Приведен крадец во Скопје, фатен при обид за тешка кражба, Приведени двајца разбојници во Скопје, Приведени двајца крадци во Штип, следува кривична пријава
Приведен крадец во Скопје, фатен при обид за тешка кражба, Приведени двајца разбојници во Скопје, Приведени двајца крадци во Штип, следува кривична пријава
Ковачевски: Земјоделските субвенции се исплаќаат навремено, со мерки поттикнуваме стабилно и зголемено домашно производство на храна
Ковачевски: Земјоделските субвенции се исплаќаат навремено, со мерки поттикнуваме стабилно и зголемено домашно производство на храна
(ВИДЕО) Ковачевски: Со ребалансот се обезбедуваат средства во висина од 80 милиони евра за антикризни мерки, поддршка на земјоделците и повисоки плати и пензии
(ВИДЕО) Ковачевски: Со ребалансот се обезбедуваат средства во висина од 80 милиони евра за антикризни мерки, поддршка на земјоделците и повисоки плати и пензии
„Gulf oil“ Македонија донираше прехрамбени производи и средства за лична хигиена на семејства на деца со пречки во развојот
„Gulf oil“ Македонија донираше прехрамбени производи и средства за лична хигиена на семејства на деца со пречки во развојот
Бислимовски: За 98,8 отсто од домаќинствата просечната цена на струјата ќе се зголеми за 7,4 отсто
Бислимовски: За 98,8 отсто од домаќинствата просечната цена на струјата ќе се зголеми за 7,4 отсто
Ковачевски: Јавниот сектор треба да има поголеми плати, согласно методологија за раст и зголемена продуктивност
Ковачевски: Јавниот сектор треба да има поголеми плати, согласно методологија за раст и зголемена продуктивност
Маричиќ: Пред нас се многу предизвици, важно е да останеме на европскиот пат
Маричиќ: Пред нас се многу предизвици, важно е да останеме на европскиот пат
Спасовски: Се преземаат интензивни мерки за говорот на омраза
Спасовски: Се преземаат интензивни мерки за говорот на омраза

(ВИДЕО) ТЕШКИ ОБВИНУВАЊА ОД ГОРАН ТОДОРОВ НА АДРЕСА НА МИТКО ЈАНЧЕВ ДЕКА ЈА КОРИСТИ ФУНКЦИЈАТА ЗА ДА СЕ БОГАТИ, ЈАНЧЕВ ДЕМАНТИРА

Митко Јанчев ја злоупотребува својата позиција на градоначалник за негови бизнис интереси.
Митко Јанчев од позиција на градоначалник, си направил промена на урбанистички план на негово земјиште, за да гради елитна населба во негова сопственост.
Митко Јанчев не работи за интересите на граѓаните.
Митко Јанчев работи за неговите лични бизнис интереси.

Дали и како Митко Јанчев успеал да си вцрта маркица за изградба на бензинска пумпа во кругот на неговата компанија?
Митко Јанчев не негира туку признава.
Митко Јанчев пред целата јавност признава дека ја злоупотребува позицијата градоначалник за свое лично бизнис профитирање.

Целата тв дебата подолу:

loading...

go88 quên mật khẩu go88 không vào được không rút được tiền từ go88

sunwin energy systems gmbh sunwin mod sunwin pro plus kang seok