Една слика што ја покажува сплотеноста во СДСМ Центар и која испраќа една единствена порака до ДПМНЕ.
Една слика што ја покажува сплотеноста во СДСМ Центар и која испраќа една единствена порака до ДПМНЕ.
Ние сме сигурни победници и во вториот круг на изборите, вели Илиевски
Ние сме сигурни победници и во вториот круг на изборите, вели Илиевски
МАЛЕСКИ -ЗАКЛУЧОК ОД ЛОКАЛНИТЕ ИЗБОРИ: Подем на националистите и на радикалите
МАЛЕСКИ -ЗАКЛУЧОК ОД ЛОКАЛНИТЕ ИЗБОРИ: Подем на националистите и на радикалите
Шилегов: Скопје тргна напред, сите кои го носите во срцето, излезете на избори!
Шилегов: Скопје тргна напред, сите кои го носите во срцето, излезете на избори!
(ВИДЕО) Кондовски: Битола ќе доживее економски и инфраструктурен бум!
(ВИДЕО) Кондовски: Битола ќе доживее економски и инфраструктурен бум!
ИСМЕТ РАМАДАНИ: МАКЕДОНСКИОТ ГЛАСАЧ ГЛАСА ЕМОТИВНО И МИСЛИ ОД ДЕНЕСКА ЗА УТРЕ
ИСМЕТ РАМАДАНИ: МАКЕДОНСКИОТ ГЛАСАЧ ГЛАСА ЕМОТИВНО И МИСЛИ ОД ДЕНЕСКА ЗА УТРЕ
Иванов: ВМРО-ДПМНЕ не е партија на која треба да ѝ се даде централна власт
Иванов: ВМРО-ДПМНЕ не е партија на која треба да ѝ се даде централна власт
МИЦКОВСКИ Е ДАЛЕКУ ОД СВЕСТА НА МУЦУНСКИ - Муцунски испи кафе со противкандидатите: Потребно ни е обединување
МИЦКОВСКИ Е ДАЛЕКУ ОД СВЕСТА НА МУЦУНСКИ - Муцунски испи кафе со противкандидатите: Потребно ни е обединување

(ВИДЕО) ДЕБАТА НА МЕДИСКИТЕ РАБОТНИЦИ И ЕКСПЕРТИ: До каде сме со медиумските реформи?

Линк до видео од дебатата која ја организираше НВО Метаморфозис, овде.

📣 На линкот https://bit.ly/2L0GkgO можете да го погледнете финалниот – сумарен извештај од набљудувањето на исполнувањето на реформските приоритети од областа на медиумите кој што го спроведе Фондацијата за интернет и општество Метаморфозис, во рамките на проектот „Опсерваторијата на медиумските реформи“.
👉 Извештајот беше промовиран денеска, онлајн преку платформата Зум, како и на фејсбук: https://fb.watch/2GUf7euDpm/

loading...

Fate/Kaleid Liner Prisma Illya: Dance at the Sports Festival! (https://animeheaven.pro/m/Xmdd) Episode Full

Watch Star Blazers: Space Battleship Yamato 2202 Episode 26

Watch Godzilla: City on the Edge of Battle (Dub) Episode Full

WCOStream: Get Ride! AMDriver anime episode 13 online free at https://wcostream.cc watch anime

Torgi gov: https://www.torgi.gov.ru/forum/user/profile/1446924.page

Cplusplus: https://www.cplusplus.com/user/gogoanimebe/