ЗАТОА ШТО СИ ЛЕСНА МЕТА - ПЕРО ЛЕСНА МУВА КАТЕГОРИЈА!
ЗАТОА ШТО СИ ЛЕСНА МЕТА - ПЕРО ЛЕСНА МУВА КАТЕГОРИЈА!
(ВИДЕО) ТЕШКИ ВРЕМИЊА ЗА ВМРО: КОГА НОВИНАРИТЕ ГИ КОРИСТИШ КАКО КУРТОНИ, НА КРАЈ САМО УШТЕ ЉУПЧЕ ЗЛАТЕВ ЌЕ ТИ ОСТАНЕ КАКО ВРВНО НОВИНАРСКО АНАЛИТИЧКО ПЕРО!
(ВИДЕО) ТЕШКИ ВРЕМИЊА ЗА ВМРО: КОГА НОВИНАРИТЕ ГИ КОРИСТИШ КАКО КУРТОНИ, НА КРАЈ САМО УШТЕ ЉУПЧЕ ЗЛАТЕВ ЌЕ ТИ ОСТАНЕ КАКО ВРВНО НОВИНАРСКО АНАЛИТИЧКО ПЕРО!
ТОНИ ШАНАЦ ШИРЕШЕ ЛАЖНИ ВЕСТИ НА КУРТОН АЛФА ЗА ПЕТРЕ ШИЛЕГОВ, КУРТОНИТЕ БИВИС И БАТХЕД КОИ ГЛУМАТ НОВИНАРИ НЕ ГО СПРЕЧИЈА
ТОНИ ШАНАЦ ШИРЕШЕ ЛАЖНИ ВЕСТИ НА КУРТОН АЛФА ЗА ПЕТРЕ ШИЛЕГОВ, КУРТОНИТЕ БИВИС И БАТХЕД КОИ ГЛУМАТ НОВИНАРИ НЕ ГО СПРЕЧИЈА
КРАЛОТ НА ЛАЖНИТЕ ВЕСТИ, ГЛОДУРОТ НА КУРТОН АЛФА, МОМИРОВСКИ, СМИСЛИ НОВА НЕВЕРОЈАТНА ФИНТА ЗА ПРОПАГАНДА ПРОТИВ ВЛАДАТА, НЕМА ДА ВИ СЕ ВЕРУВА ШТО СМИСЛИЛ!
КРАЛОТ НА ЛАЖНИТЕ ВЕСТИ, ГЛОДУРОТ НА КУРТОН АЛФА, МОМИРОВСКИ, СМИСЛИ НОВА НЕВЕРОЈАТНА ФИНТА ЗА ПРОПАГАНДА ПРОТИВ ВЛАДАТА, НЕМА ДА ВИ СЕ ВЕРУВА ШТО СМИСЛИЛ!
(ВИДЕО) БОЈКОТИРАМ СЕРКОВЦИ - СО ГОДИНИ ШИРАТ НАЦИОНАЛИЗАМ И ИМ ОБЈАВУВААТ ВОЈНА НА СИТЕ, АМА ДЕЦАТА ВО ВОЈНА НЕ ГИ ПУШТАЛЕ
(ВИДЕО) БОЈКОТИРАМ СЕРКОВЦИ - СО ГОДИНИ ШИРАТ НАЦИОНАЛИЗАМ И ИМ ОБЈАВУВААТ ВОЈНА НА СИТЕ, АМА ДЕЦАТА ВО ВОЈНА НЕ ГИ ПУШТАЛЕ
ЛДП и ДОМ на локалните избори ќе одат самостојно, без коалиција
ЛДП и ДОМ на локалните избори ќе одат самостојно, без коалиција
Пратеникот Салиу се извини на Фејсбук, го испровоцирале полицајците
Пратеникот Салиу се извини на Фејсбук, го испровоцирале полицајците
НАШИТЕ ВОЈНИЦИ ДОБИЈА ПОФАЛБА ОД НАЈВИСОКО НИВО - Брнз: Секогаш сум импресионирана од професионалноста и од стручноста на војниците што ги сретнувам во земјава
НАШИТЕ ВОЈНИЦИ ДОБИЈА ПОФАЛБА ОД НАЈВИСОКО НИВО - Брнз: Секогаш сум импресионирана од професионалноста и од стручноста на војниците што ги сретнувам во земјава

(ВИДЕО) БЛИСКАТА ПРИЈАТЕЛКА НА КАМЧЕВ, ОЛИВЕРА ТРАЈКОВСКА СО НОВ ОБИД ДА ГО ВРАТИ ВМРО НА ВЛАСТ!

Оливера Трајковска се обидува да го врати ВМРО на власт со тоа што го тера СДСМ да го руши Скопје 2014-та, направи емисија на таа тема на Телма.

Со ова навраќање и отворање на оваа стара тема ВМРО ДПМНЕ и мафијата е во ВИН ВИН ситуација, па така и да не се руши Скопје 2014-та, Скопското крило на СДСМ и неопределените урбани фаци ќе бидат разочарани поради тоа, а пак од друга страна СДСМ да реши Скопје 2014-та или дел од него да се руши, цела држава ќе биде револтирана што СДСМ наместо да гради, руши нешто за што се потрошени народни пари, па СДСМ пак ќе трпи штета, а ВМРО ќе има корист.

Се очекува Трајковска перфидно да отвора теми во следен период кои се поразителни за СДСМ и одат во прилог на ВМРО ДПМНЕ, но тоа ќе го прави онака перфидно, без да се сетат власите. Оливера решила да го спасува братчето Камчев од ќорка!

loading...

Watch Akudama Drive Episode 4 (https://crunchyrollfree.com/m/lBNo/ep-4) at Crunchyroll black clover free episodes vrv

Watch Hundred (Dub) Episode 12 at website https://animeplanet.cc one punch man 2 anime planet