Владата го усвои пакетот законски измени за повисоки плати во правосудниот и обвинителскиот систем
Владата го усвои пакетот законски измени за повисоки плати во правосудниот и обвинителскиот систем
СЕГА КРАТОВЧАНИ НА КАФЕ ЌЕ ОДАТ САМО НА ТЕРАСАТА НА ХОТЕЛОТ НА ЅИНГО - СРУШЕНИ ТЕРАСИТЕ НА КАФУЛИЊАТА ВО ЦЕНТАРОТ НА ГРАДОТ
СЕГА КРАТОВЧАНИ НА КАФЕ ЌЕ ОДАТ САМО НА ТЕРАСАТА НА ХОТЕЛОТ НА ЅИНГО - СРУШЕНИ ТЕРАСИТЕ НА КАФУЛИЊАТА ВО ЦЕНТАРОТ НА ГРАДОТ
ШОКАНТНО: Советници од СДСМ Битола се сомневаат во упад во службените компјутери од страна на ВМРО - ДПМНЕ
ШОКАНТНО: Советници од СДСМ Битола се сомневаат во упад во службените компјутери од страна на ВМРО - ДПМНЕ
Бесими на форумот на „Еуромани“ - Спроведуваме одговорен пристап за надминување на кризата и добри политики за поволна бизнис клима за инвестиции и економски раст
Бесими на форумот на „Еуромани“ - Спроведуваме одговорен пристап за надминување на кризата и добри политики за поволна бизнис клима за инвестиции и економски раст
Битиќи на состанок со Кристин Мелсом: Северна Македонија е вистинска дестинација за норвешките инвеститори
Битиќи на состанок со Кристин Мелсом: Северна Македонија е вистинска дестинација за норвешките инвеститори
ПЕНДАРОВСКИ ВО ДАВОС СЕ СРЕТНА СО ГРЧКИОТ ПРЕМИЕР МИЦОТАКИС И СО ГАЗДАТА НА МАНЧЕСТЕР ЈУНАЈТЕД АДАМ ГЛЕЈЗЕР
ПЕНДАРОВСКИ ВО ДАВОС СЕ СРЕТНА СО ГРЧКИОТ ПРЕМИЕР МИЦОТАКИС И СО ГАЗДАТА НА МАНЧЕСТЕР ЈУНАЈТЕД АДАМ ГЛЕЈЗЕР
ГРАД СКОПЈЕ: Се гради пристапна рампа кон пешачкиот мост во Сарај за лицата со потешкотии во движењето
ГРАД СКОПЈЕ: Се гради пристапна рампа кон пешачкиот мост во Сарај за лицата со потешкотии во движењето
Приведени две лица во Тетово барани со потерница за издржување затворски казни, Приведен криумчар на мигранти
Приведени две лица во Тетово барани со потерница за издржување затворски казни, Приведен криумчар на мигранти

(ВИДЕО) По една година во притвор, Камчев си собра се што имал во Шутка и си замина дома откако апелација прифати гаранција од 11 милиони евра

Пред 1 час Орце Камчев го напушти затворот во Шутка каде што беше во притвор речиси една година осомничен за предметот „Плацеви на Водно“ во кој првоосомничен е бегалецот Никола Груевски.

Скопска алелација вчера ја прифати гарнaцијата од речиси 11 милиони евра и го пушти обвинетиот Камчев да се брани од слобода.

Камчев една недела е во неговата болница Систина со дозвола на судијата кој го суди предметот бидејќи не бил здравствено добар.

Попладнево Камчев од ќелијата во која го помина притворот отишол да си ги собере неговите ствари, и од таму замина дома. На заминување новинарот на ТВ Клан на излезот од затворот само го сними оти тој не сакаше да одговара на прашања.

Во продоление погледнете го видеото:

loading...

animedao. AnimeDao provides you a free anime streaming platform with little to no Ads for better viewing experience.

watch anime dub AnimeDao DARLING in the FRANXX

watch anime online AnimeDao To Your Eternity

AnimeDao JUJUTSU KAISEN (Dub)

sites to watch anime My Hero Academia Season 3

AnimeDao WONDER EGG PRIORITY