БРАВО ПРЕМИЕРЕ, САМ ПРОТИВ СИТЕ НО СЕПАК НАРОДОТ Е СО ТЕБЕ, НА ДОЖД ПАРТИЗАНСКИ ИСТЕРА ЕДНА ОД НАЈДОБРИТЕ КАМПАЊИ
БРАВО ПРЕМИЕРЕ, САМ ПРОТИВ СИТЕ НО СЕПАК НАРОДОТ Е СО ТЕБЕ, НА ДОЖД ПАРТИЗАНСКИ ИСТЕРА ЕДНА ОД НАЈДОБРИТЕ КАМПАЊИ
ДРУЖЕ ШИЛЕГОВ, ГОРД СУМ НА ТЕБЕ, ПОКАЖА СРЦЕ И МУДА, МАШКИ ИЗДРЖА СО ЖЕСТОКО ТЕМПО, ТЕ НАПАЃАА ЗДРУЖЕНО ГРУЕВЦИ ФАШИСТИ КАРИЕРИСТИ И ОСТАЛА БАГРА
ДРУЖЕ ШИЛЕГОВ, ГОРД СУМ НА ТЕБЕ, ПОКАЖА СРЦЕ И МУДА, МАШКИ ИЗДРЖА СО ЖЕСТОКО ТЕМПО, ТЕ НАПАЃАА ЗДРУЖЕНО ГРУЕВЦИ ФАШИСТИ КАРИЕРИСТИ И ОСТАЛА БАГРА
Заев од Куманово: Максо ќе биде максимално поразен, Куманово бил и ќе биде СДСМ
Заев од Куманово: Максо ќе биде максимално поразен, Куманово бил и ќе биде СДСМ
(ВИДЕО) Кондовски во видео обраќање до битолчани: Битола ќе ја воздигнеме во модерен град во кој е задоволство да се живее
(ВИДЕО) Кондовски во видео обраќање до битолчани: Битола ќе ја воздигнеме во модерен град во кој е задоволство да се живее
(ВИДЕО) ЗАЕВ: Пред да настапи молкот и да дојде изборниот ден размислете и направете споредба, поставете си ги сами овие прашања
(ВИДЕО) ЗАЕВ: Пред да настапи молкот и да дојде изборниот ден размислете и направете споредба, поставете си ги сами овие прашања
(ВИДЕО) ОВА САМО СДСМ ГО МОЖЕ: ВРНЕ ИСТУРА, ЕЧИ БЕЛА ЧАО, ПЕЈАТ НАД 10 000 КУМАНОВЦИ!
(ВИДЕО) ОВА САМО СДСМ ГО МОЖЕ: ВРНЕ ИСТУРА, ЕЧИ БЕЛА ЧАО, ПЕЈАТ НАД 10 000 КУМАНОВЦИ!
(ВИДЕО) КРАТОВО БЕЗ КАЛ: БОЈКОВСКИ ПЛАНИРА СТАВАЊЕ АСФАЛТ ВО КРАТОВО ВО КОЛИЧИНИ КАКО ШТО НЕ БИЛО СТАВЕНО ИЗМИНАТИТЕ 30 ГОДИНИ
(ВИДЕО) КРАТОВО БЕЗ КАЛ: БОЈКОВСКИ ПЛАНИРА СТАВАЊЕ АСФАЛТ ВО КРАТОВО ВО КОЛИЧИНИ КАКО ШТО НЕ БИЛО СТАВЕНО ИЗМИНАТИТЕ 30 ГОДИНИ
БОЈКОВСКИ НАЈАВУВА ФАБРИКА ЗА ЧЕВЛИ ВО КРАТОВО
БОЈКОВСКИ НАЈАВУВА ФАБРИКА ЗА ЧЕВЛИ ВО КРАТОВО

(ВИДЕО) БОМБА НА ФИЛИП ПЕТРОВСКИ: ЈАС ЈА ОСМИСЛИВ И ОРГАНИЗИРАВ АРМИЈАТА БОТОВИ НА ВМРО ДПМНЕ НА СОЦИЈАЛНИТЕ МРЕЖИ ВО ВРЕМЕТО НА ГРУЕВСКИ

* реклами ——————————————————————————————————————————————-

—————————————————————————————————————————————————–

– Дента кога излезе Заев со првата бомба од акцијата ВИСТИНАТА ЗА МАКЕДОНИЈА, јас отидов кај Груевски и му предложив да организираме армија на тролови и ботови на ВМРО ДПМНЕ на социјалните мрежи, и направивме програм за вадење на информации од нашите портали како агрегатор и тие вести потоа требаше да се споделуваат масовно и да се бранат на социјалните мрежи, во мое време таа армија броеше над 50 луѓе вработени во државни институции но работа им беше дење ноќе само да шеруваат вести кои се во прилог на ВМРО ДПМНЕ.

* реклами —————————————————————————————————————————————–

—————————————————————————————————————————————————

loading...

4Anime: Douluo Dalu: Hao Tian Yang Wei anime episode 13 online free at https://4anime.biz 4anime to go

Aniwatch - Free Anime Streaming Online - Aniwatch Official

AnimeHeaven: Sakugasaku anime episode Full online free at https://animeheaven.pro dragon ball super anime heaven

Website https://animetv.cc: Watch Sunday Without God animetv Episode 12 free anime tv shows online

Librarything: https://www.librarything.com/profile/gogoanimelol

Bbpress: https://bbpress.org/forums/profile/animeflixnl/