Една слика што ја покажува сплотеноста во СДСМ Центар и која испраќа една единствена порака до ДПМНЕ.
Една слика што ја покажува сплотеноста во СДСМ Центар и која испраќа една единствена порака до ДПМНЕ.
Ние сме сигурни победници и во вториот круг на изборите, вели Илиевски
Ние сме сигурни победници и во вториот круг на изборите, вели Илиевски
МАЛЕСКИ -ЗАКЛУЧОК ОД ЛОКАЛНИТЕ ИЗБОРИ: Подем на националистите и на радикалите
МАЛЕСКИ -ЗАКЛУЧОК ОД ЛОКАЛНИТЕ ИЗБОРИ: Подем на националистите и на радикалите
Шилегов: Скопје тргна напред, сите кои го носите во срцето, излезете на избори!
Шилегов: Скопје тргна напред, сите кои го носите во срцето, излезете на избори!
(ВИДЕО) Кондовски: Битола ќе доживее економски и инфраструктурен бум!
(ВИДЕО) Кондовски: Битола ќе доживее економски и инфраструктурен бум!
ИСМЕТ РАМАДАНИ: МАКЕДОНСКИОТ ГЛАСАЧ ГЛАСА ЕМОТИВНО И МИСЛИ ОД ДЕНЕСКА ЗА УТРЕ
ИСМЕТ РАМАДАНИ: МАКЕДОНСКИОТ ГЛАСАЧ ГЛАСА ЕМОТИВНО И МИСЛИ ОД ДЕНЕСКА ЗА УТРЕ
Иванов: ВМРО-ДПМНЕ не е партија на која треба да ѝ се даде централна власт
Иванов: ВМРО-ДПМНЕ не е партија на која треба да ѝ се даде централна власт
МИЦКОВСКИ Е ДАЛЕКУ ОД СВЕСТА НА МУЦУНСКИ - Муцунски испи кафе со противкандидатите: Потребно ни е обединување
МИЦКОВСКИ Е ДАЛЕКУ ОД СВЕСТА НА МУЦУНСКИ - Муцунски испи кафе со противкандидатите: Потребно ни е обединување

(ВИДЕО) Костадинов: Хистеричен лидер, хистерични прaтеници, тоа е ВМРО-ДПМНЕ

Хистеричен лидер, хистерични прaтеници. Тоа е ВМРО-ДПМНЕ, истакна Костадин Костадинов, портпаролот на СДСМ.

„Лажеа дека се раскрчмува државата, лажеа дека е под закана македонскиот јазик и македонскиот идентитет.
Владата предводена од #СДСМ има воспоставено црвени линии и за македонскиот јазик и идентитет нe се преговара. Во НАТО влеговме како Македонци, кои зборуваат македонски јазик, таков ќе биде примерот и со ЕУ.

ВМРО-ДПМНЕ да престанат да ја манипулираат јавноста и да признаат дека работат против државните интереси и против граѓаните на Република Северна Македонија“, посочи Костадинов.

loading...

AnimeFreak: Full Metal Panic! (Dub) anime episode 24 online free at https://animefreak.ws animefreak one piece

Website https://animeheaven.pro: Watch Toradora!: SOS! Hurray for Gourmands (Dub) animeheaven Episode 4 sites like animeheaven

Website https://animepahe.cc: Watch Dinosaur King D-Kids Adventure: Pterosaur Legend (Dub) animepahe Episode 30 watch anime online

Sinbad: Soratobu Hime to Himitsu no Shima (Dub) Episode Full

Bagtheweb: https://www.bagtheweb.com/u/gogoanimebe/profile

Articleusa: https://articleusa.com/members/animefreakws/