Отворени избирачките места, право на глас имаат 1 824 864 граѓани, се гласа од 7 до 19, сите ќе се проверуваат со фингерпринт
Отворени избирачките места, право на глас имаат 1 824 864 граѓани, се гласа од 7 до 19, сите ќе се проверуваат со фингерпринт
ДИК: Досега гласале 10.653 лица кои се болни или во затвор кои по правило гласаат 1 ден пред денот на гласање
ДИК: Досега гласале 10.653 лица кои се болни или во затвор кои по правило гласаат 1 ден пред денот на гласање
ШТО СЕ СЛУЧУВА СО ВМРО ДПМНЕ: УАПСЕН КАНДИДАТОТ ЗА ГРАДОНАЧАЛНИК НА ДЕЛЧЕВО, НУДЕЛ ПО 50е ЗА ГЛАС!
ШТО СЕ СЛУЧУВА СО ВМРО ДПМНЕ: УАПСЕН КАНДИДАТОТ ЗА ГРАДОНАЧАЛНИК НА ДЕЛЧЕВО, НУДЕЛ ПО 50е ЗА ГЛАС!
И ЗА ОВИЕ СЕ ШПЕКУЛИРА ДЕКА СЕ ВМРОВЦИ: Кривична пријава против две лица од Кочани за "повреда на слободата на определување на гласачите"
И ЗА ОВИЕ СЕ ШПЕКУЛИРА ДЕКА СЕ ВМРОВЦИ: Кривична пријава против две лица од Кочани за "повреда на слободата на определување на гласачите"
(ВИДЕО) ШОКАНТНО: МИЦКОВСКИ ФАТЕН КАКО КРШИ ИЗБОРЕН МОЛК, ОВА Е КРИВИЧНО ДЕЛО ЗА ШТО КАЗНАТА Е 3 ГОДИНИ ЗАТВОР!
(ВИДЕО) ШОКАНТНО: МИЦКОВСКИ ФАТЕН КАКО КРШИ ИЗБОРЕН МОЛК, ОВА Е КРИВИЧНО ДЕЛО ЗА ШТО КАЗНАТА Е 3 ГОДИНИ ЗАТВОР!
ВНИМАВАЈТЕ - Отворен е лажен профил во име на Елизабета Пендаровска, се крадат податоци од граѓаните, се земаат и информации за кредитни картички
ВНИМАВАЈТЕ - Отворен е лажен профил во име на Елизабета Пендаровска, се крадат податоци од граѓаните, се земаат и информации за кредитни картички
БРАВО - Гласањето на болните, немоќните, лицата со Ковид-19 и затворениците за локалните избори тече без проблем
БРАВО - Гласањето на болните, немоќните, лицата со Ковид-19 и затворениците за локалните избори тече без проблем
(ВИДЕО) ШЕФОТ НА ДИК - Даштевски : Максимално сме подготвени за локалните избори
(ВИДЕО) ШЕФОТ НА ДИК - Даштевски : Максимално сме подготвени за локалните избори

(ВИДЕО) ЕВЕ ОД КОГО ЗОРАН ВИТАНОВ ГО ИМА НАУЧЕНО ЗАНАЕТОТ ДА ГИ ЛАЖЕ ЛУЃЕТО ДА ВЛЕЗАТ ВО ПИРАМИДАТА ЛАЈКОНЕТ

Ова е Тони Робинс, главната ѕвезда во светскиот маркетинг, човекот кој е мајстор да ви продаде се што ќе посака. Ова е старо видео од неговите почетоци и тука тој ги учи сите како да го излажат народот да купи се што ќе сакате да му продадете. Ова е учебникот по кој работат луѓето од разните пирамидални измами како на пример Зоран Витанов кој шета по цел балкан и ги лаже луѓето да влезат во пирамидалната шема Лајконет каде се ветуваат големи заработки на многу лесен начин, но ако на крај не заработите ништо тогаш ќе ве обвинат дека не сте се потрудиле доволно.

loading...

AnimeBee: You're Under Arrest: No Mercy!! anime episode Full online free at https://animebee.to watch anime free

Website https://animekisa.in: Watch Bakusou Kyoudai Let's & Go animekisa Episode 51 watch anime online

Website https://animeheaven.pro: Watch The Misfit of Demon King Academy animeheaven Episode 13 anime heaven website

4Anime: Danganronpa 3: The End of Hope's Peak High School - Future Arc anime episode 12 online free at https://4anime.biz 4anime kakegurui

Otofun: https://www.otofun.net/members/animefreakws.782147/#about

Digi: https://www.digi.com/support/forum/user/gogoanimelol