ЛДП и ДОМ на локалните избори ќе одат самостојно, без коалиција
ЛДП и ДОМ на локалните избори ќе одат самостојно, без коалиција
Пратеникот Салиу се извини на Фејсбук, го испровоцирале полицајците
Пратеникот Салиу се извини на Фејсбук, го испровоцирале полицајците
НАШИТЕ ВОЈНИЦИ ДОБИЈА ПОФАЛБА ОД НАЈВИСОКО НИВО - Брнз: Секогаш сум импресионирана од професионалноста и од стручноста на војниците што ги сретнувам во земјава
НАШИТЕ ВОЈНИЦИ ДОБИЈА ПОФАЛБА ОД НАЈВИСОКО НИВО - Брнз: Секогаш сум импресионирана од професионалноста и од стручноста на војниците што ги сретнувам во земјава
БРАВО - Маричиќ: Успешно стартува првата фаза од попишувањето
БРАВО - Маричиќ: Успешно стартува првата фаза од попишувањето
ПОГЛЕДНЕТЕ КОЛКУ СЕ РАСИПАНИ ВМРОВЦИТЕ: ПРАТЕНИЧКАТА ДАФИНА АНГЕЛОВСКА НЕ ОТРУ СО ОМРАЗА КОН АЛБАНЦИТЕ, НО ПРИВАТНО НАУЧИЛА АЛБАНСКИ ЈАЗИК ЗА ДА КАКО СТОМАТОЛОГ ИМ ЗЕМА ПАРИ НА АЛБАНЦИТЕ ВО ГОСТИВАР
ПОГЛЕДНЕТЕ КОЛКУ СЕ РАСИПАНИ ВМРОВЦИТЕ: ПРАТЕНИЧКАТА ДАФИНА АНГЕЛОВСКА НЕ ОТРУ СО ОМРАЗА КОН АЛБАНЦИТЕ, НО ПРИВАТНО НАУЧИЛА АЛБАНСКИ ЈАЗИК ЗА ДА КАКО СТОМАТОЛОГ ИМ ЗЕМА ПАРИ НА АЛБАНЦИТЕ ВО ГОСТИВАР
БРАЌАТА БУГАРИ СЕ ПРЕТЕРАА СО ЛУДИЛОТО - ПРЕТСЕДАТЕЛОТ РУМЕН РАДЕВ НИ СЕ ЗАКАНУВА СО ВОЈНА ЗАТОА ШТО БУГАРИТЕ ВО МАКЕДОНИЈА БИЛЕ ЗАГРОЗЕНИ?!?!
БРАЌАТА БУГАРИ СЕ ПРЕТЕРАА СО ЛУДИЛОТО - ПРЕТСЕДАТЕЛОТ РУМЕН РАДЕВ НИ СЕ ЗАКАНУВА СО ВОЈНА ЗАТОА ШТО БУГАРИТЕ ВО МАКЕДОНИЈА БИЛЕ ЗАГРОЗЕНИ?!?!
Заев: Шилегов ја има мојата поддршка за нов мандат, не само затоа што ми е другар туку и затоа што добро си ја работи работата!
Заев: Шилегов ја има мојата поддршка за нов мандат, не само затоа што ми е другар туку и затоа што добро си ја работи работата!
(ВИДЕО) КАКВА БРУКА - Слободен печат дознава: Синот на поранешниот поглавар на ИВЗ е повреден во престрелка во Ѓорче Петров
(ВИДЕО) КАКВА БРУКА - Слободен печат дознава: Синот на поранешниот поглавар на ИВЗ е повреден во престрелка во Ѓорче Петров

(ВИДЕО) БУГАРИТЕ СКРОЗ СЕ МРДНАЛЕ ОД УМОТ, УШТЕ ДА ПОБАРААТ ДА ИМ ГИ ДАДЕМЕ ЖЕНИТЕ НА ЕДНА ГОДИНА, ПОГЛЕДНЕТЕ ШТО СЕ НАРЕДИ КАРАКАЧАНОВ КАКО ЛИСТА НА БАРАЊА ВО АНЕКСОТ КОЈ ГО ПРЕДЛАГА, ДА ТИ СЕ КРЕНЕ КОСАТА НА ГЛАВАТА!!!

* реклами —————————————————————————————————————————————–

—————————————————————————————————————————————————

– Се пред 1945-та е бугарска историја, Македонскиот идентитет постои од 1945-та, да престане да се слави 11-ти октовмри, да не се зборува за бугарски окупатор во втората светска војна… Уште да побараат Бугарите да им ги дадеме жените на една година да ги онадат па тогаш да влеземе во ЕУ… Бугарите го изгубиле умот!!!

* реклами ——————————————————————————————————————————————-

—————————————————————————————————————————————————–

loading...

Watch JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is Unbreakable (Dub) Episode 31 at Crunchyroll free vrv account

Watch Tensei shitara Slime Datta Ken 2nd Season Episode 1 (https://animeplanet.cc/m/gL1q/ep-1) at AnimePlanet anime planet sword art online