ПОЧИНА ЕДЕН ОД НАЈСПОСОБНИТЕ МАКЕДОНСКИ БИЗНИСМЕНИ - Благоја Дончев, долгогодишниот Претседател на управен одбор и генерален директор на АДИНГ
ПОЧИНА ЕДЕН ОД НАЈСПОСОБНИТЕ МАКЕДОНСКИ БИЗНИСМЕНИ - Благоја Дончев, долгогодишниот Претседател на управен одбор и генерален директор на АДИНГ
ДЕНИЗ АБДУЛА: ДЕНЕС ЧАИР ИЗГЛЕДА СОСЕМА ПОИНАКУ, СО НОВИ БУЛЕВАРИ, УЛИЦИ И ВЕЛОПАТЕКИ
ДЕНИЗ АБДУЛА: ДЕНЕС ЧАИР ИЗГЛЕДА СОСЕМА ПОИНАКУ, СО НОВИ БУЛЕВАРИ, УЛИЦИ И ВЕЛОПАТЕКИ
Илиевски на средба со коалициските партнери - На 31-ви сме убедливи победници во КУманово!
Илиевски на средба со коалициските партнери - На 31-ви сме убедливи победници во КУманово!
Заев: Слободоумните знаат да одржат лекција, но знаат кога му се потребни на својот град
Заев: Слободоумните знаат да одржат лекција, но знаат кога му се потребни на својот град
Шилегов: Само обединето Скопје може да продолжи напред
Шилегов: Само обединето Скопје може да продолжи напред
Заев: Најавувам вечерва – давам јасна насока и директива, во сите општински организации, кај сите наши градоначалници, сите министри и директори – GAME CHANGE, ни треба систем другари!
Заев: Најавувам вечерва – давам јасна насока и директива, во сите општински организации, кај сите наши градоначалници, сите министри и директори – GAME CHANGE, ни треба систем другари!
Заев: Oд 1 јануари просечната плата ќе биде 500 евра, а минималната 300 евра
Заев: Oд 1 јануари просечната плата ќе биде 500 евра, а минималната 300 евра
БРАВО - СТРУЈАТА НЕМА ДА ПОСКАПИ ПО ИЗБОРИТЕ НИ ЗА ГРАЃАНИТЕ, НИ ЗА ГОЛЕМИТЕ ПОТРОШУВАЧИ, А НЕМА ДА ИМА НИ РЕСТРИКЦИИ, ОД ВЛАДАТА УВЕРУВААТ ДЕКА ИМААТ И ПЛАН Б
БРАВО - СТРУЈАТА НЕМА ДА ПОСКАПИ ПО ИЗБОРИТЕ НИ ЗА ГРАЃАНИТЕ, НИ ЗА ГОЛЕМИТЕ ПОТРОШУВАЧИ, А НЕМА ДА ИМА НИ РЕСТРИКЦИИ, ОД ВЛАДАТА УВЕРУВААТ ДЕКА ИМААТ И ПЛАН Б

ЛАЈКА: Вдоми куче, вдоми љубов

ЈП Лајка Скопје is at ЈП Лајка Скопје.

Се вдомува ПИПИ🏡
ℹOваа убавица има 1 година и е идеален миленик за во стан. Се сложува со сите кучиња и обожава да се гали.
ПИПИ ги има поминато комплетно сите третмани. Има уредна крвна слика, негативен 4D тест, негативен тест на лишманија по акредитирана метода.

Ја добивате со пасош, прочистена од внатрешни и надворешни паразити, стерилизирана, чипирана, вакцинирана против беснило и заразни болести, избањата и со стекнати хигиенски навики.
Вдоми куче, вдоми љубов💟

За подетални информации и прашалник за вдомување можете да ни пишете на

📩[email protected]

loading...

AnimeHeaven Watch english anime Online in HD for FREE

Website https://animeflix.nl: Watch Gundam Build Fighters Try animeflix Episode 25 animeflix one piece

https://4anime.biz 4anime my hero academia

AnimeTV: One Piece: Adventure of Nebulandia (Dub) anime episode Full online free at https://animetv.cc anime tv shows

Forum1 shellmo: http://forum1.shellmo.org/member.php?action=profile&uid=1144296

Git feneas: https://git.feneas.org/gogoanimelol