Ковачевски: Македонскиот јазик е апсолутно чист и еднаков со другите јазици во Европа, Македонскиот јазик ќе биде официјален јазик на Европската Унија. Нема никакви фусноти и дополнувања, тоа се лаги
Ковачевски: Македонскиот јазик е апсолутно чист и еднаков со другите јазици во Европа, Македонскиот јазик ќе биде официјален јазик на Европската Унија. Нема никакви фусноти и дополнувања, тоа се лаги
БРАВО: Камчев синоќа сам се пријавил во затвор, ќе лежи 1 година, откако плати оштета 5 милиони евра на државата
БРАВО: Камчев синоќа сам се пријавил во затвор, ќе лежи 1 година, откако плати оштета 5 милиони евра на државата
Османи: Бугарија може да има каков сака став за македонскиот јазик, тоа е нивни проблем, се додека тоа не е дел од политиката на ЕУ
Османи: Бугарија може да има каков сака став за македонскиот јазик, тоа е нивни проблем, се додека тоа не е дел од политиката на ЕУ
(ВИДЕО) Безбедно лето: „Носи кацига, вози одговорно!“- значително намален бројот на жртви на сообраќајниците
(ВИДЕО) Безбедно лето: „Носи кацига, вози одговорно!“- значително намален бројот на жртви на сообраќајниците
ФРАНЦУСКИОТ ПРЕДЛОГ ДОБИ НАЈГОЛЕМ КОМПЛИМЕНТ - ХОРХЕ ФИКУС ПАЉУРСКИ СЕ ЈАВИ И ГО ИСПЛУКА, НЕ МУ ТРЕБАЛА ЕУ, ОН СИ ИМАЛ ДОЖИВОТНА ПЕНЗИЈА ОД 100 000 ДЕНАРИ МЕСЕЧНО ОД НАРОДНИТЕ ПАРИ!
ФРАНЦУСКИОТ ПРЕДЛОГ ДОБИ НАЈГОЛЕМ КОМПЛИМЕНТ - ХОРХЕ ФИКУС ПАЉУРСКИ СЕ ЈАВИ И ГО ИСПЛУКА, НЕ МУ ТРЕБАЛА ЕУ, ОН СИ ИМАЛ ДОЖИВОТНА ПЕНЗИЈА ОД 100 000 ДЕНАРИ МЕСЕЧНО ОД НАРОДНИТЕ ПАРИ!
Германската министерка за надворешни, Бербок: Не смееме повеќе да губиме време на Западен Балкан
Германската министерка за надворешни, Бербок: Не смееме повеќе да губиме време на Западен Балкан
БОМБА НА ЕФТОВ: МИЦКОВСКИ ИМ НУДИ НА САД И ЕУ ПОДДРШКА ЗА ФРАНЦУСКИОТ ПРЕДЛОГ ВО ЗАМЕНА ЗА АМНЕСТИЈА ЗА ПАРТИСКАТА ЗГРАДА И ДЕЛЧЕВСКИТЕ НИВИ
БОМБА НА ЕФТОВ: МИЦКОВСКИ ИМ НУДИ НА САД И ЕУ ПОДДРШКА ЗА ФРАНЦУСКИОТ ПРЕДЛОГ ВО ЗАМЕНА ЗА АМНЕСТИЈА ЗА ПАРТИСКАТА ЗГРАДА И ДЕЛЧЕВСКИТЕ НИВИ
БОМБА НА ЕФТОВ: Ни се случува тешка перверзија овие денови, анти бугарска хистерија шири Антонио Милошоски кој го нарече Блаже Конески џуџето од Небрегово, а анти геј протести ни организира Илче Халкидики
БОМБА НА ЕФТОВ: Ни се случува тешка перверзија овие денови, анти бугарска хистерија шири Антонио Милошоски кој го нарече Блаже Конески џуџето од Небрегово, а анти геј протести ни организира Илче Халкидики

(ВИДЕО) ФЧЕРАШНИ РАСТУРИЈА – ДА БЕА ВО ХОЛИВУД ЌЕ БЕА МИЛИОНЕРИ: ТОШО МАЛЕРОТ И МИЛЕ ПАНИКА ЗБОРАТ ЗА ПОПИС И КОПАЊЕ БИТКОИНИ, МИЛЕ ЦЕЛО ВРЕМЕ ДРЖИ КОЗА ЗА РОГОВИ

loading...

go88 pc quy định rút tiền go88 GO88 – Game bài đổi thưởng uy tín

https://sunwin.gg/