БРАВО, БРАВО, БРАВО - КЕЈОТ 13 НОЕМВРИ ПОВТОРНО НАЗАД КАЈ ГРАЃАНИТЕ НА СКОПЈЕ, РЕКОНСТУРИРАН, ПОУБАВ И ПОШИРОК
БРАВО, БРАВО, БРАВО - КЕЈОТ 13 НОЕМВРИ ПОВТОРНО НАЗАД КАЈ ГРАЃАНИТЕ НА СКОПЈЕ, РЕКОНСТУРИРАН, ПОУБАВ И ПОШИРОК
Се враќаат жештините, повторно температури до 40 степени
Се враќаат жештините, повторно температури до 40 степени
Заев: Не можеме утре да ги внесеме Бугарите во Уставот
Заев: Не можеме утре да ги внесеме Бугарите во Уставот
Зибери: Воспитно-поправниот дом за малолетници не си ја извршува функцијата
Зибери: Воспитно-поправниот дом за малолетници не си ја извршува функцијата
ВМРО-Народна: Отворените изборни листи ќе ги збришат сите мали политички партии
ВМРО-Народна: Отворените изборни листи ќе ги збришат сите мали политички партии
Пендаровски и неговата сопруга Елизабета Ѓорѓиевска на средба со претставниците од „Дневен центар Доза среќа“
Пендаровски и неговата сопруга Елизабета Ѓорѓиевска на средба со претставниците од „Дневен центар Доза среќа“
Вицепремиеорот Битиќи за порталот Фактор: Прераснуваме во економија на можности, на старт-апи, во земја на иновации!
Вицепремиеорот Битиќи за порталот Фактор: Прераснуваме во економија на можности, на старт-апи, во земја на иновации!
ШИЛЕГОВ И ДЕЛЕЛЕГАЦИЈА НА ГРАД СКОПЈЕ ПОЛОЖИЈА ЦВЕЌИЊА ЗА ЗАГИНАТИТЕ ВО ЗЕМЈОТРЕСОТ ВО СКОПЈЕ
ШИЛЕГОВ И ДЕЛЕЛЕГАЦИЈА НА ГРАД СКОПЈЕ ПОЛОЖИЈА ЦВЕЌИЊА ЗА ЗАГИНАТИТЕ ВО ЗЕМЈОТРЕСОТ ВО СКОПЈЕ

(ВИДЕО) КОСТА КОСТАДИНОВ Е КАМШИКОТ ЗА ВМРОВЦИТЕ: ВИЕ СТЕ БЕДНИ КУКАВИЦИ, СЕ РАДУВАТЕ ШТО УМИРА НАРОД ОД КОРОНА?!?!

“Дискусијата не е насилство, насилство е тепањето на пратеници при носењето на Буџетот во 2012 година. Пратениците на ВМРО-ДПМНЕ се однесуваат срамно и безобразно. Глумат загриженост за коронавирусот а свесно ги блокираат измените на Законот за заштита на населението од заразни болести чија цел е зголемување на заштита од коронавирусот” истакна пратеникот и портпарол на СДСМ, Костадин Костадинов на вчерашната Комисија за финансирање и Буџет.

Линк од жестокиот говор на Коста Костадинов, овде.

loading...

AnimeFreak anime freak: Watch Naruto: Shippuden Episode 357

AnimeTV anime tv web: Watch Boruto: Naruto Next Generations (Dub) Episode 96