БРАВО РАДМИЛА - ПО 30 ГОДИНИ, АРМИЈАТА ДОБИ НОВИ УНИФОРМИ!
БРАВО РАДМИЛА - ПО 30 ГОДИНИ, АРМИЈАТА ДОБИ НОВИ УНИФОРМИ!
ЗАЕВ ЗАМИНУВА ВО ГОЛЕМ СТИЛ - НОСИ НОВА СТРАНСКА ИНВЕСТИЦИЈА - ДВЕ СОЛАРНИ ЕЛЕКТРАНИ ОД ВКУПНО 116 МИЛИОНИ ЕВРА, ПОКРАЈ ФРАНЦУСКАТА ОД 270 МИЛИОНА ЕВРА И ГЕРМАНСКИОТ ВЕТЕРЕН ПЕРК ОД 500 МИЛИОНИ ЕВРА!
ЗАЕВ ЗАМИНУВА ВО ГОЛЕМ СТИЛ - НОСИ НОВА СТРАНСКА ИНВЕСТИЦИЈА - ДВЕ СОЛАРНИ ЕЛЕКТРАНИ ОД ВКУПНО 116 МИЛИОНИ ЕВРА, ПОКРАЈ ФРАНЦУСКАТА ОД 270 МИЛИОНА ЕВРА И ГЕРМАНСКИОТ ВЕТЕРЕН ПЕРК ОД 500 МИЛИОНИ ЕВРА!
СТОМАТОЛОЗИТЕ СПЕЦИЈАЛИСТИ ОСТВАРИЈА СРЕДБА СО ДИРЕКТОРОТ НА ФОНД ЗА ЗДРАВСТВО
СТОМАТОЛОЗИТЕ СПЕЦИЈАЛИСТИ ОСТВАРИЈА СРЕДБА СО ДИРЕКТОРОТ НА ФОНД ЗА ЗДРАВСТВО
Ковачевски: Oд Скопје до Лондон ќе бараме луѓе, за да ѝ помогнеме на државата
Ковачевски: Oд Скопје до Лондон ќе бараме луѓе, за да ѝ помогнеме на државата
БОМБА НА ТАЧИ: Мнозинството може да стигне до 70 пратеници
БОМБА НА ТАЧИ: Мнозинството може да стигне до 70 пратеници
(ВИДЕО) Заев: Прва стратешка француска инвестиција во енергетскиот сектор, Соларен парк „Стипион“ еден од најголемите во Европа
(ВИДЕО) Заев: Прва стратешка француска инвестиција во енергетскиот сектор, Соларен парк „Стипион“ еден од најголемите во Европа
И ГОЦА СЕ СВРТЕ ПРОТИВ ГРУЈО - Јанкулоска сведочеше за плацевите на Водно на Груевски: Некогаш донаторите ги даваа парите на Груевски, во партиското седиште имаше сеф во секоја просторија!
И ГОЦА СЕ СВРТЕ ПРОТИВ ГРУЈО - Јанкулоска сведочеше за плацевите на Водно на Груевски: Некогаш донаторите ги даваа парите на Груевски, во партиското седиште имаше сеф во секоја просторија!
ЕВЕ КАКО ВМРО ЈА ПЉАЧКАЛО ДРЖАВАТА: Чинговски сведочеше дека како поштар доставувал пакети за ВМРО-ДПМНЕ, се сомнева дека во некои имало и пари
ЕВЕ КАКО ВМРО ЈА ПЉАЧКАЛО ДРЖАВАТА: Чинговски сведочеше дека како поштар доставувал пакети за ВМРО-ДПМНЕ, се сомнева дека во некои имало и пари

(ВИДЕО) ДРАМА НА ТЕЛМА – ГЕНЕРАЛ АНГЕЛОВ ПОД НОВА ЗАСЕДА: МАРЈАН ЃУРОВСКИ ОТВОРЕНО ЈА ПОСАКА НЕГОВАТА ФОТЕЉА А ПАК БОБИ ХРИСТОВ ДВА СААТА ГО МАЛТРЕТИРАШЕ ЗАТОА ШТО НЕ ДРЖЕЛ СЕКОЈ ДЕН ПРЕСОВИ И ЗАТОА ШТО ИЗВЕШТАЈОТ ЗА БРОЈОТ НА НОВО ЗАРАЗЕНИ СЕКОЈ ДЕН ИЗЛЕГУВАЛ ВО РАЗЛИЧЕН ТАЈМИНГ?!?!

Професорот Марјан Ѓуровски се прогласи за најголем стручњак и аполитичка личност, иако човекот се вивна во професијата поради тоа што му беше личен потрчко на Бучковски кога овој беше премиер, па од новинар стана шеф на кабинет и буреконосач на Бучковски, за сега во емисија сам да се предложи за достојна замена за генерал Ангелов во фотељата директор на управата со управување со кризи.

Боби Христов пак два саата урлаше во емисија! Зошто? Затоа што Ангелов не држел пресови секој ден и затоа што извештаите за број на ново заболени не излегувале секој ден во исто време?!?!

ДРАМА ЧОВЕЧЕ!

Линк до емисијата, овде.

loading...

4Anime - Watch English Anime Online For Free in HD | 4Anime.biz. 4Anime Watch high quality 1080p online anime with English subtitles. You can watch free anime movies and movies online at 4Anime. Just sit back and relax!

free anime online My Hero Academia Season 3

That Time I Got Reincarnated as a Slime Season 2 Part 2 Episode 3

The Daily Life of the Immortal King [Chinese Dub] Episode 13

Josee, the Tiger and the Fish Episode Full

4Anime Yosuga no Sora: In Solitude Where We are Least Alone Episode 12