Милевски: Децата пред се, училиштето во Косоврасти реновирано според најнови стандарди
Милевски: Децата пред се, училиштето во Косоврасти реновирано според најнови стандарди
СО БУГАРИЈА ГОВОРИМЕ ДВА СЛИЧНИ, НО РАЗЛИЧНИ И МЕЃУНАРОДНО ПРИЗНАТИ ЈАЗИЦИ, Ѝ ОДГОВОРИ ЗАЕВ НА МИЗРАХИ
СО БУГАРИЈА ГОВОРИМЕ ДВА СЛИЧНИ, НО РАЗЛИЧНИ И МЕЃУНАРОДНО ПРИЗНАТИ ЈАЗИЦИ, Ѝ ОДГОВОРИ ЗАЕВ НА МИЗРАХИ
(ВИДЕО) Министерот Спасовски оддаде почит на четворицата македонски бранители во чија чест беше откриено спомен обележје во Берово
(ВИДЕО) Министерот Спасовски оддаде почит на четворицата македонски бранители во чија чест беше откриено спомен обележје во Берово
(ВИДЕО) ДЕТАЛНА АНАЛИЗА НА ТЕМА ДАЛИ СЕ ТЕТОВЧАНИ ЦИЦИИ?
(ВИДЕО) ДЕТАЛНА АНАЛИЗА НА ТЕМА ДАЛИ СЕ ТЕТОВЧАНИ ЦИЦИИ?
ОДЛИЧНИ ВЕСТИ - Заев на Економски Форум во Скопје: „Во првите пет месеци потпишавме 15 договори за инвестирање“
ОДЛИЧНИ ВЕСТИ - Заев на Економски Форум во Скопје: „Во првите пет месеци потпишавме 15 договори за инвестирање“
БРАВО - Министерот за правда Маричиќ доби поддршка и охрабрување од евроамбасадорот Гир кој оцени дека досегашната работа на Министерството за правда е во вистинска насока и дека динамиката на реформи е добра
БРАВО - Министерот за правда Маричиќ доби поддршка и охрабрување од евроамбасадорот Гир кој оцени дека досегашната работа на Министерството за правда е во вистинска насока и дека динамиката на реформи е добра
ТОП 10 НАЈГЛУПИ ТЕЗИ НА ВМРОВЦИТЕ ЗА ВЕТОТО ОД БУГАРИЈА
ТОП 10 НАЈГЛУПИ ТЕЗИ НА ВМРОВЦИТЕ ЗА ВЕТОТО ОД БУГАРИЈА
БРАВО - ОПШТИНА ГАЗИ БАБА ВТОРА НАЈТРАНСПАРЕНТНА ОПШТИНА ВО ДРЖАВАТА
БРАВО - ОПШТИНА ГАЗИ БАБА ВТОРА НАЈТРАНСПАРЕНТНА ОПШТИНА ВО ДРЖАВАТА

ВЕЧЕРВА ВО 20 ЧАСОТ ВО НОВАТА ЕМИСИЈА ВО ФОКУСОТ, ТЕМА: 10 НАЈГОЛЕМИ МИТОВИ И ЗАБЛУДИ ЗА ЗАЕВ И СДСМ ОД ВМРОВСКИТЕ МЕДИСКИ КУРТОНИ

Вечерва во 20 часот во живо на Јутуб каналот Мактел Интернет ТВ ќе се емитува ново издание на емисијата ВО ФОКУСОТ со водител Саше Ивановски Политико.

Тема на оваа емисија ќе бидат 10-те најголеми заблуди за Заев и СДСМ креирани и повторувани од вмровските медиски куртони.

Ќе ги анализираме и актуелните настани и успеси на владата и обидите за креирање скандали од страна на опозицијата.

Емисијата може да се следи на следиов линк.

Во коментари во живо може да давате свое мислење, да предлагате теми, да предлагате гости, најинтересните коментари ќе се прикажат и ќе се анализираат во емисија.

Се гледаме!

loading...

WCOStream watch animes: One Piece (Dub) (https://wcostream.cc/m/mWJ) Episode 693

AniWatch watch animes: One Piece (Dub) (https://aniwatch.pro/m/gqo) Episode 693