АЛО ДАНЕЛА, СКОПЈЕ НЕ Е РАСАДНИК ПА ДА ГО ЗАПОСТАВИШ И УНИШТИШ ДОДЕКА ГО МУЗЕШ!
АЛО ДАНЕЛА, СКОПЈЕ НЕ Е РАСАДНИК ПА ДА ГО ЗАПОСТАВИШ И УНИШТИШ ДОДЕКА ГО МУЗЕШ!
Герасимовски: Паркинг за велосипеди до секоја нова градба во Општина Центар
Герасимовски: Паркинг за велосипеди до секоја нова градба во Општина Центар
Герасимовски: Лицата со оштетен слух добиваат бесплатно паркирање на сите паркинзи на ПОЦ
Герасимовски: Лицата со оштетен слух добиваат бесплатно паркирање на сите паркинзи на ПОЦ
ЗАСЛУЖЕНО, БУЧКОВСКИ ИМА ГОЛЕМО МЕЃУНАРОДНО ИСКУСТВО И РЕЈТИНГ - Владата му го продолжи мандатот на Владо Бучковски
ЗАСЛУЖЕНО, БУЧКОВСКИ ИМА ГОЛЕМО МЕЃУНАРОДНО ИСКУСТВО И РЕЈТИНГ - Владата му го продолжи мандатот на Владо Бучковски
Заев- Таравари лаже. јавно да се извини или на суд
Заев- Таравари лаже. јавно да се извини или на суд
Со толеранција против насилство: Кампања против сите форми на омраза и насилство на Мисијата на ОБСЕ во Скопје и Агенцијата за млади и спорт
Со толеранција против насилство: Кампања против сите форми на омраза и насилство на Мисијата на ОБСЕ во Скопје и Агенцијата за млади и спорт
Претседателскиот центар за политичко образование го идентификува популизмот како една од најголемите закани за демократското политичко уредување
Претседателскиот центар за политичко образование го идентификува популизмот како една од најголемите закани за демократското политичко уредување
ПОСТОЈАН РАЗВОЈ: ЗГОЛЕМЕН ОПСЕГ ЗА OPEL CORSA-e и MOKKA-e
ПОСТОЈАН РАЗВОЈ: ЗГОЛЕМЕН ОПСЕГ ЗА OPEL CORSA-e и MOKKA-e

(ВИДЕО) ДАНЕЛА ЖИВА ФАТЕНА КАКО ГИ ЛАЖЕ СКОПЈАНИ – А1он направи проверка на личната карта на име Даниела Арсовска во МВР на Бугарија: Валиден документ!

Документот односно личната карта издадена од Бугарија на име Даниела Арсовска, а која ја покажа СДСМ, создаде поделеност во јавноста-дали се работи за фалсификат или не.

Овој документ е лесно проверлив на страницата на Министерството за внатрешни работи на Бугарија односно во делот на проверка на валидноста на личната карта според впишаниот број и датумот на раѓање. При проверката и внесувањето на податоците на личната карта на име Даниела Арсовска, која ја прикажа СДСМ, на страницата на Министерството за внатрешни работи на Бугарија се покажува дека документот е валиден и постои, односно дека таа лична карта е издадена на лице со тоа име и презиме.

Арсовска денеска повторно ги отфрли тврдењата дека има бугарски пасош но и државјанство, но тоа беше пред да се појават тврдења на СДСМ дека поседува и личната карта на Бугарија. Во неа е впишано името Даниела Арсовска, односно не пише Данела Арсовска. Кандидатката за градоначалник вели дека никогаш не била Даниела, односно секогаш се викала Данела, а за фотографијата од алманахот каде е потпишана како Даниела вика дека и го погрешиле името. Како се нашла нејзината фотографија на документот односно на личната карта издадена во Петрич засега е нејасно и веројатно ќе се утврди по тужбата која ја најави за обвинувањата од СДСМ.

loading...

AnimeDao: Magic Kaito anime episode 12 online free at https://animedao.nl animedao my hero academia

Watch Ozmafia!! Episode 12

Website https://animebee.to: Watch Ronin Warriors: Legend of the Inferno Armor (Dub) animebee Episode 4 watch animes

The Future Diary: Redial (https://kissanime.mx/m/vlvj) Episode Full

TwistMoe: Takane's Bicycle anime episode Full online free at https://twistmoe.net free anime