Приведени четири лица за давање поткуп за гласови во скопско, поткупувале за кандидат на ВМРО ДПМНЕ
Приведени четири лица за давање поткуп за гласови во скопско, поткупувале за кандидат на ВМРО ДПМНЕ
БРАВО ПРЕМИЕРЕ, САМ ПРОТИВ СИТЕ НО СЕПАК НАРОДОТ Е СО ТЕБЕ, НА ДОЖД ПАРТИЗАНСКИ ИСТЕРА ЕДНА ОД НАЈДОБРИТЕ КАМПАЊИ
БРАВО ПРЕМИЕРЕ, САМ ПРОТИВ СИТЕ НО СЕПАК НАРОДОТ Е СО ТЕБЕ, НА ДОЖД ПАРТИЗАНСКИ ИСТЕРА ЕДНА ОД НАЈДОБРИТЕ КАМПАЊИ
ДРУЖЕ ШИЛЕГОВ, ГОРД СУМ НА ТЕБЕ, ПОКАЖА СРЦЕ И МУДА, МАШКИ ИЗДРЖА СО ЖЕСТОКО ТЕМПО, ТЕ НАПАЃАА ЗДРУЖЕНО ГРУЕВЦИ ФАШИСТИ КАРИЕРИСТИ И ОСТАЛА БАГРА
ДРУЖЕ ШИЛЕГОВ, ГОРД СУМ НА ТЕБЕ, ПОКАЖА СРЦЕ И МУДА, МАШКИ ИЗДРЖА СО ЖЕСТОКО ТЕМПО, ТЕ НАПАЃАА ЗДРУЖЕНО ГРУЕВЦИ ФАШИСТИ КАРИЕРИСТИ И ОСТАЛА БАГРА
Заев од Куманово: Максо ќе биде максимално поразен, Куманово бил и ќе биде СДСМ
Заев од Куманово: Максо ќе биде максимално поразен, Куманово бил и ќе биде СДСМ
(ВИДЕО) Кондовски во видео обраќање до битолчани: Битола ќе ја воздигнеме во модерен град во кој е задоволство да се живее
(ВИДЕО) Кондовски во видео обраќање до битолчани: Битола ќе ја воздигнеме во модерен град во кој е задоволство да се живее
(ВИДЕО) ЗАЕВ: Пред да настапи молкот и да дојде изборниот ден размислете и направете споредба, поставете си ги сами овие прашања
(ВИДЕО) ЗАЕВ: Пред да настапи молкот и да дојде изборниот ден размислете и направете споредба, поставете си ги сами овие прашања
(ВИДЕО) ОВА САМО СДСМ ГО МОЖЕ: ВРНЕ ИСТУРА, ЕЧИ БЕЛА ЧАО, ПЕЈАТ НАД 10 000 КУМАНОВЦИ!
(ВИДЕО) ОВА САМО СДСМ ГО МОЖЕ: ВРНЕ ИСТУРА, ЕЧИ БЕЛА ЧАО, ПЕЈАТ НАД 10 000 КУМАНОВЦИ!
(ВИДЕО) КРАТОВО БЕЗ КАЛ: БОЈКОВСКИ ПЛАНИРА СТАВАЊЕ АСФАЛТ ВО КРАТОВО ВО КОЛИЧИНИ КАКО ШТО НЕ БИЛО СТАВЕНО ИЗМИНАТИТЕ 30 ГОДИНИ
(ВИДЕО) КРАТОВО БЕЗ КАЛ: БОЈКОВСКИ ПЛАНИРА СТАВАЊЕ АСФАЛТ ВО КРАТОВО ВО КОЛИЧИНИ КАКО ШТО НЕ БИЛО СТАВЕНО ИЗМИНАТИТЕ 30 ГОДИНИ

(ВИДЕО) СПАСОВСКИ ВЧЕРА НАЈАВИ НА КАНАЛ 5 – СДСМ ВО КУМАНОВО ЌЕ ОДИ СО ОЛИВЕР ИЛИЕВСКИ, МАКСО ОДИ ВО АУТ!

Оливер Илиевски напиша на фб:

Искрена благодарност до претседателот Зоран Заев и Извршниот одбор на #СДСМ за укажаната доверба и чест да бидам кандидат на СДСМ за Градоначалник на Куманово. Посебна благодарност до моите сограѓани и сопартијци кои ја препознаа понудата за #Најдоброто за Куманово.

Сигурен сум во победата на СДСМ во Куманово, затоа што сме единствени и силни – ако нашето единство е нашата победа, одиме заедно кон уште една голема победа за кумановци и Куманово!
СДСМ било и ќе биде најдоброто за Куманово.

Само со СДСМ напредокот е сигурен, затоа што се грижиме за интересот на граѓаните, затоа ја имаме и најдобрата програма, со реални и остварливи проекти за Куманово. Ќе ја посетиме секоја фамилија, секое маало – да го понудиме #Најдоброто решение за проблемите на секој еден наш сограѓанин. Заедно да го изградиме Куманово во еден чист, модерен и европски град.

loading...

Website https://animepahe.cc: Watch Appleseed (Movie) animepahe Episode Full dubbed anime

AnimeKisa: Planetarian anime episode 5 online free at https://animekisa.in animekisatv

Website https://animetv.cc: Watch Dragon Ball Z: Bojack Unbound animetv Episode Full anime tv freak

Website https://gogoanime.be: Watch Futakoi Alternative gogoanime Episode 13 anime stream

Blurb: https://www.blurb.com/user/gogoanimelol

Free-ebooks: https://www.free-ebooks.net/profile/1314594/gogoanimelol