БРАВО - КОЖУВЧАНКА ДОНИРАЛА НАД 160 000 ЕВРА НА КАВАДАРЧАНИ!
БРАВО - КОЖУВЧАНКА ДОНИРАЛА НАД 160 000 ЕВРА НА КАВАДАРЧАНИ!
Премиерот Ковачевски на ФБ: Благовремената и координирана реакција го спречи ширењето на пожарот во Битола и предизвикување на поголема штета
Премиерот Ковачевски на ФБ: Благовремената и координирана реакција го спречи ширењето на пожарот во Битола и предизвикување на поголема штета
ОВА Е НАЈГОЛЕМ СРАМ ЗА ДРЖАВАТА: Наместо да ги повлечат тужбите против воените инвалиди и членовите на семејствата на загинатите припадници на безбедносните сили, МВР отиде дотаму што поднесе тужби дури и против членовите на семејствата на загинатите полицајци со законска камата да ја вратат земената оштета
ОВА Е НАЈГОЛЕМ СРАМ ЗА ДРЖАВАТА: Наместо да ги повлечат тужбите против воените инвалиди и членовите на семејствата на загинатите припадници на безбедносните сили, МВР отиде дотаму што поднесе тужби дури и против членовите на семејствата на загинатите полицајци со законска камата да ја вратат земената оштета
Славењето на Водици во реканското село Битуше е посебно доживување, различно од другите македонски села и градови
Славењето на Водици во реканското село Битуше е посебно доживување, различно од другите македонски села и градови
ЛДП се шири со нови општински организации. Вечерва во хотел Сириус, се одржа основачко Собрание на општинската организација на ЛДП - Василево
ЛДП се шири со нови општински организации. Вечерва во хотел Сириус, се одржа основачко Собрание на општинската организација на ЛДП - Василево
Комерцијална банка и East Gate Mall - заедно за нова радост! Подари 1.000, 2.000, 3.000, 4.000 или 5.000 денари во вид на подарок-картичка и израдувај ги оние што најмногу ти значат
Комерцијална банка и East Gate Mall - заедно за нова радост! Подари 1.000, 2.000, 3.000, 4.000 или 5.000 денари во вид на подарок-картичка и израдувај ги оние што најмногу ти значат
АНАСТАСОВ: УЛИЦИТЕ ВО ПРОБИШТИП СЕ ЧИСТАТ И ПОСОЛУВААТ РЕДОВНО, СЕПАК ДА СЕ ВОЗИ ВНИМАТЕЛНО
АНАСТАСОВ: УЛИЦИТЕ ВО ПРОБИШТИП СЕ ЧИСТАТ И ПОСОЛУВААТ РЕДОВНО, СЕПАК ДА СЕ ВОЗИ ВНИМАТЕЛНО
Демократски сојуз: ВМРО-ДПМНЕ, продолжува со монструозни конструкции и обвинувања
Демократски сојуз: ВМРО-ДПМНЕ, продолжува со монструозни конструкции и обвинувања

(ВИДЕО) МИСТЕРИЈА – НА НИКОЈ НЕ МУ Е ЈАСНО ЗОШТО НА МИЦКОВСКИ НЕ МУ СЕ ДОПАЃА 4-ОТ ПАКЕТ ВЛАДИНИ МЕРКИ, НИЕ ГО ГЛЕДАВМЕ ПРЕСОТ 5 ПАТИ И ПАК НЕ НИ Е ЈАСНО…

– владата многу се задолжувала, па како да најде пари во година на Корона кога економијата е на колена и буџетот е празен!?!?!

– владата многу трошела, тоа било неодоговорно?!?! Па како да и помогне на економијата освен со пари, со молитви?!?!

– дел од мерките биле задоцнети, па избори имаше кои ВМРО ги бараше?!?! Немаше влада?!?!

– дел од мерките биле идеја на ВМРО?!?! Епа што ако, тоа значи дека владата ја слуша опозицијата?!?!

– дел од мерките предложени од опозицијата не биле усвоени?! Па сепак опозиција не е не власт, власта е на власт, таа сепак одлучува, ако сакате вие да носите мерки, прво победете на избори?!?!

– викендот без ДДВ ќе краел кратко, требало повеќе, па како ќе се наполни таа дупка во буџетот за тие викедни без ддв?!?! И онака буџетот е празен па ај да го докосуриме?!?!

МНОГУ ШАШАВ И ЗБУНУВАЧКИ ПРЕС НА МИЦКОВСКИ!!!

loading...

4Anime - Watch English Anime Online For Free in HD | 4Anime.biz. 4Anime Watch high quality 1080p online anime with English subtitles. You can watch free anime movies and movies online at 4Anime. Just sit back and relax!

4Anime How NOT to Summon a Demon Lord Ω Episode 10

4Anime Tokyo Ghoul Episode 10

watch anime free Demon Slayer -Kimetsu no Yaiba- The Movie: Mugen Train

anime streaming Dragon Ball Super (Dub)

watch anime DARLING in the FRANXX (Dub)