Една слика што ја покажува сплотеноста во СДСМ Центар и која испраќа една единствена порака до ДПМНЕ.
Една слика што ја покажува сплотеноста во СДСМ Центар и која испраќа една единствена порака до ДПМНЕ.
Ние сме сигурни победници и во вториот круг на изборите, вели Илиевски
Ние сме сигурни победници и во вториот круг на изборите, вели Илиевски
МАЛЕСКИ -ЗАКЛУЧОК ОД ЛОКАЛНИТЕ ИЗБОРИ: Подем на националистите и на радикалите
МАЛЕСКИ -ЗАКЛУЧОК ОД ЛОКАЛНИТЕ ИЗБОРИ: Подем на националистите и на радикалите
Шилегов: Скопје тргна напред, сите кои го носите во срцето, излезете на избори!
Шилегов: Скопје тргна напред, сите кои го носите во срцето, излезете на избори!
(ВИДЕО) Кондовски: Битола ќе доживее економски и инфраструктурен бум!
(ВИДЕО) Кондовски: Битола ќе доживее економски и инфраструктурен бум!
ИСМЕТ РАМАДАНИ: МАКЕДОНСКИОТ ГЛАСАЧ ГЛАСА ЕМОТИВНО И МИСЛИ ОД ДЕНЕСКА ЗА УТРЕ
ИСМЕТ РАМАДАНИ: МАКЕДОНСКИОТ ГЛАСАЧ ГЛАСА ЕМОТИВНО И МИСЛИ ОД ДЕНЕСКА ЗА УТРЕ
Иванов: ВМРО-ДПМНЕ не е партија на која треба да ѝ се даде централна власт
Иванов: ВМРО-ДПМНЕ не е партија на која треба да ѝ се даде централна власт
МИЦКОВСКИ Е ДАЛЕКУ ОД СВЕСТА НА МУЦУНСКИ - Муцунски испи кафе со противкандидатите: Потребно ни е обединување
МИЦКОВСКИ Е ДАЛЕКУ ОД СВЕСТА НА МУЦУНСКИ - Муцунски испи кафе со противкандидатите: Потребно ни е обединување

(ВИДЕО) Костадинов: Многу лесно Апасиев и Крмов паднаа во прегратките на Мицкоски!

Портпаролот на СДСМ и пратеник, Костадин Костадинов на говорницата во Собранието рече дека му се допаѓа идејата за постоењето на партија како Левица.

– Но партијата треба да предлага закони за подобрување на правата на работниците, а не да ми предлага амандмани за носење јајца пред евентуално велигденско одлучување – вели Костадинов.

Тој посочи дека Апасиев и Крмов многу лесно паднале во прегратките на Мицкоски!

Линк до видеото од излагањето на Костадинов на собраниската говорница, овде.

loading...

Website https://kissanime.mx: Watch Free! Movie 2: Timeless Medley - Yakusoku (Dub) kissanime Episode Full kissanime fairy tail

AnimeHeaven: The Familiar of Zero anime episode 13 online free at https://animeheaven.pro animeheaven dragon ball z

Website https://4anime.biz: Watch Nekojiru Gekijou Jirujiru Original 4anime Episode 25-27 free anime

AnimeKisa: Detective Conan OVA 08: High School Girl Detective Sonoko Suzuki's Case Files anime episode Full online free at https://animekisa.in anime sites

Findery: https://findery.com/gogoanimelol

V: https://v.gd/ir0JQi