Автомобил на годината за 2022: новиот PEUGEOT 308 - финалист
Автомобил на годината за 2022: новиот PEUGEOT 308 - финалист
ИЛЧЕ ГЕБЕЛС СЕ КАЕ: ПОГРЕШИВМЕ ШТО НЕ ЈА ДАДОВМЕ ВЛАСТА ЛЕСНО И ВЕДНАШ ТУКУ ВЛЕЧКАВМЕ И ПРАВЕВМЕ ГЛУПОСТИ ВО СОБРАНИЕ
ИЛЧЕ ГЕБЕЛС СЕ КАЕ: ПОГРЕШИВМЕ ШТО НЕ ЈА ДАДОВМЕ ВЛАСТА ЛЕСНО И ВЕДНАШ ТУКУ ВЛЕЧКАВМЕ И ПРАВЕВМЕ ГЛУПОСТИ ВО СОБРАНИЕ
Хаџиу за ТВ21: Им верувам на експертите, тие ќе кажат што точно се случило
Хаџиу за ТВ21: Им верувам на експертите, тие ќе кажат што точно се случило
Сали од Алтернатива ја мерка фотелјата на Филипче
Сали од Алтернатива ја мерка фотелјата на Филипче
(ВИДЕО) Се запали двокатен автобус на ЈСП, пожарот бргу беше изгаснат, нема повредени
(ВИДЕО) Се запали двокатен автобус на ЈСП, пожарот бргу беше изгаснат, нема повредени
Нов автобус се запали во Бугарија, овој пат со регистерски ознаки од Романија
Нов автобус се запали во Бугарија, овој пат со регистерски ознаки од Романија
БОМБА НА ГРУБИ - Ако спорот со Бугарија не се реши сега, ќе влијае врз безбедноста на земјата
БОМБА НА ГРУБИ - Ако спорот со Бугарија не се реши сега, ќе влијае врз безбедноста на земјата
Министерката Шекеринска ги награди припадниците на Армијата кои учествува во гасењето на пожарите: Покажавте дека сте лидери со принципи, интегритет и храброст, благодарам на пожртвуваноста
Министерката Шекеринска ги награди припадниците на Армијата кои учествува во гасењето на пожарите: Покажавте дека сте лидери со принципи, интегритет и храброст, благодарам на пожртвуваноста

(ВИДЕО) БРАВО – ВО ЃОРЧЕ ПАРАЛЕЛНО СЕ ГРАДАТ ПОВЕЌЕ ГРАДИНКИ ЗА ВКУПНО НАД 300 ДЕЦА!

📈 Интензивно работиме да се намали листата на чекање за сите пет објекти на градинката „Росица“. Три нови занимални за 9️⃣0️⃣ нови дечиња се градат во „Детелинка“- УЗ Мирче Ацев.
🧸 Паралелно, со средства од МТСП и Светска Банка, Волково ја добива најсовремената детска градинка во земјава. Со централен кружен атриум, енергетски ефикасна, со модерен систем на греење, капацитет од 1️⃣7️⃣5️⃣ деца, поделени во 8️⃣ занимални.
📎 Општина Ѓорче Петров има изработено и проект за нова детска градинка која ќе треба да се гради во Ново Село.

loading...

Website https://animeflv.uk: Watch Buso Renkin animeflv Episode 26 animeflv

Juusenki L-Gaim Episode 54

Amanchu! Advance (https://wcostream.cc/m/am8P) Episode 12

AnimeTV Watch anime online, English anime online HD

Ttlink: http://ttlink.com/kissanimemx

Producthunt: https://www.producthunt.com/@animefreakws