(ВИДЕО) БОЈКОТИРАМ СЕ ИСПОТЕПАА НА СТРИМ НА ТЕМА ПРАВА ЗА ЛГБТ ЗАЕДНИЦА
(ВИДЕО) БОЈКОТИРАМ СЕ ИСПОТЕПАА НА СТРИМ НА ТЕМА ПРАВА ЗА ЛГБТ ЗАЕДНИЦА
(ВИДЕО) ДАРКО ПАНЧЕВ СИ ДОБИ СВОЈА ЕМИСИЈА НА ИНТЕРНЕТ
(ВИДЕО) ДАРКО ПАНЧЕВ СИ ДОБИ СВОЈА ЕМИСИЈА НА ИНТЕРНЕТ
Пандев: Срцето ми е полно, ова е мојот максимум и не можам повеќе!
Пандев: Срцето ми е полно, ова е мојот максимум и не можам повеќе!
И Македонија забрани прелети на авиони од Белорусија, изненадувачки тоа го направи и Србија
И Македонија забрани прелети на авиони од Белорусија, изненадувачки тоа го направи и Србија
ТЕУТА АРИФИ: 200 возразни лица во Тетово ќе завршат средно образование
ТЕУТА АРИФИ: 200 возразни лица во Тетово ќе завршат средно образование
(ВИДЕО) Дваесет најдобри гитаристи на сите времиња
(ВИДЕО) Дваесет најдобри гитаристи на сите времиња
(ВИДЕО) ИГОР ЏАМБАЗОВ ПРВ СТАНАР ВО РЕЗИДЕНЦИЈАЛНИОТ ЦЕНТАР КОСМОС!
(ВИДЕО) ИГОР ЏАМБАЗОВ ПРВ СТАНАР ВО РЕЗИДЕНЦИЈАЛНИОТ ЦЕНТАР КОСМОС!
Нови 1.500 метри водоводна мрежа во општина Ѓорче Петров!
Нови 1.500 метри водоводна мрежа во општина Ѓорче Петров!

(ВИДЕО) ГЕОРГИЕВСКИ: Огромна благодарност и до министерката Јагода Шахпаска која со своја донација и повик се приклучи кон акцијата и со тоа даде директна поддршка за социјално загрозените семејства

Хуманоста и солидарноста да ги покажуваме секој ден, помагајќи им на луѓето кои во моментов се наоѓаат во социјален ризик. Приклучи се на хуманитарната акција „Месец на хуманост – #ГазиБабасеГрижи“ ❗️

🛒 Донирај прехранбени производи, хигиенски средства или облека секој работен ден помеѓу 10 и 17 часот на следните пункови во Општина Гази Баба:

Дим Маркет во #Железара
Кит-Го маркети во #Автокоманда
KAM MARKET во #Маџари
TINEX #Годел

Линк до видео, овде.

loading...

AnimeTV good anime tv: Dragon Ball Z (Dub) Episode 291

AniWatch aniwatch me: Watch Tokyo Ghoul Episode 1 (https://aniwatch.pro/m/3kL/ep-1)