УШТЕ ЕДНА ЛАЖНА ВЕСТ ПУКНА КАКО МЕУР ОД САПУНИЦА - Не е разговарано за промена на знаме, грб или химна на државата, тврдат од Владата
УШТЕ ЕДНА ЛАЖНА ВЕСТ ПУКНА КАКО МЕУР ОД САПУНИЦА - Не е разговарано за промена на знаме, грб или химна на државата, тврдат од Владата
(ВИДЕО) ПЕШТАНЦИ БАРААТ ДА ИМ СЕ ВРАТАТ ПЛАЖИТЕ КОИ ДРЖАВАТА ИМ ГИ ЗЕЛА ВО КОМУНИЗМОТ
(ВИДЕО) ПЕШТАНЦИ БАРААТ ДА ИМ СЕ ВРАТАТ ПЛАЖИТЕ КОИ ДРЖАВАТА ИМ ГИ ЗЕЛА ВО КОМУНИЗМОТ
Царовска бара Обвинителството да ги истражи Кембриџ учебниците
Царовска бара Обвинителството да ги истражи Кембриџ учебниците
Од 81-та седница на Владата: Одобрен е превоз на патници со максимален капацитет на превозните средства; Предлогот за намалување на ДДВ за електрична енергија оди во Собранието; Јунските пензии ќе се исплаќаат од 29 јуни
Од 81-та седница на Владата: Одобрен е превоз на патници со максимален капацитет на превозните средства; Предлогот за намалување на ДДВ за електрична енергија оди во Собранието; Јунските пензии ќе се исплаќаат од 29 јуни
БУГАРСКИ ИНАТ БИЛ ПОЈАК ОД МАГАРЕШКИ ИНАТ - Нема датум за преговори за Македонија, Советот не успеа да ја убеди Бугарија
БУГАРСКИ ИНАТ БИЛ ПОЈАК ОД МАГАРЕШКИ ИНАТ - Нема датум за преговори за Македонија, Советот не успеа да ја убеди Бугарија
Добра вест: Просечната плата речиси 28.500 денари, за време на пандемијата се зголемила за 10 отсто
Добра вест: Просечната плата речиси 28.500 денари, за време на пандемијата се зголемила за 10 отсто
МАФИЈАТА ЌЕ СЕ СООЧИ СО ЗАКОНОТ: КАМЧЕВ И МИЈАЛКОВ СЕДНУВААТ НА ОБВИНИТЕЛНА КЛУПА ЗА ПЕРЕЊЕ НА ПАРИТЕ ШТО ГРУЕВСКИ ГИ УКРАЛ ОД ДОНАЦИИТЕ ЗА ВМРО-ДПМНЕ
МАФИЈАТА ЌЕ СЕ СООЧИ СО ЗАКОНОТ: КАМЧЕВ И МИЈАЛКОВ СЕДНУВААТ НА ОБВИНИТЕЛНА КЛУПА ЗА ПЕРЕЊЕ НА ПАРИТЕ ШТО ГРУЕВСКИ ГИ УКРАЛ ОД ДОНАЦИИТЕ ЗА ВМРО-ДПМНЕ
Пендаровски за „Анадолија“: Брисел и европските партнери одговорни за одложувањето на процесот на интеграција
Пендаровски за „Анадолија“: Брисел и европските партнери одговорни за одложувањето на процесот на интеграција

(ВИДЕО) АВСТРИСКИ АНАЛИТИЧАР: ЕУ ЌЕ ЈА ПРИТИСНЕ БУГАРИЈА АКО ПРЕСТАНЕТЕ ДА ГО СЛАВИТЕ 11-ТИ ОКТОМВРИ, ТОЈ ПРАЗНИК Е НЕВИДЕН АПСУРД, СЛАВИТЕ ШТО СТЕ ГО ПОБЕДИЛЕ СОСЕДОТ И СТЕ ВЛЕГЛЕ ПОД КОМУНИСТИЧКА ОКУПАЦИЈА

* реклами ——————————————————————————————————————————————-

———————————————————————————————————————————————————

– Дај откажете се од 11-ти октомври и славете го 8-мај кога цела Европа го слави поразот на фашизмот. Сегашниот празник кој го славите 11-ти октомври е пасурден славите што сте го поразиле соседот и како сакате они тоа да го разберат? Плус тоа славите што сте влегле под комунистичка окупација и диктатура на диктаторот Тито кој полнел затвори и убивал дисиденти и либерали? Помогнете и на Германија, направете некој чекор за да Меркел успее да ги разубеди Бугарите.

* реклами —————————————————————————————————————————————–

————————————————————————————————————————————————————

loading...

AnimeDao animedao gintama: Watch Attack on Titan Episode 20 (https://animedao.nl/m/BP/ep-20)

AniWatch watch anime online: Kimetsu no Yaiba Movie: Mugen Ressha-hen (Dub) Episode Preview