Една слика што ја покажува сплотеноста во СДСМ Центар и која испраќа една единствена порака до ДПМНЕ.
Една слика што ја покажува сплотеноста во СДСМ Центар и која испраќа една единствена порака до ДПМНЕ.
Ние сме сигурни победници и во вториот круг на изборите, вели Илиевски
Ние сме сигурни победници и во вториот круг на изборите, вели Илиевски
МАЛЕСКИ -ЗАКЛУЧОК ОД ЛОКАЛНИТЕ ИЗБОРИ: Подем на националистите и на радикалите
МАЛЕСКИ -ЗАКЛУЧОК ОД ЛОКАЛНИТЕ ИЗБОРИ: Подем на националистите и на радикалите
Шилегов: Скопје тргна напред, сите кои го носите во срцето, излезете на избори!
Шилегов: Скопје тргна напред, сите кои го носите во срцето, излезете на избори!
(ВИДЕО) Кондовски: Битола ќе доживее економски и инфраструктурен бум!
(ВИДЕО) Кондовски: Битола ќе доживее економски и инфраструктурен бум!
ИСМЕТ РАМАДАНИ: МАКЕДОНСКИОТ ГЛАСАЧ ГЛАСА ЕМОТИВНО И МИСЛИ ОД ДЕНЕСКА ЗА УТРЕ
ИСМЕТ РАМАДАНИ: МАКЕДОНСКИОТ ГЛАСАЧ ГЛАСА ЕМОТИВНО И МИСЛИ ОД ДЕНЕСКА ЗА УТРЕ
Иванов: ВМРО-ДПМНЕ не е партија на која треба да ѝ се даде централна власт
Иванов: ВМРО-ДПМНЕ не е партија на која треба да ѝ се даде централна власт
МИЦКОВСКИ Е ДАЛЕКУ ОД СВЕСТА НА МУЦУНСКИ - Муцунски испи кафе со противкандидатите: Потребно ни е обединување
МИЦКОВСКИ Е ДАЛЕКУ ОД СВЕСТА НА МУЦУНСКИ - Муцунски испи кафе со противкандидатите: Потребно ни е обединување

(ВИДЕО) ПАВЛЕ ТРАЈАНОВ: БУГАРИЈА СЕ ПРЕТЕРА ВО РАДИКАЛНИТЕ БАРАЊА КОН НАС, ВО ЕУ САМО СО МАКЕДОНСКИ ЈАЗИК И НИКАКО ПОИНАКУ!

– Имаме долга и богата историа, но тоа за широките маси треба да биде прочистено од лаги и поткрепено со докази и така презентирано пред народот на концизен разбирлив и краток начин за сите да знаат кои сме и што сме. Бугарите претераа со барањата, во ЕУ само со македонски јазик, никако поинаку!

Лидерот на Демократски Сојуз, Павле Трајанов на Канал 5 во Само Вистина.

Линк до видео дебатата на Само Вистина на Канал 5, овде.

loading...

Watch Port of Return Episode Full

AniWatch Watch anime online in high quality with english Subbed & Dubbed

AnimeFLV: Lupin III: Alcatraz Connection anime episode Full online free at https://animeflv.uk anime

AnimeKisa Watch english anime Online in HD for FREE

Behance: https://www.behance.net/gogoanimebe

Sharkia gov: http://www.sharkia.gov.eg/services/window/Lists/List/DispForm.aspx?ID=8731