Османи на 132- та сесија на Комитетот на министри на Советот на Европа
Османи на 132- та сесија на Комитетот на министри на Советот на Европа
СЗО со важен апел до Русија: Обезбедете здравствена заштита на цивилното население во местата под руска окупација во Украина
СЗО со важен апел до Русија: Обезбедете здравствена заштита на цивилното население во местата под руска окупација во Украина
Николоски: Членството во ЕУ не смее да има алтернатива
Николоски: Членството во ЕУ не смее да има алтернатива
Се надевам Ахмети еден ден ќе заврши како Груевски, вели Села
Се надевам Ахмети еден ден ќе заврши како Груевски, вели Села
Бочварски – Рустеми: Не прифаќаме калкулации, рокот за изградба на автопатот Кичево – Охрид мора да се запази. Делницата од Требениште до Охрид ќе се пушти за сообраќај во август
Бочварски – Рустеми: Не прифаќаме калкулации, рокот за изградба на автопатот Кичево – Охрид мора да се запази. Делницата од Требениште до Охрид ќе се пушти за сообраќај во август
НА ОВОЈ ЧОВЕК МУ ДОЛЖИМЕ ГОЛЕМО ИЗВИНУВАЊЕ, ЏАБЕ ГО МАЛТРЕТИРАВМЕ 20 ГОДИНИ: И Вранишковски на литургијата на СПЦ и МПЦ во Белград
НА ОВОЈ ЧОВЕК МУ ДОЛЖИМЕ ГОЛЕМО ИЗВИНУВАЊЕ, ЏАБЕ ГО МАЛТРЕТИРАВМЕ 20 ГОДИНИ: И Вранишковски на литургијата на СПЦ и МПЦ во Белград
ОВОЈ РЕЖИМСКИ ПАУН КОНЕЧНО ЌЕ СЕ СООЧИ СО ПРАВДАТА: Истрагата за „МПМ“ е завршена, Срѓан Керим осомничен за три кривични дела
ОВОЈ РЕЖИМСКИ ПАУН КОНЕЧНО ЌЕ СЕ СООЧИ СО ПРАВДАТА: Истрагата за „МПМ“ е завршена, Срѓан Керим осомничен за три кривични дела
Битиќи од Кралството Данска: Јакнењето на вредносните ланци во регионот носи компетитивна предност за нашите земји како и зголемена предвидливост и стабилност за инвеститорите
Битиќи од Кралството Данска: Јакнењето на вредносните ланци во регионот носи компетитивна предност за нашите земји како и зголемена предвидливост и стабилност за инвеститорите

(ВИДЕО) МИЦКОВСКИ СИ ПРИЗНА ОТВОРЕНО БЕЗ ТРОНКА СРАМ: НЕМА ДА БЛОКИРАМЕ ЗАКОНИ ВО СОБРАНИЕ КОИ СЕ ВО КОРИСТ НА ЛОКАЛНАТА ВЛАСТ КОЈА Е ВО НАШИ РАЦЕ?!

– Ќе блокираме се во собрание, освен закони како на пример заемот од Светска Банка од околу 70 милиони евра за помош на општините во земјава за проекти инфраструктурни… – изјави Мицковски на Телма во емисијата Топ Тема.

– Ама тоа не е фер, затоа што локалната власе се под ваша партиска контрола, значи ќе дозволите да поминат само закони кои ви одговараат на вас како партија за билдање рејтинг?! – му реплицира Лупевска.

– Не е баш така, има општини и кои се под власта на СДСМ и ДУИ… – срамежливо одговори Мицковски иако беше фатен апла без срам како си ја промовира партијата со блокада на собранието за политички цели, сепак кога над 80% од општините се во рацете на градоначалници од ВМРО ДПМНЕ јасна е намерата да се предизвика вештачка криза каде владата ќе биде блокирана а општинтие ќе работат и со тоа Мицковски ќе се фали ете само ние работиме а владата не работи затоа што не ја бива, кога во реалноста владата ќе биде блокирана поради уцените и блокадата во собранието…

loading...

https://animeflix1.com/. Animeflix - your number one source for FREE anime, subbed and dubbed. Watch your favorite anime online FREE.

animeflix website Attack on Titan Season 3

ANIMEFLIX My Hero Academia Season 3 (Dub)

animeflix Komi Can’t Communicate

animeflix website Black Clover (Dub)

ANIMEFLIX Seirei Gensouki: Spirit Chronicles

tải go88