МОЌНО ВИДЕО КОЕ ЈА НАЕЖУВА КОЖАТА - Визија. Решителност. Победа. 30 години СДСМ со граѓаните!
МОЌНО ВИДЕО КОЕ ЈА НАЕЖУВА КОЖАТА - Визија. Решителност. Победа. 30 години СДСМ со граѓаните!
ТЕМЕЛКОВСКИ: Согласно нашата политика за подеднакво инвестирање во секоја Месна заедница започнавме со рехабилитација на коловозите во 11 октомври, поточно улица Лазар Димитров
ТЕМЕЛКОВСКИ: Согласно нашата политика за подеднакво инвестирање во секоја Месна заедница започнавме со рехабилитација на коловозите во 11 октомври, поточно улица Лазар Димитров
Демократски сојуз: Постепена дигитализација на образовниот процес
Демократски сојуз: Постепена дигитализација на образовниот процес
(ВИДЕО) Заев за 30 години СДСМ: Минатото и сегашноста се нашата сила за одлучни чекори кон иднината, СДСМ е верна и посветена на граѓаните и на државата
(ВИДЕО) Заев за 30 години СДСМ: Минатото и сегашноста се нашата сила за одлучни чекори кон иднината, СДСМ е верна и посветена на граѓаните и на државата
ИКОНАТА НА СДСМ ОДИ ВО ПОЛИТИЧКА ПЕНЗИЈА ПО 30 ГОДИНИ ТЕШКА БЕЗМИЛОСНА БИТКА СО ВМРОНИТЕ - ШЕЌЕРИНСКА: ВРЕМЕ Е ЗА НОВИ КАДРИ, ПОДОБРИ ОД МЕНЕ!
ИКОНАТА НА СДСМ ОДИ ВО ПОЛИТИЧКА ПЕНЗИЈА ПО 30 ГОДИНИ ТЕШКА БЕЗМИЛОСНА БИТКА СО ВМРОНИТЕ - ШЕЌЕРИНСКА: ВРЕМЕ Е ЗА НОВИ КАДРИ, ПОДОБРИ ОД МЕНЕ!
Новинарот Гајдов осуден за клевета против професор Фрчковски
Новинарот Гајдов осуден за клевета против професор Фрчковски
ЧОВЕКОВ САМ СЕ ЗАКОПА - ДРАГИ РАШКОВСКИ ОДИ ВО ПРИТВОР, НАСОЧУВАЛ ДРУГ ОСОМНИЧЕН ДА ЗБОРУВА СТРУЧНО ЗА ДА НЕ ГО РАЗБЕРАТ ОБВИНИТЕЛИТЕ ОТИ БИЛЕ ГЛУПИ
ЧОВЕКОВ САМ СЕ ЗАКОПА - ДРАГИ РАШКОВСКИ ОДИ ВО ПРИТВОР, НАСОЧУВАЛ ДРУГ ОСОМНИЧЕН ДА ЗБОРУВА СТРУЧНО ЗА ДА НЕ ГО РАЗБЕРАТ ОБВИНИТЕЛИТЕ ОТИ БИЛЕ ГЛУПИ
БРАВО - ВЛАДАТА ОДЛУЧИ: Аквадуктот во Скопје доби највисок степен на заштита на културно наследство
БРАВО - ВЛАДАТА ОДЛУЧИ: Аквадуктот во Скопје доби највисок степен на заштита на културно наследство

(ВИДЕО) ПАНИКА ВО ВМРО ДПМНЕ, МИЦКОВСКИ БЛЕД КАКО КРПА НА ВОНРЕДЕН ПРЕС, НАСЕТУВА ДЕКА ЗАЕВ Е НА ЧЕКОР ДА ЈА ВНЕСЕ ЗЕМЈАТА И ВО ЕУ ПОКРАЈ ВЛЕЗОТ ВО НАТО, ПО ШТО СДСМ ЌЕ БИДЕ НА ВЛАСТ 200 ГОДИНИ!

* реклами —————————————————————————————————————————————–

————————————————————————————————————————————————————

* реклами —————————————————————————————————————————————

————————————————————————————————————————————————-

Мицковски мораше да лаже за да има каква таква поента во пресот, па ислажа декла Заев кажал дека Бугарија во 1941-ва ги ослободила Паланка и Куманово, но Заев кажа дека бугарската војска заедно со партизаните во 1945-та ги ослободиле овие градови откако Бугарија премина на страната на Русија и анти фашистичкиот сојуз.

Усрани се вмровците во тешка паника се, ако Заев успее да ја внесе земјава во ЕУ, по влезот во НАТО, господ нема да може да ги смени СДСМ од власт наредни 200 години, ВМРО ќе се збогува од власта за долго долго во иднината!!! И затоа се вака во паника, ги боли стапот нив за Македонија, тоа не е партија, тоа е банда, мафијашки картел, глутница лопови без грам обрз и чест!

* реклами ——————————————————————————————————————————————-

———————————————————————————————————————————————————

Уште нешто, приметете како Мицковски паничи дека ќе се начнал идентитетот, значи дека со договорот од Преспа тоа не се случило, епа тогаш зошто ВМРО ДПМНЕ 3 години го кочеше влезот на земјата во НАТО и водеше кампања дека договорот од Преспа е предавство?!?!

loading...

AnimeDao sites like animedao: Watch Kimetsu no Yaiba Movie: Mugen Ressha-hen (Dub) Episode Preview

AnimeHeaven anime sites: Watch Jujutsu Kaisen (TV) Recap Episode Full (https://animeheaven.pro/m/lYo6/ep-1)