(ВИДЕО) ШОКАНТНО: ПРЕД ОЧИТЕ НА ДАНЕЛА АРСОВСКА, НЕЈЗИНИТЕ БОДИГАРДИ ГО ЛАКТАА И ГУРАА САШЕ ПОЛИТИКО ЗАТОА ШТО ПОСТАВУВАЛ НЕЗГОДНИ ПРАШАЊА?!?!

Откако прво задоцни цели 40 минути на настанот и буквално дојде кога настанот заврши, кандидатката на ВМРО ДПМНЕ Данела Арсовска избега од пресот откако не и се допаднаа прашањата а нејзините бодигарди буквално се обидоа да го затворат Саше Политико во прес салата а потоа со лактови го гураа да се одалечи и да не и постави прашање на Арсовска а таа сето тоа го гледаше и го одобруваше:

Истото ова го правеше и Груевски пред 5 години, тотално истото како што сега прави Арсовска. Уште еден доказ дека таа е човек на Груевски.

game sunwin tải sunwin apk tải sunwin apk

sunwin

sunwin sunwin tải sunwin apk

sunwin tài xỉu

tải sunwin tải sunwin sunwin tài xỉu