Радев: Очекувам одбрана на бугарскиот интерес!
Радев: Очекувам одбрана на бугарскиот интерес!
Само Македонците разбираат како е да ви биде понижен идентитетот, порача Кулеба
Само Македонците разбираат како е да ви биде понижен идентитетот, порача Кулеба
Почина поранешниот претседател на Албанија, Бујар Нишани
Почина поранешниот претседател на Албанија, Бујар Нишани
Донбас ќе биде украински, порача Зеленски
Донбас ќе биде украински, порача Зеленски
Младите чекаат да појдат на психолог и по два месеца, потребни се бесплатни советувалишта
Младите чекаат да појдат на психолог и по два месеца, потребни се бесплатни советувалишта
Забрчанец: Со Отворен Балкан стануваме пазар од 12 милиони жители
Забрчанец: Со Отворен Балкан стануваме пазар од 12 милиони жители
Петков ќе бара бугарските услови да влезат во преговарачката рамка за Македонија
Петков ќе бара бугарските услови да влезат во преговарачката рамка за Македонија
Ангел Димитров: За РСМ Договорот за пријателство е карта за ЕУ, а не цврста политичка определба
Ангел Димитров: За РСМ Договорот за пријателство е карта за ЕУ, а не цврста политичка определба

(ВИДЕО) НЕКОЈ ТРЕБА ДА МУ КАЖЕ НА НАУМ СТОИЛКОВСКИ ДЕКА СО ВАКВИТЕ ДИВЈАШТВА ПРАВИ ШТЕТА НА ВМРО ДПМНЕ – Портпаролот на ВМРО-ДПМНЕ повторно манифестираше примитивизам

Додека претеникот, Дарко Каевски од СДСМ, пред седиштетот на ВМРО-ДПМНЕ го читаше текстот на соопштение на владејачката партија, дека ВМРО-ДПМНЕ е типичен доказ како од голтарска партија се станува најбогатата партија во Европа преку криминал и корупција, повторно му пријде и се вмеша портпаролот на ВМРО-ДПМНЕ, Наум Стоилковски.

Тој го попречуваше Каевски со поставување свои прашања, а портпаролот на СДСМ не се откажа и двајцата зборуваа во исто време пред камерите.

loading...

watch animes. Animeflix - your number one source for FREE anime, subbed and dubbed. Watch your favorite anime online FREE.

anime online ANIMEFLIX JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is Unbreakable

Attack on Titan Season 2 (Dub) Episode 9

Redo of Healer

ANIMEFLIX JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is Unbreakable Episode 37

Fairy Tail Episode 173