ДЕМОКРАТСКИ СОЈУЗ: ПРЕСВРТ ВО ВТОРИОТ КРУГ, ЦЕЛОСНА ПОДДРШКА ЗА ПЕТРЕ ШИЛЕГОВ И ГРАДОНАЧАЛНИЦИТЕ НА СДСМ
ДЕМОКРАТСКИ СОЈУЗ: ПРЕСВРТ ВО ВТОРИОТ КРУГ, ЦЕЛОСНА ПОДДРШКА ЗА ПЕТРЕ ШИЛЕГОВ И ГРАДОНАЧАЛНИЦИТЕ НА СДСМ
Заев од Росоман: Гласајте за бројот 12, за Стојан Николов за Општина Росоман да остане прогресивна, обединета, европска и економски развиена
Заев од Росоман: Гласајте за бројот 12, за Стојан Николов за Општина Росоман да остане прогресивна, обединета, европска и економски развиена
БОМБА НА ПЕТРОВСКА: И сопругот на Данела има бугарска лична карта!
БОМБА НА ПЕТРОВСКА: И сопругот на Данела има бугарска лична карта!
(ВИДЕО) СДСМ КУМАНОВО: Гласот за Димитриевски е глас за ВМРО-ДПМНЕ, да се обединиме да гласаме за 12, за Оливер Илиевски
(ВИДЕО) СДСМ КУМАНОВО: Гласот за Димитриевски е глас за ВМРО-ДПМНЕ, да се обединиме да гласаме за 12, за Оливер Илиевски
НИКОЛА ДИМИТРОВ СО ИСКРЕНА И СЕСРДНА ПОДДРШКА ЗА ПЕТРЕ ВО НЕДЕЛА - ЌЕ ГЛАСАМ ЗА НЕГО СО ЧИСТА СОВЕСТ!
НИКОЛА ДИМИТРОВ СО ИСКРЕНА И СЕСРДНА ПОДДРШКА ЗА ПЕТРЕ ВО НЕДЕЛА - ЌЕ ГЛАСАМ ЗА НЕГО СО ЧИСТА СОВЕСТ!
Заев: Да не дозволиме да скршенеме од патот на напредокот, да гласаме за број 12 за победа во Демир Капија, за победа низ целата држава
Заев: Да не дозволиме да скршенеме од патот на напредокот, да гласаме за број 12 за победа во Демир Капија, за победа низ целата држава
ШИЛЕГОВ: ВО МОМЕНТОВ СКОПЈЕ РАБОТИ НА ТРИ НАЈСЛОЖЕНИ ИНФРАСТРУКТУРНИ ПРОЕКТИ ВО СВОЈАТА ИСТОРИЈА
ШИЛЕГОВ: ВО МОМЕНТОВ СКОПЈЕ РАБОТИ НА ТРИ НАЈСЛОЖЕНИ ИНФРАСТРУКТУРНИ ПРОЕКТИ ВО СВОЈАТА ИСТОРИЈА
ШИЛЕГОВ ГИ ПОДДРЖУВА КУЛТУРНИТЕ РАБОТНИЦИ КОИ ВМРО-ДПМНЕ ГИ ДЕГРАДИРАШЕ
ШИЛЕГОВ ГИ ПОДДРЖУВА КУЛТУРНИТЕ РАБОТНИЦИ КОИ ВМРО-ДПМНЕ ГИ ДЕГРАДИРАШЕ

ВЕНКО МУ ОТИДЕ НА ГОСТИ НА ПОПОТ КОЈ ОРГАНИЗИРАШЕ ЛИТИИ И МАСОВНИ ВЕРСКИ ЖУРКИ ЗА ВЕЛИГДЕН ЗА ДА ГО ЗАМОЛИ ДА СЕ ПРИБЕРЕ МАЛЦЕ ЗА БОЖИЌ

Денеска го посетив манастирот Св.Јован Бигорски и се сретнав со Епископ Партениј, Игумен Бигорски.

На неформалната средба зборувавме и за престојните празници и важноста дека истите треба да се слават под заштитни мерки и со почитување на здравствените протоколи – задолжително носење маска, хигиена на раце и одржување дистанца.

Венко Филипче, фб пост.

Инаку за минатиот велигден, токму Бигорски Манастир и манастирот Рајчица организираа литија во Струга а потоа и голема верска полноќна журка во манастирот при што се пееше и играше цела ноќ, манастирот имаше над 100 присутни, потоа од Бигорски се вадеа дека тоа не биле гости во манастирот туку тоа биле сите монаси и искушеници на куп, што е смешно објаснување за тој неодговорен однос во сред пандемија на корона.

loading...

AnimeDao: Stand By Me Doraemon (Dub) anime episode Full online free at https://animedao.nl tower of god animedao

AnimeKisa: Tweeny Witches (Dub) anime episode 20 online free at https://animekisa.in dubbed anime

AnimeHeaven: Date A Live III (Dub) anime episode 12 online free at https://animeheaven.pro anime in heaven

Website https://aniwatch.pro: Watch Senran Kagura: Ninja Flash aniwatch Episode 12 anime sites

Play: https://www.play.fm/kissanimemx

Scoop: https://www.scoop.it/u/animeflixnl