(ВИДЕО) МАКЕДОНСКИОТ ЏИМИ ХАФА - ЛИДЕРОТ НА УПОЗ ПЕЦО ГРУЈОСКИ ИЗБЕГА ОД НОВИНАРСКИТЕ ПРАШАЊА, ДЕНЕСКА СЕ ОЧЕКУВА УПАД НА ФИНАНСОВА ПОЛИЦИЈА ВО УПОЗ!
(ВИДЕО) МАКЕДОНСКИОТ ЏИМИ ХАФА - ЛИДЕРОТ НА УПОЗ ПЕЦО ГРУЈОСКИ ИЗБЕГА ОД НОВИНАРСКИТЕ ПРАШАЊА, ДЕНЕСКА СЕ ОЧЕКУВА УПАД НА ФИНАНСОВА ПОЛИЦИЈА ВО УПОЗ!
ИТАЛИЈАНСКАТА МИНИСТЕРКА ЗА ВНАТРЕШНИ РАБОТИ, ЛУЧАНА ЛАМОРЏЕЗЕ ПРЕЧЕКАНА СО ПОЧЕСНА ГАРДА И БУКЕТ ЦВЕЌЕ
ИТАЛИЈАНСКАТА МИНИСТЕРКА ЗА ВНАТРЕШНИ РАБОТИ, ЛУЧАНА ЛАМОРЏЕЗЕ ПРЕЧЕКАНА СО ПОЧЕСНА ГАРДА И БУКЕТ ЦВЕЌЕ
(ВИДЕО) ИНЦИДЕНТ ВО УПОЗ ПРИ ИЗБОРОТ НА НОВ ПРЕТСЕДАТЕЛ: ГЕНЕРАЛНИОТ СЕКРЕТАР ТРПЕ ДЕАНОВСКИ СО ЛАКТ ВО РЕБРА ГО СПРЕЧИ САШЕ ПОЛИТИКО ДА МУ ПОСТАВИ ПРАШАЊЕ НА ПЕЦО ГРУЈОВСКИ
(ВИДЕО) ИНЦИДЕНТ ВО УПОЗ ПРИ ИЗБОРОТ НА НОВ ПРЕТСЕДАТЕЛ: ГЕНЕРАЛНИОТ СЕКРЕТАР ТРПЕ ДЕАНОВСКИ СО ЛАКТ ВО РЕБРА ГО СПРЕЧИ САШЕ ПОЛИТИКО ДА МУ ПОСТАВИ ПРАШАЊЕ НА ПЕЦО ГРУЈОВСКИ
Автомобил на годината за 2022: новиот PEUGEOT 308 - финалист
Автомобил на годината за 2022: новиот PEUGEOT 308 - финалист
ИЛЧЕ ГЕБЕЛС СЕ КАЕ: ПОГРЕШИВМЕ ШТО НЕ ЈА ДАДОВМЕ ВЛАСТА ЛЕСНО И ВЕДНАШ ТУКУ ВЛЕЧКАВМЕ И ПРАВЕВМЕ ГЛУПОСТИ ВО СОБРАНИЕ
ИЛЧЕ ГЕБЕЛС СЕ КАЕ: ПОГРЕШИВМЕ ШТО НЕ ЈА ДАДОВМЕ ВЛАСТА ЛЕСНО И ВЕДНАШ ТУКУ ВЛЕЧКАВМЕ И ПРАВЕВМЕ ГЛУПОСТИ ВО СОБРАНИЕ
Хаџиу за ТВ21: Им верувам на експертите, тие ќе кажат што точно се случило
Хаџиу за ТВ21: Им верувам на експертите, тие ќе кажат што точно се случило
Сали од Алтернатива ја мерка фотелјата на Филипче
Сали од Алтернатива ја мерка фотелјата на Филипче
(ВИДЕО) Се запали двокатен автобус на ЈСП, пожарот бргу беше изгаснат, нема повредени
(ВИДЕО) Се запали двокатен автобус на ЈСП, пожарот бргу беше изгаснат, нема повредени

(ВИДЕО) БРАВО МВР И ОЈО – Голема полициска акција во Грчец и Гази Баба уапсени се 21 лице за трговија со дрога

Станува збор за сузбивање на голема група луѓе кои се теретат за сериозен криминал, а акцијата е предводена од Обвинителството за гонење на организиран криминал и корупција заедно со министерството за внатрешни работи.

Пред Министерството за внатршени работи е Михаил Милошевски .

Приведени се 21 лице, пронајдена и запленета е дрога, пари, автомобили, мобилни телефони, во денешната полициска акција во Грчец, Гази баба, Чаир и Синѓелиќ.

Извори од истрагата посочуваат дека уапсените се веќе во полициска станица по што ќе бидат предадени на надлежен обвинител и изнесени пред суд.

Акцијата што ја води Основното јавно обвинителство за гонење организиран криминал и корупција, Скопје во координација со МВР, е за апсење организирана криминална група за трговија со дрога.

Од МВР највуваат повеќе детали откако ќе заврши акцијата.

Во видеото погледнете го целиот извештај.

loading...

KissAnime: Destiny of the Shrine Maiden anime episode 12 online free at https://kissanime.mx kissanime fire force

Watch Kingdom (Dub) Episode 38

Nozomi In The Sun Episode 26

AnimeFreak Watch anime online, English anime online HD

Bcmoney-mobiletv: http://bcmoney-mobiletv.com/animefreakws

Wefunder: https://wefunder.com/gogoanimelol