Џозеф: Бугарското малтретирање на Македонија веќе е проблем и на НАТО
Џозеф: Бугарското малтретирање на Македонија веќе е проблем и на НАТО
Ковачевски со поддршка за Парадата на гордоста: Секој има право на почит и достоинство
Ковачевски со поддршка за Парадата на гордоста: Секој има право на почит и достоинство
Глобално обединети можеме да обезбедиме храна за сите е заклучокот од министерската конференција во Берлин „Uniting for Global Food Security“
Глобално обединети можеме да обезбедиме храна за сите е заклучокот од министерската конференција во Берлин „Uniting for Global Food Security“
ДРАМА ВО ПРИЛЕП: Сакал да прегази полицајци со комбе, тие пукале во гумите, граѓаните се извадиле од памет!
ДРАМА ВО ПРИЛЕП: Сакал да прегази полицајци со комбе, тие пукале во гумите, граѓаните се извадиле од памет!
Тренчевска: Преку кампањата „Подај рака и промени живот – стани згрижувач!“, ја подигаме свеста на значењето на згрижувачките семејства
Тренчевска: Преку кампањата „Подај рака и промени живот – стани згрижувач!“, ја подигаме свеста на значењето на згрижувачките семејства
Медиумски реформи – три чекори напред, два чекора назад
Медиумски реформи – три чекори напред, два чекора назад
Едвард Џозеф: Софија може да ги поткопа темелите на македонската држава
Едвард Џозеф: Софија може да ги поткопа темелите на македонската држава
КАЕВСКИ: Срамно, Мицкоски и ВМРО-ДПМНЕ ширеа лаги и ги рушеа државните позиции со Бугарија
КАЕВСКИ: Срамно, Мицкоски и ВМРО-ДПМНЕ ширеа лаги и ги рушеа државните позиции со Бугарија

(ВИДЕО) ЛИДЕРОТ НА МЛАДИТЕ СОЦИЈАЛДЕМОКРАТИ ВО СТРУМИЦА, КОЦИРОВ: СО КОСТАДИН КОСТАДИНОВ ЌЕ ГИ ИСПОЛНИМЕ СИТЕ БАРАЊА И ПОТРЕБИ НА МЛАДИТЕ ВО СТРУМИЦА!

📌Не за џабе е кажано дека младите се моторот на едно општество, но за да биде здраво тоа општество потребна е силна поддршка која ќе ги сослушува нивните идеи и заедно ќе ги реализираат истите. Тие се неограничен извор на нова енергија, заслужуваат шанса и нивниот придонес е можност која општеството не смее да ја пропушти.

📌Во мојот мандат како претседател на ЛК на СДММ во Струмица, се залагав и сеуште се трудам да ги исполнам потребите и желбите на младите. Млади, јас верувам и ветувам дека со кандидатот за градоначалник Костадин Костадинов секоја ваша замисла ќе стане реалност!

loading...

go88 mới nhất Go88 - Huyền Thoại Nỗ Hũ Siêu To Link vào Go88 Cách tải tài xỉu Go88 Game tỷ lệ thắng cao

https://sunwin.fan/