(ВИДЕО) Десетина повредени од кои две лица потешко во пожарот во хотелот Буши
(ВИДЕО) Десетина повредени од кои две лица потешко во пожарот во хотелот Буши
(ВИДЕО) КАМПАЊА НА МВР И РБСП: Безбедноста на пешаците на прво место, значително намален бројот на жртви на патиштата
(ВИДЕО) КАМПАЊА НА МВР И РБСП: Безбедноста на пешаците на прво место, значително намален бројот на жртви на патиштата
Грковска: Законот за потекло на имот ќе се донесува внимателно
Грковска: Законот за потекло на имот ќе се донесува внимателно
УЖАС, СО ВАКВИ ПРОТЕСТИ ПАК СЕ КРЕВА ЖЕЛЕЗНАТА ЗАВЕСА МЕЃУ МАКЕДОНИЈА И БУГАРИЈА - Бугарското ВМРО организираше протест против кревање на ветото: Демонстрантите скандираа „Македонија е бугарска“
УЖАС, СО ВАКВИ ПРОТЕСТИ ПАК СЕ КРЕВА ЖЕЛЕЗНАТА ЗАВЕСА МЕЃУ МАКЕДОНИЈА И БУГАРИЈА - Бугарското ВМРО организираше протест против кревање на ветото: Демонстрантите скандираа „Македонија е бугарска“
Приведен крадец во Штип, одземеното вратено на сопственикот, Претрес во скопско, приведено едно лице
Приведен крадец во Штип, одземеното вратено на сопственикот, Претрес во скопско, приведено едно лице
Бесими: Ребаланс за заздравување на економијата и поддршка на граѓаните и стопанството
Бесими: Ребаланс за заздравување на економијата и поддршка на граѓаните и стопанството
Зеленски: Војната со Русија ќе биде крвава, но ќе заврши на преговарачка маса
Зеленски: Војната со Русија ќе биде крвава, но ќе заврши на преговарачка маса
БОМБА НА КАЕВСКИ: Груевски откри нови работи, дали градоначалникот со кој контактира е Арсовска?
БОМБА НА КАЕВСКИ: Груевски откри нови работи, дали градоначалникот со кој контактира е Арсовска?

(ВИДЕО) ФАНИЦА ГИ РАСПЛАКА ВМРОНИТЕ: Владата има полн легитимитет, зголемено е мнозинството во Собранието, избори за 2.5 години

Граѓаните на парламентарните избори 2020 година кажаа во кој правец треба да се движи државата и поради тие избори има парламентарно мнозинство, сега стабилно и зголемено, рече пратеничката на СДСМ, Фаница Николовска во реплика на денешната собраниска седница за избор на нова Влада.

„Ние пратениците ја бираме Владата, така да согласно довербата од граѓаните, мнозинството во Собранието избира Влада, оттука е легитимитетот полн. ВМРО-ДПМНЕ е во опозиција, и така и ќе остане. ВМРО-ДПМНЕ се обиде без избори да формира парламентарно мнозинство и не успеа. Така да избори ќе има за 2,5 години“ додаде Николовска.

loading...

AnimeFreak - Watch Anime Online for Free. Subbed & Dubbed. AnimeFreak #1 Site to watch thousands of dubbed and subbed anime episodes including Dragon Ball Super, Attack on Titan, Naruto Shippuden, One Piece

AnimeFreak My Hero Academia Season 5 (Dub) Episode 17

watch anime free AnimeFreak My Hero Academia Season 3 (Dub)

anime website AnimeFreak That Time I Got Reincarnated as a Slime Season 2

Attack on Titan Season 3 (Dub)

animefreaks website AnimeFreak That Time I Got Reincarnated as a Slime (Dub)