(ВИДЕО) СТАР, СПОР, ГРД, ГО ВИКААТ ДИВА СВИЊА: АМЕРИКАНСКИ АВИОН А 10 Е НОЌНА МОРА ЗА ТАЛИБАНЦИТЕ, ИРАЧАНИТЕ И ИСИС, ИМА НАЈМОЌЕН МИТРАЛЕЗ КОЈ МЕЛЕ НА СИТНИ ПАРЧИЊА ЦЕЛИ ТЕНКОВИ, КУЌИ И ЗГРАДИ
(ВИДЕО) СТАР, СПОР, ГРД, ГО ВИКААТ ДИВА СВИЊА: АМЕРИКАНСКИ АВИОН А 10 Е НОЌНА МОРА ЗА ТАЛИБАНЦИТЕ, ИРАЧАНИТЕ И ИСИС, ИМА НАЈМОЌЕН МИТРАЛЕЗ КОЈ МЕЛЕ НА СИТНИ ПАРЧИЊА ЦЕЛИ ТЕНКОВИ, КУЌИ И ЗГРАДИ
САРАЧИНИ: Банално е благ збор за она што се случува во македонските медиуми и македонската јавност
САРАЧИНИ: Банално е благ збор за она што се случува во македонските медиуми и македонската јавност
(ВИДЕО) Американските војници имаат обука за струен удар
(ВИДЕО) Американските војници имаат обука за струен удар
ЗАЕВ АПСОЛУТЕН ПОБЕДНИК ВО ТВ ДУЕЛОТ: ГЛЕДАЧИТЕ СО ДРВА И КАМЕЊА ПО ЛИДЕРОТ НА ВМРО ДПМНЕ, МИЦКОВСКИ
ЗАЕВ АПСОЛУТЕН ПОБЕДНИК ВО ТВ ДУЕЛОТ: ГЛЕДАЧИТЕ СО ДРВА И КАМЕЊА ПО ЛИДЕРОТ НА ВМРО ДПМНЕ, МИЦКОВСКИ
Во Охрид се одржува голема НАТО вежба „Северна Македонија 2021“
Во Охрид се одржува голема НАТО вежба „Северна Македонија 2021“
Заев: Ние со Бугарија продолжуваме да градиме пријателски односи, за македонски јазик и идентитет не се преговара
Заев: Ние со Бугарија продолжуваме да градиме пријателски односи, за македонски јазик и идентитет не се преговара
Заев за Канал 5: За четири години со СДСМ просечната плата порасна за над 6.000 денари, а за шест години со ВМРО-ДПМНЕ за само 1.700 денари
Заев за Канал 5: За четири години со СДСМ просечната плата порасна за над 6.000 денари, а за шест години со ВМРО-ДПМНЕ за само 1.700 денари
МИЦКОВСКИ ВО ДУЕЛОТ СО ЗАЕВ СЕ ПОЈАВИ СО ЧАСОВНИК ОД 8000 ЕВРА!
МИЦКОВСКИ ВО ДУЕЛОТ СО ЗАЕВ СЕ ПОЈАВИ СО ЧАСОВНИК ОД 8000 ЕВРА!

(ВИДЕО) ПОГЛЕДНЕТЕ КАКОВ ГРАНДИОЗЕН МОСТ НА ВАРДАР ГРАДИ ПЕТРЕ ШИЛЕГОВ ВО АЕРОДРОМ

За градскиот сообраќај да може да функционира уште полесно и поефикасно, во полн ек е изградбата на мостот „Михајло Апостолски”, лоциран на бул. „АСНОМ“.

Со шест коловозни ленти и нови автобуски линии, овој мост ги следи сите стандарди и претставува модерно решение со кое сообраќајот меѓу општините Центар, Гази Баба и Аеродром ќе циркулира уште побрзо, растеретувајќи го сообраќајот во овој дел од градот.

Дополнително, за пешаците се предвидени и нови пешачки како и велосипедски патеки, а целосната изградба на мостот се очекува да заврши во јули 2021 година.

Линк до видео од градбата, овде.

loading...

GoGoAnime: Inaba no Usagi anime episode 1 online free at https://gogoanime.be nisekoi gogoanime

Watch Preventing Tuberculosis Episode Full

Website https://animeheaven.pro: Watch Ranma ½ Super (Dub) animeheaven Episode 3 anime in heaven

AnimeKisa: Oreimo Animated Commentary anime episode 16 online free at https://animekisa.in watch animes

Wakelet: https://wakelet.com/@animefreakws

Guides: https://guides.co/p/animefreakws