Отворени избирачките места, право на глас имаат 1 824 864 граѓани, се гласа од 7 до 19, сите ќе се проверуваат со фингерпринт
Отворени избирачките места, право на глас имаат 1 824 864 граѓани, се гласа од 7 до 19, сите ќе се проверуваат со фингерпринт
ДИК: Досега гласале 10.653 лица кои се болни или во затвор кои по правило гласаат 1 ден пред денот на гласање
ДИК: Досега гласале 10.653 лица кои се болни или во затвор кои по правило гласаат 1 ден пред денот на гласање
ШТО СЕ СЛУЧУВА СО ВМРО ДПМНЕ: УАПСЕН КАНДИДАТОТ ЗА ГРАДОНАЧАЛНИК НА ДЕЛЧЕВО, НУДЕЛ ПО 50е ЗА ГЛАС!
ШТО СЕ СЛУЧУВА СО ВМРО ДПМНЕ: УАПСЕН КАНДИДАТОТ ЗА ГРАДОНАЧАЛНИК НА ДЕЛЧЕВО, НУДЕЛ ПО 50е ЗА ГЛАС!
И ЗА ОВИЕ СЕ ШПЕКУЛИРА ДЕКА СЕ ВМРОВЦИ: Кривична пријава против две лица од Кочани за "повреда на слободата на определување на гласачите"
И ЗА ОВИЕ СЕ ШПЕКУЛИРА ДЕКА СЕ ВМРОВЦИ: Кривична пријава против две лица од Кочани за "повреда на слободата на определување на гласачите"
(ВИДЕО) ШОКАНТНО: МИЦКОВСКИ ФАТЕН КАКО КРШИ ИЗБОРЕН МОЛК, ОВА Е КРИВИЧНО ДЕЛО ЗА ШТО КАЗНАТА Е 3 ГОДИНИ ЗАТВОР!
(ВИДЕО) ШОКАНТНО: МИЦКОВСКИ ФАТЕН КАКО КРШИ ИЗБОРЕН МОЛК, ОВА Е КРИВИЧНО ДЕЛО ЗА ШТО КАЗНАТА Е 3 ГОДИНИ ЗАТВОР!
ВНИМАВАЈТЕ - Отворен е лажен профил во име на Елизабета Пендаровска, се крадат податоци од граѓаните, се земаат и информации за кредитни картички
ВНИМАВАЈТЕ - Отворен е лажен профил во име на Елизабета Пендаровска, се крадат податоци од граѓаните, се земаат и информации за кредитни картички
БРАВО - Гласањето на болните, немоќните, лицата со Ковид-19 и затворениците за локалните избори тече без проблем
БРАВО - Гласањето на болните, немоќните, лицата со Ковид-19 и затворениците за локалните избори тече без проблем
(ВИДЕО) ШЕФОТ НА ДИК - Даштевски : Максимално сме подготвени за локалните избори
(ВИДЕО) ШЕФОТ НА ДИК - Даштевски : Максимално сме подготвени за локалните избори

(ВИДЕО) Репортажа на Канал 5 и новинарката Мирјана Мирчевска Јовановиќ: Бев скептик и затоа не се вакцинирав, сега ќе го направам тоа им препорачувам на сите што побрзо да се вакцинираат

„Мислев дека ми се отвора плуќата, од напред и на грбот.“
„Не верував дека оваа болест е толку лоша, сега верувам.“

-Ова се сведоштва на неколку пациенти со ковид хоспитализирани во модуларната болница на КИБФС, некои од нив имале недоверба во вакцините и не се вакцинирале, други воопшто не верувале во корона. Сите овие пациенти ја вкусиле горчината на ковидот, знаат што значи борба за здив, болка и очај.

Репортажа на Канал 5 и новинарката Мирјана Мирчевска Јовановиќ 👇🏼

loading...

AnimeFreak: Sword Art Online II: Debriefing anime episode Full online free at https://animefreak.ws sites like animefreak

Website https://4anime.biz: Watch Vanquished Queens 4anime Episode 4 4anime in english

Website https://animebee.to: Watch Run with the Wind animebee Episode 23 kissanime

GoGoAnime: Umigame to Shounen anime episode Full online free at https://gogoanime.be darling in the franxx gogoanime

Aytoloja: http://www.aytoloja.org/jforum/user/edit/160417.page

Gaiauniversity: https://gaiauniversity.org/members/animefreakws/profile/