(ВИДЕО) СТАР, СПОР, ГРД, ГО ВИКААТ ДИВА СВИЊА: АМЕРИКАНСКИ АВИОН А 10 Е НОЌНА МОРА ЗА ТАЛИБАНЦИТЕ, ИРАЧАНИТЕ И ИСИС, ИМА НАЈМОЌЕН МИТРАЛЕЗ КОЈ МЕЛЕ НА СИТНИ ПАРЧИЊА ЦЕЛИ ТЕНКОВИ, КУЌИ И ЗГРАДИ
(ВИДЕО) СТАР, СПОР, ГРД, ГО ВИКААТ ДИВА СВИЊА: АМЕРИКАНСКИ АВИОН А 10 Е НОЌНА МОРА ЗА ТАЛИБАНЦИТЕ, ИРАЧАНИТЕ И ИСИС, ИМА НАЈМОЌЕН МИТРАЛЕЗ КОЈ МЕЛЕ НА СИТНИ ПАРЧИЊА ЦЕЛИ ТЕНКОВИ, КУЌИ И ЗГРАДИ
САРАЧИНИ: Банално е благ збор за она што се случува во македонските медиуми и македонската јавност
САРАЧИНИ: Банално е благ збор за она што се случува во македонските медиуми и македонската јавност
(ВИДЕО) Американските војници имаат обука за струен удар
(ВИДЕО) Американските војници имаат обука за струен удар
ЗАЕВ АПСОЛУТЕН ПОБЕДНИК ВО ТВ ДУЕЛОТ: ГЛЕДАЧИТЕ СО ДРВА И КАМЕЊА ПО ЛИДЕРОТ НА ВМРО ДПМНЕ, МИЦКОВСКИ
ЗАЕВ АПСОЛУТЕН ПОБЕДНИК ВО ТВ ДУЕЛОТ: ГЛЕДАЧИТЕ СО ДРВА И КАМЕЊА ПО ЛИДЕРОТ НА ВМРО ДПМНЕ, МИЦКОВСКИ
Во Охрид се одржува голема НАТО вежба „Северна Македонија 2021“
Во Охрид се одржува голема НАТО вежба „Северна Македонија 2021“
Заев: Ние со Бугарија продолжуваме да градиме пријателски односи, за македонски јазик и идентитет не се преговара
Заев: Ние со Бугарија продолжуваме да градиме пријателски односи, за македонски јазик и идентитет не се преговара
Заев за Канал 5: За четири години со СДСМ просечната плата порасна за над 6.000 денари, а за шест години со ВМРО-ДПМНЕ за само 1.700 денари
Заев за Канал 5: За четири години со СДСМ просечната плата порасна за над 6.000 денари, а за шест години со ВМРО-ДПМНЕ за само 1.700 денари
МИЦКОВСКИ ВО ДУЕЛОТ СО ЗАЕВ СЕ ПОЈАВИ СО ЧАСОВНИК ОД 8000 ЕВРА!
МИЦКОВСКИ ВО ДУЕЛОТ СО ЗАЕВ СЕ ПОЈАВИ СО ЧАСОВНИК ОД 8000 ЕВРА!

(ВИДЕО) Лажни вести за вакцините шири Милошоски, кој е осуден во Германија за кривични дела, демантиран од странски амбасади, познат по ширење лажни вести и манипулации, политичар против кого се води судска постапка и пред македонските судови!

Почитувани граѓани,

Преку пласирање невистини и лажни вести, ВМРО-ДПМНЕ и нивните курири, свесно и намерно го поткопуваат процесот за набавка на вакцини.

Преку измислени конструкции Мицкоски се обидува да го деградира здравствениот систем.

Владата и Министерството за здравство, од самиот почеток ги користат сите механизми за набавка на вакцини од што е можно повеќе производители.

Во процесот на набавка вакцините се е законски и регуларно.

Првите вакцини веќе се пристигнати, тече вакцинацијата на здравствените работници а се очекуваат и поголемите количини.

Сметаме дека позадината на оваа нервоза во белиот дворец и параноично штанцање невистини се должи на три причини: серијата порази од граѓаните, внатрепартискиот судир во ВМРО-ДПМНЕ и правдата која е веќе тука.

Главен протагонист на овие лажни вести за вакцините, покрај Мицкоски е и неговиот Антонио Милошоски, човек осуден и казнет во Германија за кривични дела.

Тоа е истиот Милошоски, демантиран од странски амбасади, познат по ширење лажни вести и манипулации, политичар против кого се води судска постапка и пред македонските судови.

Ете тој се обидува да го поткопува здравствниот систем и шири лаги за вацините.

Почитувани граѓани,

Во текот на целата пандемија, од ВМРО-ДПМНЕ слушаме само лажни вести, дезинформации, опструкции, обиди за поткопување на здравствениот систем.

Нивните лаги, нивните деструктивни политики се провидни и беа казнети на изборите, ќе бидат казнети и повторно.

loading...

Website https://animeflix.nl: Watch Super Lovers OVA animeflix Episode Preview animeflix my hero academia movie

AnimeFLV Watch anime online, English anime online HD

https://kissanime.mx kissanime pokemon

TwistMoe Watch english anime Online in HD for FREE

Wakelet: https://wakelet.com/@animeflixnl

Divephotoguide: http://www.divephotoguide.com/user/gogoanimebe