(ВИДЕО) СТАР, СПОР, ГРД, ГО ВИКААТ ДИВА СВИЊА: АМЕРИКАНСКИ АВИОН А 10 Е НОЌНА МОРА ЗА ТАЛИБАНЦИТЕ, ИРАЧАНИТЕ И ИСИС, ИМА НАЈМОЌЕН МИТРАЛЕЗ КОЈ МЕЛЕ НА СИТНИ ПАРЧИЊА ЦЕЛИ ТЕНКОВИ, КУЌИ И ЗГРАДИ
(ВИДЕО) СТАР, СПОР, ГРД, ГО ВИКААТ ДИВА СВИЊА: АМЕРИКАНСКИ АВИОН А 10 Е НОЌНА МОРА ЗА ТАЛИБАНЦИТЕ, ИРАЧАНИТЕ И ИСИС, ИМА НАЈМОЌЕН МИТРАЛЕЗ КОЈ МЕЛЕ НА СИТНИ ПАРЧИЊА ЦЕЛИ ТЕНКОВИ, КУЌИ И ЗГРАДИ
САРАЧИНИ: Банално е благ збор за она што се случува во македонските медиуми и македонската јавност
САРАЧИНИ: Банално е благ збор за она што се случува во македонските медиуми и македонската јавност
(ВИДЕО) Американските војници имаат обука за струен удар
(ВИДЕО) Американските војници имаат обука за струен удар
ЗАЕВ АПСОЛУТЕН ПОБЕДНИК ВО ТВ ДУЕЛОТ: ГЛЕДАЧИТЕ СО ДРВА И КАМЕЊА ПО ЛИДЕРОТ НА ВМРО ДПМНЕ, МИЦКОВСКИ
ЗАЕВ АПСОЛУТЕН ПОБЕДНИК ВО ТВ ДУЕЛОТ: ГЛЕДАЧИТЕ СО ДРВА И КАМЕЊА ПО ЛИДЕРОТ НА ВМРО ДПМНЕ, МИЦКОВСКИ
Во Охрид се одржува голема НАТО вежба „Северна Македонија 2021“
Во Охрид се одржува голема НАТО вежба „Северна Македонија 2021“
Заев: Ние со Бугарија продолжуваме да градиме пријателски односи, за македонски јазик и идентитет не се преговара
Заев: Ние со Бугарија продолжуваме да градиме пријателски односи, за македонски јазик и идентитет не се преговара
Заев за Канал 5: За четири години со СДСМ просечната плата порасна за над 6.000 денари, а за шест години со ВМРО-ДПМНЕ за само 1.700 денари
Заев за Канал 5: За четири години со СДСМ просечната плата порасна за над 6.000 денари, а за шест години со ВМРО-ДПМНЕ за само 1.700 денари
МИЦКОВСКИ ВО ДУЕЛОТ СО ЗАЕВ СЕ ПОЈАВИ СО ЧАСОВНИК ОД 8000 ЕВРА!
МИЦКОВСКИ ВО ДУЕЛОТ СО ЗАЕВ СЕ ПОЈАВИ СО ЧАСОВНИК ОД 8000 ЕВРА!

(ВИДЕО) БОМБА НА БОЈАН МАРИЧИЌ: ТОА ШТО ВМРО ДПМНЕ ЗАПУКА ЖЕСТОКО ПО МЕНЕ И МОЈАТА ФАМИЛИЈА СО ЦРНА ПРОПАГАНДА НАМЕСТО ДА МЕ УПЛАШИ МЕ ИНСПИРИРА И ХРАБРИ ДЕКА СУМ НАГАЗИЛ НА ОПАШКАТА НА МАФИЈАТА И КРИМИНАЛОТ ВО ЗЕМЈАВА!!!

– Јас сум само 5 месеци на чело на министерството за правда, покренати се многу процеси, разрешени се многу судии и гледаме која е реакцијата – брутална црна кампања против мене и моето семејство од оние медиуми кои во минатото го бранеа режимот на Груевски а пред година две беа главни против влезот на земјава во НАТО, значи сум погодил во центарот на метата, сум нагазил на опашката на мафијата и криминалот во земјава, тоа ме инспирира наместо да ме заплаши!

Линк до дебатата во емисијата ОТВОРЕНО на ТВ 24 на следниов линк.

loading...

Watch anime online for free at ANIMEFLIX watch anime

Website https://animeflv.uk: Watch Natsume Yuujinchou Roku Specials animeflv Episode 2 anime streaming

Website https://animekisa.in: Watch Zombie Land Saga Revenge animekisa Episode 12 anime stream

GoGoAnime: Pretty Rhythm: Aurora Dream anime episode 51 online free at https://gogoanime.be gogo anime tv

Community snapwire: https://community.snapwire.co/user/animefreakws

Skitterphoto: https://skitterphoto.com/photographers/17541/animeflixnl