БРАВО, БРАВО, БРАВО - КЕЈОТ 13 НОЕМВРИ ПОВТОРНО НАЗАД КАЈ ГРАЃАНИТЕ НА СКОПЈЕ, РЕКОНСТУРИРАН, ПОУБАВ И ПОШИРОК
БРАВО, БРАВО, БРАВО - КЕЈОТ 13 НОЕМВРИ ПОВТОРНО НАЗАД КАЈ ГРАЃАНИТЕ НА СКОПЈЕ, РЕКОНСТУРИРАН, ПОУБАВ И ПОШИРОК
Се враќаат жештините, повторно температури до 40 степени
Се враќаат жештините, повторно температури до 40 степени
Заев: Не можеме утре да ги внесеме Бугарите во Уставот
Заев: Не можеме утре да ги внесеме Бугарите во Уставот
Зибери: Воспитно-поправниот дом за малолетници не си ја извршува функцијата
Зибери: Воспитно-поправниот дом за малолетници не си ја извршува функцијата
ВМРО-Народна: Отворените изборни листи ќе ги збришат сите мали политички партии
ВМРО-Народна: Отворените изборни листи ќе ги збришат сите мали политички партии
Пендаровски и неговата сопруга Елизабета Ѓорѓиевска на средба со претставниците од „Дневен центар Доза среќа“
Пендаровски и неговата сопруга Елизабета Ѓорѓиевска на средба со претставниците од „Дневен центар Доза среќа“
Вицепремиеорот Битиќи за порталот Фактор: Прераснуваме во економија на можности, на старт-апи, во земја на иновации!
Вицепремиеорот Битиќи за порталот Фактор: Прераснуваме во економија на можности, на старт-апи, во земја на иновации!
ШИЛЕГОВ И ДЕЛЕЛЕГАЦИЈА НА ГРАД СКОПЈЕ ПОЛОЖИЈА ЦВЕЌИЊА ЗА ЗАГИНАТИТЕ ВО ЗЕМЈОТРЕСОТ ВО СКОПЈЕ
ШИЛЕГОВ И ДЕЛЕЛЕГАЦИЈА НА ГРАД СКОПЈЕ ПОЛОЖИЈА ЦВЕЌИЊА ЗА ЗАГИНАТИТЕ ВО ЗЕМЈОТРЕСОТ ВО СКОПЈЕ

(ВИДЕО) БРАВО – ПРАТЕНИКОТ КОСТАДИНОВ И ВОЛОНТЕРИ ОД СТРУМИЦА ПОМАГАА ДЕЛЕА ВОДА НА ПУНКТОТ ЗА ВАКЦИНАЦИЈА ВО СТРУМИЦА

Почитувани денес волонтерите на здружението на “СИТЕ ЗАЕДНО МОЖЕМЕ” и пратеникот Коста Костадинов во соработка со Општина Струмица веќе втор ден спроведуваат активности и волонтираат во пунктот за вакцинација во Струмица, со тоа што делиме вода и средства за дезинфекција, притоа помагаме и во воспоставување на редот за чекање за влез во салата за вакцинација. Исто така подготуваме и проширување на активностите и во другите градови на државата каде што веќе имаме млади кои сакаат да се придружат и пристапат во оваа хуманитарна акција на нашето здружение, нема да застанаме ќе продолжиме и понатаму со нашите активности се со цел да помогнеме на нашите сограѓани.

loading...

AnimeHeaven - Watch HD Anime Online Free | AnimeHeaven.pro. Saint Seiya: Saishuu Seisen no Senshi-tachi (https://animeheaven.pro/m/ymKN) Episode Full

KissAnime Watch english anime Online in HD for FREE. Watch Mari Iyagi Episode Full