема да излезеш да гласаш кога и да се изборите, ова е толку глупа теза на лидерот на ВМРО ДПМНЕ, очаен обид да го оправа својот неуспех, он ваљда вака ги објаснува поразите во белата палата…

loading...

https://animeheaven.pro animeheaven attack on titan. Noragami Aragoto (Dub) (https://animeheaven.pro/m/dQpa) Episode 13

AnimeFreak - Watch Anime Online for Free. Subbed & Dubbed. Shimanchu MiRiKa (https://animefreak.ws/m/bmqp) Episode Full

GoGoAnime Watch anime online, English anime online HD. Genshiken 2: Menma Special (Dub) Episode Full