Герасимовски: Паркинг за велосипеди до секоја нова градба во Општина Центар
Герасимовски: Паркинг за велосипеди до секоја нова градба во Општина Центар
Герасимовски: Лицата со оштетен слух добиваат бесплатно паркирање на сите паркинзи на ПОЦ
Герасимовски: Лицата со оштетен слух добиваат бесплатно паркирање на сите паркинзи на ПОЦ
ЗАСЛУЖЕНО, БУЧКОВСКИ ИМА ГОЛЕМО МЕЃУНАРОДНО ИСКУСТВО И РЕЈТИНГ - Владата му го продолжи мандатот на Владо Бучковски
ЗАСЛУЖЕНО, БУЧКОВСКИ ИМА ГОЛЕМО МЕЃУНАРОДНО ИСКУСТВО И РЕЈТИНГ - Владата му го продолжи мандатот на Владо Бучковски
Заев- Таравари лаже. јавно да се извини или на суд
Заев- Таравари лаже. јавно да се извини или на суд
Со толеранција против насилство: Кампања против сите форми на омраза и насилство на Мисијата на ОБСЕ во Скопје и Агенцијата за млади и спорт
Со толеранција против насилство: Кампања против сите форми на омраза и насилство на Мисијата на ОБСЕ во Скопје и Агенцијата за млади и спорт
Претседателскиот центар за политичко образование го идентификува популизмот како една од најголемите закани за демократското политичко уредување
Претседателскиот центар за политичко образование го идентификува популизмот како една од најголемите закани за демократското политичко уредување
ПОСТОЈАН РАЗВОЈ: ЗГОЛЕМЕН ОПСЕГ ЗА OPEL CORSA-e и MOKKA-e
ПОСТОЈАН РАЗВОЈ: ЗГОЛЕМЕН ОПСЕГ ЗА OPEL CORSA-e и MOKKA-e
ТЕЛЕФОНСКИ РАЗГОВОР МЕЃУ РАДЕВ И ЗАЕВ Дијалогот на високо ниво и решавање на спорните прашања
ТЕЛЕФОНСКИ РАЗГОВОР МЕЃУ РАДЕВ И ЗАЕВ Дијалогот на високо ниво и решавање на спорните прашања

(ВИДЕО) НЕУМОРНИОТ БОРЧЕ ГЕОРГИЕВСКИ: Градиме 4 нови градинки со капацитет од дополнителни 420 места, листите за чекање за упис на деца во Гази Баба стануваат минато

🔜 Изградба на нови градинки во #Ќерамидница, #Трубарево, #Инџиково и #Синѓелиќ. Ова е нашиот втор клучен приоритет за кој даваме збор во 2️⃣ мандат.
➡ Во првиот мандат:
✅ ја изградивме „Пеперутка“, новата детска градинка во #Стајковци, згрижувајќи 140 нови дечиња
☑️го проширивме капацитетот на градинките „Морковче“ во #Јурумлери и „Калинка“ во #Железара
✔️ oтворивме нови 300 места во градинките во #ГазиБаба
☑️ ги реновиравме сите 11 детски градинки со замена на прозорите, кровот, подовите и санитариите
✅ изградивме нова централна кујна за градинката „Детска Радост“ со капацитет за подготовка на повеќе од 1000 оброци
🤝Докажавме дека можеме поинаку – Приклучи се на тимот кој го носи Најдоброто за Гази Баба!

loading...

Website https://animekisa.in: Watch If Her Flag Breaks animekisa Episode 13 anime online

Watch Di Gi Charat Natsuyasumi Special Episode 4

AnimeTV: Yoh Shomei Art Gallery Line anime episode Full online free at https://animetv.cc 1 anime tv

Watch Magical Sempai (Dub) Episode 12

AnimeDao: Akuemon anime episode Full online free at https://animedao.nl anime