ШОКАНТНО АУДИО: Максим Димитриевски и неговите пајташи нудат 500 денари за глас!
ШОКАНТНО АУДИО: Максим Димитриевски и неговите пајташи нудат 500 денари за глас!
СДСМ: Институциите веднаш да постапат за да распука и овој меур со манипулации на ВМРО-ДПМНЕ
СДСМ: Институциите веднаш да постапат за да распука и овој меур со манипулации на ВМРО-ДПМНЕ
МАКСО Е МАКС НЕРВОЗЕН - СДСМ Куманово: Салиевски, советник од ромската заедница е нападнат
МАКСО Е МАКС НЕРВОЗЕН - СДСМ Куманово: Салиевски, советник од ромската заедница е нападнат
ШИЛЕГОВ: ДВАТА НОВИ БУЛЕВАРИ ВО БУТЕЛ СЕ ДОКАЗ ДЕКА ОВАА ОПШТИНА НАЈБРЗО СЕ РАЗВИВАШЕ ВО ИЗМИНАТИВЕ 4 ГОДИНИ
ШИЛЕГОВ: ДВАТА НОВИ БУЛЕВАРИ ВО БУТЕЛ СЕ ДОКАЗ ДЕКА ОВАА ОПШТИНА НАЈБРЗО СЕ РАЗВИВАШЕ ВО ИЗМИНАТИВЕ 4 ГОДИНИ
УШТЕ НЕ ДОШЛЕ НА ВЛАСТ А ПОЧНАА ДА СЕАТ СТРАВ И ДА ЗАБЕГУВААТ - Ново сведоштво од Вевчани: Припадник на обезбедување на Мицкоски во локал се претставил како полицаец, барал лични карти и се заканувал по гости
УШТЕ НЕ ДОШЛЕ НА ВЛАСТ А ПОЧНАА ДА СЕАТ СТРАВ И ДА ЗАБЕГУВААТ - Ново сведоштво од Вевчани: Припадник на обезбедување на Мицкоски во локал се претставил како полицаец, барал лични карти и се заканувал по гости
(ВИДЕО) ЕФТОВ: ВТОРИОТ КРУГ НА ОВИЕ ЛОКАЛНИ СЕ РЕФЕРЕНДУМ ЗА ТОА ДАЛИ МАФИЈАТА ЌЕ СЕ ВРАТИ ПАК НА ВЛАСТ И ПРАВДАТА ЌЕ БИДЕ ЗАКОПАНА ЗА ВЕК И ВЕКОВ!
(ВИДЕО) ЕФТОВ: ВТОРИОТ КРУГ НА ОВИЕ ЛОКАЛНИ СЕ РЕФЕРЕНДУМ ЗА ТОА ДАЛИ МАФИЈАТА ЌЕ СЕ ВРАТИ ПАК НА ВЛАСТ И ПРАВДАТА ЌЕ БИДЕ ЗАКОПАНА ЗА ВЕК И ВЕКОВ!
(ВИДЕО) ОВА ЛИ Е ИДНИНАТА НА ЧОВЕШТВОТО: ВО ЕДНА ЗГРАДА ВО ХОНГ КОНГ ЖИВЕАТ 50 000 ЛУЃЕ!
(ВИДЕО) ОВА ЛИ Е ИДНИНАТА НА ЧОВЕШТВОТО: ВО ЕДНА ЗГРАДА ВО ХОНГ КОНГ ЖИВЕАТ 50 000 ЛУЃЕ!
Кондовски: Одлична атмосфера и позитивна енергија на денешната акција за чистење на ски стазата Копанки на која се приклучив на повик на граѓанската иницијатива “Поинаку”
Кондовски: Одлична атмосфера и позитивна енергија на денешната акција за чистење на ски стазата Копанки на која се приклучив на повик на граѓанската иницијатива “Поинаку”

(ВИДЕО) ПАНИКА ВО ВМРО ДПМНЕ, МИЦКОВСКИ БЛЕД КАКО КРПА НА ВОНРЕДЕН ПРЕС, НАСЕТУВА ДЕКА ЗАЕВ Е НА ЧЕКОР ДА ЈА ВНЕСЕ ЗЕМЈАТА И ВО ЕУ ПОКРАЈ ВЛЕЗОТ ВО НАТО, ПО ШТО СДСМ ЌЕ БИДЕ НА ВЛАСТ 200 ГОДИНИ!

* реклами —————————————————————————————————————————————–

————————————————————————————————————————————————————

* реклами —————————————————————————————————————————————

————————————————————————————————————————————————-

Мицковски мораше да лаже за да има каква таква поента во пресот, па ислажа декла Заев кажал дека Бугарија во 1941-ва ги ослободила Паланка и Куманово, но Заев кажа дека бугарската војска заедно со партизаните во 1945-та ги ослободиле овие градови откако Бугарија премина на страната на Русија и анти фашистичкиот сојуз.

Усрани се вмровците во тешка паника се, ако Заев успее да ја внесе земјава во ЕУ, по влезот во НАТО, господ нема да може да ги смени СДСМ од власт наредни 200 години, ВМРО ќе се збогува од власта за долго долго во иднината!!! И затоа се вака во паника, ги боли стапот нив за Македонија, тоа не е партија, тоа е банда, мафијашки картел, глутница лопови без грам обрз и чест!

* реклами ——————————————————————————————————————————————-

———————————————————————————————————————————————————

Уште нешто, приметете како Мицковски паничи дека ќе се начнал идентитетот, значи дека со договорот од Преспа тоа не се случило, епа тогаш зошто ВМРО ДПМНЕ 3 години го кочеше влезот на земјата во НАТО и водеше кампања дека договорот од Преспа е предавство?!?!

loading...

WCOStream: King of Thorn (Dub) anime episode Full online free at https://wcostream.cc wcostream spongebob

AnimeTV Watch anime online in high quality with english Subbed & Dubbed

AnimeKisa: I’m Standing on a Million Lives Season 2 anime episode 9 online free at https://animekisa.in anime online

Website https://animeflv.uk: Watch Speed Racer (Dub) animeflv Episode 52 anime online

Mootools: https://mootools.net/forge/profile/gogoanimelol

Piqs: https://piqs.de/user/kissanimemx/