(ВИДЕО) СТАР, СПОР, ГРД, ГО ВИКААТ ДИВА СВИЊА: АМЕРИКАНСКИ АВИОН А 10 Е НОЌНА МОРА ЗА ТАЛИБАНЦИТЕ, ИРАЧАНИТЕ И ИСИС, ИМА НАЈМОЌЕН МИТРАЛЕЗ КОЈ МЕЛЕ НА СИТНИ ПАРЧИЊА ЦЕЛИ ТЕНКОВИ, КУЌИ И ЗГРАДИ
(ВИДЕО) СТАР, СПОР, ГРД, ГО ВИКААТ ДИВА СВИЊА: АМЕРИКАНСКИ АВИОН А 10 Е НОЌНА МОРА ЗА ТАЛИБАНЦИТЕ, ИРАЧАНИТЕ И ИСИС, ИМА НАЈМОЌЕН МИТРАЛЕЗ КОЈ МЕЛЕ НА СИТНИ ПАРЧИЊА ЦЕЛИ ТЕНКОВИ, КУЌИ И ЗГРАДИ
САРАЧИНИ: Банално е благ збор за она што се случува во македонските медиуми и македонската јавност
САРАЧИНИ: Банално е благ збор за она што се случува во македонските медиуми и македонската јавност
(ВИДЕО) Американските војници имаат обука за струен удар
(ВИДЕО) Американските војници имаат обука за струен удар
ЗАЕВ АПСОЛУТЕН ПОБЕДНИК ВО ТВ ДУЕЛОТ: ГЛЕДАЧИТЕ СО ДРВА И КАМЕЊА ПО ЛИДЕРОТ НА ВМРО ДПМНЕ, МИЦКОВСКИ
ЗАЕВ АПСОЛУТЕН ПОБЕДНИК ВО ТВ ДУЕЛОТ: ГЛЕДАЧИТЕ СО ДРВА И КАМЕЊА ПО ЛИДЕРОТ НА ВМРО ДПМНЕ, МИЦКОВСКИ
Во Охрид се одржува голема НАТО вежба „Северна Македонија 2021“
Во Охрид се одржува голема НАТО вежба „Северна Македонија 2021“
Заев: Ние со Бугарија продолжуваме да градиме пријателски односи, за македонски јазик и идентитет не се преговара
Заев: Ние со Бугарија продолжуваме да градиме пријателски односи, за македонски јазик и идентитет не се преговара
Заев за Канал 5: За четири години со СДСМ просечната плата порасна за над 6.000 денари, а за шест години со ВМРО-ДПМНЕ за само 1.700 денари
Заев за Канал 5: За четири години со СДСМ просечната плата порасна за над 6.000 денари, а за шест години со ВМРО-ДПМНЕ за само 1.700 денари
МИЦКОВСКИ ВО ДУЕЛОТ СО ЗАЕВ СЕ ПОЈАВИ СО ЧАСОВНИК ОД 8000 ЕВРА!
МИЦКОВСКИ ВО ДУЕЛОТ СО ЗАЕВ СЕ ПОЈАВИ СО ЧАСОВНИК ОД 8000 ЕВРА!

(ВИДЕО) ГЕНЕРАЛ АНГЕЛОВ: Намерно го направив видеото со кршење ќерамиди со глава, сакав на народот а особено на моите хејтери да им дадам материјал за забава, нека се празнат на моја сметка

– Има повеќе димензии зошто го направив видеото со кршењето ќерамиди, сакав да им дадам материјал на моите хејтери да има со што да се забавуваат но и да испратам порака до моите колеги ветерани и инвалиди да вежбаат и да се бават со спорт, јас сум инвалид немам пола лево белодробно крило имам 30 шрапнели во телото и ребрата ми се врзани со жица затоа што се пола искршени од куршумот од снајпер кој ме погоди во Арачиново 2001-ва година.

Линк до видео од емисијата ШТО НЕ Е ЈАСНО на Алфа, овде.

loading...

AnimeKisa: Galaxy Express 999: Can You Live Like A Warrior? anime episode Full online free at https://animekisa.in anime sites

Website https://animebee.to: Watch Duel Masters Movie 1: Yami no Shiro no Maryuuou animebee Episode Full english dubbed anime

GoGoAnime: Karen Senki anime episode 11 online free at https://gogoanime.be gogoanime god of highschool

Animepahe: Saikyou Ginga Ultimate Zero: Battle Spirits anime episode 49 online free at https://animepahe.cc anime online

Profile ameba: https://profile.ameba.jp/ameba/animefreakws

Balatarin: https://www.balatarin.com/users/animefreakws