Една слика што ја покажува сплотеноста во СДСМ Центар и која испраќа една единствена порака до ДПМНЕ.
Една слика што ја покажува сплотеноста во СДСМ Центар и која испраќа една единствена порака до ДПМНЕ.
Ние сме сигурни победници и во вториот круг на изборите, вели Илиевски
Ние сме сигурни победници и во вториот круг на изборите, вели Илиевски
МАЛЕСКИ -ЗАКЛУЧОК ОД ЛОКАЛНИТЕ ИЗБОРИ: Подем на националистите и на радикалите
МАЛЕСКИ -ЗАКЛУЧОК ОД ЛОКАЛНИТЕ ИЗБОРИ: Подем на националистите и на радикалите
Шилегов: Скопје тргна напред, сите кои го носите во срцето, излезете на избори!
Шилегов: Скопје тргна напред, сите кои го носите во срцето, излезете на избори!
(ВИДЕО) Кондовски: Битола ќе доживее економски и инфраструктурен бум!
(ВИДЕО) Кондовски: Битола ќе доживее економски и инфраструктурен бум!
ИСМЕТ РАМАДАНИ: МАКЕДОНСКИОТ ГЛАСАЧ ГЛАСА ЕМОТИВНО И МИСЛИ ОД ДЕНЕСКА ЗА УТРЕ
ИСМЕТ РАМАДАНИ: МАКЕДОНСКИОТ ГЛАСАЧ ГЛАСА ЕМОТИВНО И МИСЛИ ОД ДЕНЕСКА ЗА УТРЕ
Иванов: ВМРО-ДПМНЕ не е партија на која треба да ѝ се даде централна власт
Иванов: ВМРО-ДПМНЕ не е партија на која треба да ѝ се даде централна власт
МИЦКОВСКИ Е ДАЛЕКУ ОД СВЕСТА НА МУЦУНСКИ - Муцунски испи кафе со противкандидатите: Потребно ни е обединување
МИЦКОВСКИ Е ДАЛЕКУ ОД СВЕСТА НА МУЦУНСКИ - Муцунски испи кафе со противкандидатите: Потребно ни е обединување

(ВИДЕО) Патот до успехот со легендата на мак новинарството Јадранка Костова: Станав новинар по големо разочарување кога бев одбиена на наместен конкурс за судија каде бев прво рангирана а беа примени сите зад мене!

Јадранка Костова е родена на први април 1960 година. Основно училиште завршува во „Браќа Миладиновци” во Скопје, средно во Гимназијата „Раде Јовчевски – Корчагин”. Дипломира на Правниот факултет во Скопје. Во 1984 година по покана од Македонската Радио Телевизија влегува во јавниот сервис. По заминувањето од оваа куќа Јадранка Костова поминува еден дел во Сител, а потоа во Канал 5 телевизија. Од 2003 година таа е во неделникот Фокус каде денес е координатор на проектот. Во продолжение дел од нејзината животна приказна:

Линк до видео од интервјуто за Тв 24 во емисијата ПАТОТ ДО УСПЕХОТ со Мишко Иванов, овде.

Линк до вториот дел од интервјуто, овде.

loading...

Website https://animeflix.nl: Watch Precure All Stars Movie DX: Minna Tomodachi☆Kiseki no Zenin Daishuugou! animeflix Episode Full high school dxd animeflix

Website https://kissanime.mx: Watch Senran Kagura: Shinovi Master (Dub) kissanime Episode 12 kissanime one punch man

AnimeTV: Koukaku Kidoutai Arise [.jp] anime episode Full online free at https://animetv.cc anime tv shows online

Watch Time Bokan: The Villains Strike Back Episode 24

Mobygames: https://www.mobygames.com/user/sheet/userSheetId,819347/

Crokes: https://www.crokes.com/gogoanimebe/