МОСКВА ВОЗВРАТИ НА САНКЦИИТЕ Путин го потпиша ембаргото за увоз на храна од САД и ЕУ
МОСКВА ВОЗВРАТИ НА САНКЦИИТЕ Путин го потпиша ембаргото за увоз на храна од САД и ЕУ
Технолошкиот факултет се вклучува во истрагата за опожарената болница во Тетово
Технолошкиот факултет се вклучува во истрагата за опожарената болница во Тетово
Како може цел објект да изгори за неколку минути? – се подготвуваат два извештаи за трагедијата во Тетово
Како може цел објект да изгори за неколку минути? – се подготвуваат два извештаи за трагедијата во Тетово
Радев на средбата со Вархеји истакнал дека декларациите и ветувањата во дијалогот со Република Северна Македонија повеќе не функционираат и Бугарија очекува јасни правно обврзувачки одлуки што ќе доведат до одржливи и неповратни резултати
Радев на средбата со Вархеји истакнал дека декларациите и ветувањата во дијалогот со Република Северна Македонија повеќе не функционираат и Бугарија очекува јасни правно обврзувачки одлуки што ќе доведат до одржливи и неповратни резултати
Бугарски Блиц: САД ја малтретира Бугарија поради Македонија!
Бугарски Блиц: САД ја малтретира Бугарија поради Македонија!
Османи: Двајца дипломати не го поминаа ветингот, работниот однос ќе им биде прекинат
Османи: Двајца дипломати не го поминаа ветингот, работниот однос ќе им биде прекинат
Заев: Соработката на Владата со Црвениот крст ја креваме на следно ниво, преку Стоковите резерви се обезбедува хуманитарна помош која во секое време ќе биде достапна за граѓаните
Заев: Соработката на Владата со Црвениот крст ја креваме на следно ниво, преку Стоковите резерви се обезбедува хуманитарна помош која во секое време ќе биде достапна за граѓаните
(ВИДЕО) ЗАЕВ: Граѓаните ќе изберат каква иднина сакаат за својата општина и својата татковина
(ВИДЕО) ЗАЕВ: Граѓаните ќе изберат каква иднина сакаат за својата општина и својата татковина

(ВИДЕО) ШИЛЕГОВ: ПРИ КРАЈ СМЕ СО РАБОТАТА НА АЛЕКСАНДАР МАКЕДОНСКИ, ЗА 7-8 ДЕНА ЌЕ СЕ НОРМАЛИЗИРА СООБРАЌАЈОТ, МОЛАМ ЗА ТРПЕНИЕ

Posted by Петре Шилегов on Недела, 18 октомври 2020

Започнавме со финално асфалтирање на излезниот дел од бул. Александар Македонски. Фотографиите убаво ја покажуваат разликата од старата и новата состојба. За 7-8 дена, целосно ќе се заврши булеварот и ќе се нормализира сообраќајот.
Инфраструктурата останува !
Скопје, една поинаква приказна …
#Скопје
#ЧекорПоЧекор

loading...

ANIMEFLIX: Sushi and Beyond (Dub) anime episode 24 online free at https://animeflix.nl animeflix reddit

WCOStream: Beast Wars Neo anime episode 35 online free at https://wcostream.cc wcostream we bare bears

Watch Dropkick on My Devil!! Dash Episode 11

https://animetv.cc web anime tv

Topsitenet: https://topsitenet.com/profile/animeflixnl/607089/

Forums asp: https://forums.asp.net/members/gogoanimebe.aspx