СПАСОВСКИ: КУМАНОВЦИ, ЈАС ВИ ГАРАНТИРАМ ДЕКА ЌЕ СЕ ИСПОЛНАТ СИТЕ ВЕТУВАЊА ШТО ЌЕ ГИ ВЕТИ ОЛИВЕР ИЛИЕВСКИ
СПАСОВСКИ: КУМАНОВЦИ, ЈАС ВИ ГАРАНТИРАМ ДЕКА ЌЕ СЕ ИСПОЛНАТ СИТЕ ВЕТУВАЊА ШТО ЌЕ ГИ ВЕТИ ОЛИВЕР ИЛИЕВСКИ
ЗАЕВ: Вкупниот извоз во првите осум месеци во зоните достигна 2,04 милијарди евра, што е за над 50% повеќе во однос на истиот период лани, односно над 11% во споредба со 2019 и речиси 32% повеќе од 2018 година
ЗАЕВ: Вкупниот извоз во првите осум месеци во зоните достигна 2,04 милијарди евра, што е за над 50% повеќе во однос на истиот период лани, односно над 11% во споредба со 2019 и речиси 32% повеќе од 2018 година
ШЕЌЕРИНСКА: Честитки до германските социјалдемократи и особено до големиот победник, Олаф Шулц. Предноста е тесна, но пресвртот е огромен
ШЕЌЕРИНСКА: Честитки до германските социјалдемократи и особено до големиот победник, Олаф Шулц. Предноста е тесна, но пресвртот е огромен
ВЕНКО ФИЛИПЧЕ: Денеска чекоревме со Борките Не сте сами! НАПРЕД РОЗОВО!
ВЕНКО ФИЛИПЧЕ: Денеска чекоревме со Борките Не сте сами! НАПРЕД РОЗОВО!
БЕНИ ШАЌИРИ: МНОГУ СУМ ЗАДОВОЛЕН ОД РАБОТАТА НА ПРЕМИЕРОТ ЗОРАН ЗАЕВ, ЈАС СЕ БОРАМ СО ШИЛЕГОВ НЕ СО СДСМ
БЕНИ ШАЌИРИ: МНОГУ СУМ ЗАДОВОЛЕН ОД РАБОТАТА НА ПРЕМИЕРОТ ЗОРАН ЗАЕВ, ЈАС СЕ БОРАМ СО ШИЛЕГОВ НЕ СО СДСМ
МАКСО КАКО НЕ ТИ Е СРАМ: Куманово се мења за среќу што влада сипуе паре у општински буџет, за жал татко на градот шминкерајски све си препиша на соработку испечатена сс наши паре за његову рекламу
МАКСО КАКО НЕ ТИ Е СРАМ: Куманово се мења за среќу што влада сипуе паре у општински буџет, за жал татко на градот шминкерајски све си препиша на соработку испечатена сс наши паре за његову рекламу
Наумоски: За четири години реализиравме над 200 проекти или 80 отсто од програмата, од кои 7 се капитални проекти!
Наумоски: За четири години реализиравме над 200 проекти или 80 отсто од програмата, од кои 7 се капитални проекти!
Наумоски: Го спасивме Хром, претходно секоја куќа беше потенцијална зграда
Наумоски: Го спасивме Хром, претходно секоја куќа беше потенцијална зграда

(ВИДЕО) НУКЛЕАРНА БОМБА НА ЛИДЕРОТ НА ЛДП: ВО 2014-ТА СОЛЗА КАКО ПРАТЕНИК НА СДСМ ЗЕДЕ ПОТКУП ОД 300 000 ЕВРА ОД РЕЖИМОТ НА ГРУЕВСКИ ЗА ДА ВЛЕЗЕ ВО ПАРЛАМЕНТОТ!

– Во 2014-та режимот нудеше по 300 000 евра за сите пратеници од опозицијата кој ќе се врати во собрание, никој не се врати, само Солза, Роза и Буралиева се вратија. Се сомневам дека тоа го наплатиле дебело! Плус Солза за неколку години од либералка стана социјалдемократка па после стана вмровка, се замо за пари! И се сомневам дека режимот и ја финансираше партијата и отворањето на штабови низ цела држава, тоа се стотици илјади евра, големи пари се тоа и на крај освои само 3000 гласови, јас толку освоив во Битола…

Горан Милевски, лидер на ЛДП ја направи партал Солза Грчева на Канал 5.

loading...

Website https://twistmoe.net: Watch Yondemasu yo, Azazel-san. twistmoe Episode 4 english anime

Website https://animeheaven.pro: Watch Zegapain (Dub) animeheaven Episode 26 animehaven

Website https://aniwatch.pro: Watch Miss Monochrome: Music Clips aniwatch Episode 1 - Raw watch anime dub

KissAnime: Kameari Park Precinct anime episode Full online free at https://kissanime.mx kissanime site closed

Reverbnation: https://www.reverbnation.com/kissanimemx

Pokerinside: http://www.pokerinside.com/profiles/view/435091