Радев: Очекувам одбрана на бугарскиот интерес!
Радев: Очекувам одбрана на бугарскиот интерес!
Само Македонците разбираат како е да ви биде понижен идентитетот, порача Кулеба
Само Македонците разбираат како е да ви биде понижен идентитетот, порача Кулеба
Почина поранешниот претседател на Албанија, Бујар Нишани
Почина поранешниот претседател на Албанија, Бујар Нишани
Донбас ќе биде украински, порача Зеленски
Донбас ќе биде украински, порача Зеленски
Младите чекаат да појдат на психолог и по два месеца, потребни се бесплатни советувалишта
Младите чекаат да појдат на психолог и по два месеца, потребни се бесплатни советувалишта
Забрчанец: Со Отворен Балкан стануваме пазар од 12 милиони жители
Забрчанец: Со Отворен Балкан стануваме пазар од 12 милиони жители
Петков ќе бара бугарските услови да влезат во преговарачката рамка за Македонија
Петков ќе бара бугарските услови да влезат во преговарачката рамка за Македонија
Ангел Димитров: За РСМ Договорот за пријателство е карта за ЕУ, а не цврста политичка определба
Ангел Димитров: За РСМ Договорот за пријателство е карта за ЕУ, а не цврста политичка определба

(ВИДЕО) КАКВО САЛТО МОРТАЛЕ НА ОЛИВЕРА ТРАЈКОВСКА – ЗАЕВ ГИ НАЈАВИ БОМБИТЕ КАЈ НЕА ПРЕД 7 ГОДИНИ, А ТАА БЕСНА ЗА ПРИТВОРОТ НА ДРУГАРЧИЊАТА ОРЦЕ И САШЕ, ГО ИСПРАТИ ОД ПОЛИТИКАТА СО НАВРЕДИ И КРИТИКИ – БИЛА РАЗОЧАРАНА ОД НЕГО, ЌЕ БИЛ ЗАПАМЕТЕН НЕ КАКО ПОЛИТИЧАР ТУКУ КАКО ЛОШ ТРГОВЕЦ?!?!

Пред 7 години, есента 2014-та во емисијата ВИН ВИН на ТВ 24 тогаш лидерот на СДСМ Зоран Заев за прв пат ги најави бомбите кои ќе го срушат режимот на Груевски дури 3 години подоцна на 27-ми април 2017-та:

Поради тоа другарчето на Оливерче, Орце Камчев настрада и заврши во притвор, не успеа да се испазари со Заев.

Оливерче е љута на Заев и од политиката го испраќа со многу навреди и напади, му се одмаздува, мора да одработи за својот најголем спонзор:

loading...

GogoAnime | Watch Anime Online - Gogo Anime Real. GogoAnime.be - The best website to watch anime for free thousands of anime episodes. Watch anime online in English at GoGoAnime. Subbed, Dubbed, No ADs.

GoGoAnime Horimiya (Dub) Episode 13

Seirei Gensouki: Spirit Chronicles

free anime online GoGoAnime That Time I Got Reincarnated as a Slime (Dub)

GoGoAnime Horimiya Episode 10

anime website GoGoAnime Dragon Ball Z (Dub)