Заев од Росоман: Гласајте за бројот 12, за Стојан Николов за Општина Росоман да остане прогресивна, обединета, европска и економски развиена
Заев од Росоман: Гласајте за бројот 12, за Стојан Николов за Општина Росоман да остане прогресивна, обединета, европска и економски развиена
БОМБА НА ПЕТРОВСКА: И сопругот на Данела има бугарска лична карта!
БОМБА НА ПЕТРОВСКА: И сопругот на Данела има бугарска лична карта!
(ВИДЕО) СДСМ КУМАНОВО: Гласот за Димитриевски е глас за ВМРО-ДПМНЕ, да се обединиме да гласаме за 12, за Оливер Илиевски
(ВИДЕО) СДСМ КУМАНОВО: Гласот за Димитриевски е глас за ВМРО-ДПМНЕ, да се обединиме да гласаме за 12, за Оливер Илиевски
НИКОЛА ДИМИТРОВ СО ИСКРЕНА И СЕСРДНА ПОДДРШКА ЗА ПЕТРЕ ВО НЕДЕЛА - ЌЕ ГЛАСАМ ЗА НЕГО СО ЧИСТА СОВЕСТ!
НИКОЛА ДИМИТРОВ СО ИСКРЕНА И СЕСРДНА ПОДДРШКА ЗА ПЕТРЕ ВО НЕДЕЛА - ЌЕ ГЛАСАМ ЗА НЕГО СО ЧИСТА СОВЕСТ!
Заев: Да не дозволиме да скршенеме од патот на напредокот, да гласаме за број 12 за победа во Демир Капија, за победа низ целата држава
Заев: Да не дозволиме да скршенеме од патот на напредокот, да гласаме за број 12 за победа во Демир Капија, за победа низ целата држава
ШИЛЕГОВ: ВО МОМЕНТОВ СКОПЈЕ РАБОТИ НА ТРИ НАЈСЛОЖЕНИ ИНФРАСТРУКТУРНИ ПРОЕКТИ ВО СВОЈАТА ИСТОРИЈА
ШИЛЕГОВ: ВО МОМЕНТОВ СКОПЈЕ РАБОТИ НА ТРИ НАЈСЛОЖЕНИ ИНФРАСТРУКТУРНИ ПРОЕКТИ ВО СВОЈАТА ИСТОРИЈА
ШИЛЕГОВ ГИ ПОДДРЖУВА КУЛТУРНИТЕ РАБОТНИЦИ КОИ ВМРО-ДПМНЕ ГИ ДЕГРАДИРАШЕ
ШИЛЕГОВ ГИ ПОДДРЖУВА КУЛТУРНИТЕ РАБОТНИЦИ КОИ ВМРО-ДПМНЕ ГИ ДЕГРАДИРАШЕ
БОМБА НА ЏАФЕРОСКИ: ОБЕЗБЕДИВ 30 милиони странска инвестиција во Општина Долнени
БОМБА НА ЏАФЕРОСКИ: ОБЕЗБЕДИВ 30 милиони странска инвестиција во Општина Долнени

(ВИДЕО) НИКОЛОВСКИ ГИ СООПШТИ КАНДИДАТИТЕ ЗА ГРАДОНАЧАЛНИЦИ НА СДСМ, ОТКРИ ШОКАНТНА ТАЈНА НА МИЦКОВСКИ ЗА НАЧИНОТ НА КОЈ СЕ ОДБРАНИ КАНДИДАТИТЕ НА ВМРО ДПМНЕ!

– Ние ги одбравме најдобрите, оние кои водат на анкетите. Ние знаевме како котираат и кандидатите на ВМРО ДПМНЕ, и тие беа дел од мерењата и јавна тајна е кој како котира во една општина, и интересно, Мицковски за кандидати ги одбра најслабите тие што беа на 4-5 то место, дали никој не сака да му се нафати затоа што знаат дека губат односно дека нашите кандидати водат на анктетите или пак Мицковски исполнува желби на Груевски, става во трка лица блиски на Груевски не знаеме со сигурност, но зачудени сме од слабите кандидати со кои ВМРО ДПМНЕ одбра да се трка на овие локални избори…

Љупчо Николовски на денешниот прес по повод новите 16 кандидати за градоначалници на СДСМ.

Прилеп – Горан Сугаревски

Карпош – Душко Весковски

Аеродром – Александар Филиповски

Велес – Ненад Коциќ

Тетово – Хенди Елезовиќ

Кавадарци – Горан Тодоров

Свети Николе – Сашо Велковски

Сопиште – Сашо Стојановски

Јегуновце – Дарко Блажевски

Кратово – Влатко Бојковски

Чешиново – Облешево – Горан Крстев

Зрновци – Виктор Ангелов

Илинден – Александар Тодоровски

Демир Хисар – Стевче Митревски

Ново Село – Ѕвонко Ангелов

Брвеница – Мирко Стојановски

loading...

Doraemon the Movie: Nobita's Diary of the Creation of the World Episode Full

Bubblegum Crisis (https://animeflix.nl/m/N3w8) Episode 8

AniWatch: Toriko anime episode 147 online free at https://aniwatch.pro watch animes

Watch Pucca (Dub) Episode 26

Flickr: https://www.flickr.com/people/gogoanimebe/

Wishlistr: https://www.wishlistr.com/profile/animeflixnl